Knjiga žalbe zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 1.160
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Knjiga žalbe

Šteta da, po uzoru na ostale sustave u kojima komuniciraju ljudi, i ovaj forum nije otvorio svoju knjigu žalbe.

Ime teme govori sve.

Navedite propuste sistema, zašto navedena odluka određenog super/moderatora nije ispravna.

Tako će se problem lakše riješiti, a sam forum dići na veću i kvalitetniju razinu.

Raspravite o tome ima li možda u ovom forumu cenzure i nepravilnih odluka super/moderatora.

Ne bi bilo loše da ovdje i sami super/moderatori postaju namjerno/slučajno? obrisane postove korisnika i objasne razlog samog čina.

Eto toliko, samo značenje ove teme u forumu itekako je korisno za povjerenje samih korisnika u isti.

 

MRZIM CENZURU!!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.6.2008 16:16 (Crohr).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Knjiga žalbe

Ideja sama po sebi nije loše kad bi ljudi modgi koristit normalne argumente, i normalno raspraviti neke nesuglasice.

Nažalost cesto se svodi na provociranje i svađu što ce u ovoj temi sigurno doci.

Samo Flame do flamea i ništa drugo.

Vec je jednom ovakva tema postojala i nije dugo opstala.

Vjerojatno nece ni ova Nevinašce

Athlon X2 5000+@ 3200mhz,Gigabyte GA-MA770-DS3,Geil ultra 4x1gb, Gigabyte radeon HD 3870
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Knjiga žalbe

Pa ja bih volio da moderatori kad vide neki post koji sadrzi uvrijedljiv sadrzaj editiraju taj post i napisu <edit by mod> u djelu posta koji je bio uvrijedljiv, a ako je bas cijeli u takvome ozracju da ga se opet ne pobrise nego da cijeli post se editira u <edit by mod>.

 

Ovo fakat mi je preglupo kad se brisu postovi, koda si oteo nekog. Jedan cas je tu a drugi cas ga nema i niko nezna wtf se dogodilo. xD

 

Nadam se da nece nastat flame hehe, sam dajem svoj prijedlog koji bi doprinosio urednosti foruma i opce zadovoljstvo BUGove zajednice. 8)

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 Mb OC 2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Knjiga žalbe

Ovaj forum ima svoja pravila koja propisuju ponašanje i procedure prigovora na moderatore. Ovakva tema stoga ne dolazi u obzir. Ovo nije demokracija niti anarhija - ovo je moderirani forum, moderatori su tu da vrše red i imaju autonomiju u odlučivanju što je dobro za forum, a što nije. Ti ćeš to, naravno, nazvati cenzurom jer je tako zvuči teatralnije - no kako god to zvao, tu je, kakvo da je, i ako ti se ne sviđa, tvoj problem. Daleko od toga da moderator ne može pogriješiti, i zato i postoji propisani način da ga pitaš zašto je nešto učinio ili se na njega požališ, no sigurno ga zbog toga nećemo raspeti na stup srama već eventualno interno upozoriti i dogovoriti reakcije za ubuduće.

 

Što se tiče "propusta sistema", odnosno kako mi to zovemo "Ideje, sugestije i prijava problema", tome služi cijeli ovaj podforum, tako da ti i tu stvar pada u vodu.

 

Lock.

Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice