Logiranje na Bug - problem?

poruka: 27
|
čitano: 4.645
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Logiranje na Bug problem?

Ovako, od nedavno se nemogu logirat na na bug forum preko laptopa, a s desktopa to bez problema radim, nisam ništa skidao ni nadograđivao tako da to otpada, uvijek kad se pokušam logirati mi piše kriva lozinka ili krivi E-mail, a to nije moguće. jer isto sve koristim i kod logiranja s desktop računala, pa ako neko zna u čemo bi mogao biti problem, nek se slobodno javi!

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logiranje na Bug problem?
kostolomac kaže...

Ovako, od nedavno se nemogu logirat na na bug forum preko laptopa, a s desktopa to bez problema radim, nisam ništa skidao ni nadograđivao tako da to otpada, uvijek kad se pokušam logirati mi piše kriva lozinka ili krivi E-mail, a to nije moguće. jer isto sve koristim i kod logiranja s desktop računala, pa ako neko zna u čemo bi mogao biti problem, nek se slobodno javi!

Obriši cache u browseru. Ako koristiš Firefox, možeš jednostavno stisnuti (CTRL + F5) i to bi trebalo pomoći.

Q: U čemu radiš site? A: Pa u Dreamweaveru! Naravno! - hahahahahahaha
15 godina
offline
RE: Logiranje na Bug problem?

nažalost nije mi pomoglo....

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
14 godina
neaktivan
offline
Logiranje na Bug problem?

izbriši cookije i probaj ponovo.

oko za oko,pasta za zube
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logiranje na Bug problem?

nisam i dalje riješio problem logiranja preko Firefoxa na bug forum.... sve sam probao ( preko IE ide bez problema), samo na toj stranici se nemogu logirat, neznam što me blokira ili što, pa ajd ljudi pomagajtePlač

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
neaktivan
offline
Logiranje na Bug problem?

znači nemaš neki bloker na firefoxu, jesi provjerio postavke tools> privacy>exceptions..?
i pod security>exceptions..da ju nisi slučajno blokirao..?

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2009 19:56 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logiranje na Bug problem?

sve sam provijerio, imam neke zablokirane ali među njima nije bug.hr

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
neaktivan
offline
Logiranje na Bug problem?

znači dalje ti kaže da su mail ili lozinka krivi,da probaš to odblokirat,pa  vidjet..
koji je to firefox?3.5.3?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logiranje na Bug problem?

da 3.53. verzija, pa ka upišem e-mail i lozinku samo se refresha stranica

 

Edit: odblokirao sam sve stranice ali opet ništa od logiranja, jedino riješenje (bar mislim tako) bi bilo valjda da ponovno instaliram firefox

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2009 20:57 (kostolomac).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Logiranje na Bug problem?
kostolomac kaže...

da 3.53. verzija, pa ka upišem e-mail i lozinku samo se refresha stranica

 

Edit: odblokirao sam sve stranice ali opet ništa od logiranja, jedino riješenje (bar mislim tako) bi bilo valjda da ponovno instaliram firefox

..da,čudno,ako si sve drugo provjerio u postavkama firefoxa,i sve drugo radi normalno,nemaš bloker tipa noscript ili tako nešto..
antivirus,firewalll ju ne blokira..
ko neki misteriozni bug..jesi kad radio scan registra?
imaš ovdje registry repair,pa probaj ako nisi..i ako hoćeš..
http://download.cnet.com/Glary-Registry-Repair/3000-2086_4-10372101.html

EDIT:da reinstalacija firefoxa je opcija,ali  nakon nje si očisti registar s ovim registry cleanerom,i onda instaliraj novi firefox

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2009 21:08 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
Logiranje na Bug problem?
Pa najbolje je rješenje reinstall firefoxa
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logiranje na Bug problem?
seneka kaže...
kostolomac kaže...

da 3.53. verzija, pa ka upišem e-mail i lozinku samo se refresha stranica

 

Edit: odblokirao sam sve stranice ali opet ništa od logiranja, jedino riješenje (bar mislim tako) bi bilo valjda da ponovno instaliram firefox

..da,čudno,ako si sve drugo provjerio u postavkama firefoxa,i sve drugo radi normalno,nemaš bloker tipa noscript ili tako nešto..
antivirus,firewalll ju ne blokira..
ko neki misteriozni bug..jesi kad radio scan registra?
imaš ovdje registry repair,pa probaj ako nisi..i ako hoćeš..
http://download.cnet.com/Glary-Registry-Repair/3000-2086_4-10372101.html

EDIT:da reinstalacija firefoxa je opcija,ali  nakon nje si očisti registar s ovim registry cleanerom,i onda instaliraj novi firefox

 nažalost nije ni to pomoglo, ali neću ni ić u reinstalaciju ( imam puno lozinki, stranica spremljenih pa ,mi se neda ponovno sve stavljat, možda jednom...), nego ću preko IE se logirat na bug forum, ali ipak tnx na pomoćiNamigiva

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
neaktivan
offline
Logiranje na Bug problem?
Moguće je exportat zabilješke,a spremljene lozinke?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Logiranje na Bug problem?
kostolomac kaže...

 nažalost nije ni to pomoglo, ali neću ni ić u reinstalaciju ( imam puno lozinki, stranica spremljenih pa ,mi se neda ponovno sve stavljat, možda jednom...), nego ću preko IE se logirat na bug forum, ali ipak tnx na pomoćiNamigiva

ma ništa,koliko se sjećam kod deinstalacije te pita da li želiš sačuvati sve svoje postavke,bookmarks,lozinke i ostalo..tako da tu ne bi smjelo bit problema..
ja sam je deinstalirao preko CCleanera,i sve je bilo tu.. kod ponovnog instaliranja..

samo sam čistio zaostale reference s glary registry repairom..
ali to što kažeš,nije strašno,al gnjavi..

@Tomislav95-velim kad deinstaliraš, u  wizardu  te pita dal želiš izbrisati sve svoje postave,tako i lozinke,to se ostavi odčekirano..tako nešto.. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2009 22:00 (seneka).
13 godina
neaktivan
offline
Logiranje na Bug - problem?

Da ne otvaram novu temu:

 

Imam 2 problema:

 

1. Kad god izađem sa foruma i idem ga opet upaliti izbrise mi se automatska prijava i opet moram sve ukucavati. Nekada nece sifru prihvatiti..

 (trenutno koristim chrome, probao sam i sa mozzilom i sa explorerom i problem je isti)

 

2.Odjednom mi se ukinula profilna slika. Ne mogu staviti drugu, nema mi te opcije u moj profil...

    (trenutno koristim chrome, probao sam i sa mozzilom i sa explorerom i problem je isti)

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logiranje na Bug - problem?

Dobro je, nisam jedini {#}

Za sada imam samo problema sa logiranjem...

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logiranje na Bug - problem?
Pero Dinamit kaže...

Dobro je, nisam jedini {#}

Za sada imam samo problema sa logiranjem...

 

 

Imao sam i 4 zvjezdice, kako ce te mi ih vratiti ? {#}

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
16 godina
moderator
offline
Re: Logiranje na Bug - problem?
Karlovac_047 kaže...

Da ne otvaram novu temu:

 

Imam 2 problema:

 

1. Kad god izađem sa foruma i idem ga opet upaliti izbrise mi se automatska prijava i opet moram sve ukucavati. Nekada nece sifru prihvatiti..

 (trenutno koristim chrome, probao sam i sa mozzilom i sa explorerom i problem je isti)

 

2.Odjednom mi se ukinula profilna slika. Ne mogu staviti drugu, nema mi te opcije u moj profil...

    (trenutno koristim chrome, probao sam i sa mozzilom i sa explorerom i problem je isti)

Ne znam sada da li ti ovo "kad god" znači u vrijeme kada si ovo pisao ili misliš na više dana? U periodu kada si pisao ovu poruku, brisan je cache na serveru, pa je to mogao biti uzrok privremenih problema s logiranjem.

Ako ti je problem dugotrajniji - provjeri postavke u svom browseru, jer možda ti se brišu kukiji... Uglavnom, to mora biti neki lokalni problem kod tebe...

 

Za avatara nemam pojma, stavi ga ponovno... Možda ti ga je neki moderator obrisao, ako je bio u neskladu s pravilima? {#}

Karlovac_047 kaže...
Pero Dinamit kaže...

Dobro je, nisam jedini {#}

Za sada imam samo problema sa logiranjem...

 

 

Imao sam i 4 zvjezdice, kako ce te mi ih vratiti ? {#}

Imao si i burnu prošlost, pa imaš dosta negativnih bodova. No, vremenom će oni nestati, tako samo ti budi pristojan i fin, pa će sve biti u redu! {#}

...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logiranje na Bug - problem?
Miro kaže...
Karlovac_047 kaže...

Da ne otvaram novu temu:

 

Imam 2 problema:

 

1. Kad god izađem sa foruma i idem ga opet upaliti izbrise mi se automatska prijava i opet moram sve ukucavati. Nekada nece sifru prihvatiti..

 (trenutno koristim chrome, probao sam i sa mozzilom i sa explorerom i problem je isti)

 

2.Odjednom mi se ukinula profilna slika. Ne mogu staviti drugu, nema mi te opcije u moj profil...

    (trenutno koristim chrome, probao sam i sa mozzilom i sa explorerom i problem je isti)

Ne znam sada da li ti ovo "kad god" znači u vrijeme kada si ovo pisao ili misliš na više dana? U periodu kada si pisao ovu poruku, brisan je cache na serveru, pa je to mogao biti uzrok privremenih problema s logiranjem.

Ako ti je problem dugotrajniji - provjeri postavke u svom browseru, jer možda ti se brišu kukiji... Uglavnom, to mora biti neki lokalni problem kod tebe...

 

Za avatara nemam pojma, stavi ga ponovno... Možda ti ga je neki moderator obrisao, ako je bio u neskladu s pravilima? {#}

Karlovac_047 kaže...
Pero Dinamit kaže...

Dobro je, nisam jedini {#}

Za sada imam samo problema sa logiranjem...

 

 

Imao sam i 4 zvjezdice, kako ce te mi ih vratiti ? {#}

Imao si i burnu prošlost, pa imaš dosta negativnih bodova. No, vremenom će oni nestati, tako samo ti budi pristojan i fin, pa će sve biti u redu! {#}

 Sve je u redu sada kolacicima {#} Problem oko prijavljivanja je oko tjedan dana. U pocetku sam mislio da je nekakva greska u pitanju, ali vidim da se problem jos nije rijesio. A za sliku, ne mogu ni jednu postaviti...

 

 

Hehe..Ma lako za zvijezdice, doci ce kad' tad' ..{#}

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
16 godina
moderator
offline
Re: Logiranje na Bug - problem?
Karlovac_047 kaže...

 Sve je u redu sada kolacicima {#} Problem oko prijavljivanja je oko tjedan dana. U pocetku sam mislio da je nekakva greska u pitanju, ali vidim da se problem jos nije rijesio. A za sliku, ne mogu ni jednu postaviti...

 

 

Provjeri svakako svoje lokalne postavke.

 

A za sliku - za svaki slučaj sam ti obrisao (ovo "ništa"), pa pokušaj ponovno. To je nedavno sređivano, trebalo bi raditi... Za svaki slučaj koristi png i ne neku veliku sliku...

...
13 godina
neaktivan
offline
Logiranje na Bug - problem?

Ma evo nece nikako. Promjenio sam vec 10 slika sigurno, i odem opet na svoj profil kada postavim sliku i nema je opet..Ovako to izgleda..

Nekako presnimi sliku... Nekako presnimi sliku...
I opet je nema :/ I opet je nema :/
(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logiranje na Bug - problem?

Jesi sigurno kliknuo na Snimi nakon dodavanja slike?

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
16 godina
moderator
offline
Logiranje na Bug - problem?

Stavi neku drugu sliku, kvadratnu po mogućnosti...

...
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logiranje na Bug - problem?
XXX-Man kaže...

Jesi sigurno kliknuo na Snimi nakon dodavanja slike?

 Jesam. Pisalo je sa lijeve strane ispod mojih podataka...

Miro kaže...

Stavi neku drugu sliku, kvadratnu po mogućnosti...

 Evo, stavio sam privremenu, i nekako je uspjelo...

 

 

Hvala decki {#}

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
13 godina
offline
Logiranje na Bug - problem?

Isto imam problem sa logiranjem, ali samo na kompu, dočim na mobu sve funkcionira besprijekorno!

U čemu je problem, molim lijepo administratore da poduzmu nešto u svezi glede malog mede, pronto, žurno čim prije!!!!

 

EDIT; evo popravilo se je stanje, nadam se da neće opet biti problema te vrste, obzirom imam takvih zafrakancija već jedno oko tri tjedna, i nikako mi nije zabavno plesat oko toga, a nema bele blage veze zašto se to dogaja, OS na kojem sam trenutno jako dugo je isključivo Google Chrome, možda je on problem, ali preko Google Chrome i na mobu gledam i sudjelujem na forumu, tako da {#}?!?!

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 21:12 (ATJLučko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Logiranje na Bug - problem?
ATJLučko kaže...

Isto imam problem sa logiranjem, ali samo na kompu, dočim na mobu sve funkcionira besprijekorno!

U čemu je problem, molim lijepo administratore da poduzmu nešto u svezi glede malog mede, pronto, žurno čim prije!!!!

Već ti je pisalo - ako te ne pamti računalo, to je problem kod tebe, s klijentske strane...

...
13 godina
offline
Re: Logiranje na Bug - problem?
Miro kaže...
ATJLučko kaže...

Isto imam problem sa logiranjem, ali samo na kompu, dočim na mobu sve funkcionira besprijekorno!

U čemu je problem, molim lijepo administratore da poduzmu nešto u svezi glede malog mede, pronto, žurno čim prije!!!!

Već ti je pisalo - ako te ne pamti računalo, to je problem kod tebe, s klijentske strane...

Slažem se da postoji ta mogućnost, ALI, što ako sam je 102 sata u komadu online, i moj komp uredno radi sa svim otvorenim tabovima osim onog gdje je BUG Online?!

Da ne spominjem da se to događa nenajavljeno, jer recimo, iza 15.00 sati, moj komp je uredno radio, ja sam iz 15.00 sati otišao u grad, ostavio upaljen komp, a kada sam se vratio iz grada, imao sam problem sa komunikacijom, što će reći da se nikako ne mogu složiti sa bolanim iz konteksta komentarom, da sam se ja odjavljivao, ajde de, ali nisam.

 

Da možda nije problem što sam istovremeno prijavljen na stranicu sa kompom i mobom, možda {#}????

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice