IE7+ie7pro problemi zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 1.877
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
IE7+ie7pro problemi

Pozdrav onima koji razvijaju forum i onima koji imaju problema sa forumom i navedenom kombinacijom iz naslova, jer je poruka upućena njima.

 

 

Uglavnom, koristim IE7+ie7pro i primjetio sam probleme sa funkcioniranjem foruma uz navedenu kombinaciju, i to uglavnom sa dodatnim naredbama tipa privatne poruke, ili izmjeni avatar, za ostale neznam jer ih nisam provjeravao. Dakle problem se javlja ako je u ie7pro uključena opcija AD Blockera, onda gore navedene naredbe ne rade. Sve se to može izbjeći isključivanjem AD blockera. Ako vam je od pomoći, eto vam na znanje svima. Toliko od mene, za sad. 'Đenja

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2008 19:34 (exxe).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: IE7+ie7pro problemi
exxe kaže...

Pozdrav onima koji razvijaju forum i onima koji imaju problema sa forumom i navedenom kombinacijom iz naslova, jer je poruka upućena njima.

 

 

Uglavnom, koristim IE7+ie7pro i primjetio sam probleme sa funkcioniranjem foruma uz navedenu kombinaciju, i to uglavnom sa dodatnim naredbama tipa privatne poruke, ili izmjeni avatar, za ostale neznam jer ih nisam provjeravao. Dakle problem se javlja  ako je u ie7pro uključena opcija AD Blockera, onda gore navedene naredbe ne rade. Sve se to može izbjeći isključivanjem AD blockera. Ako vam je od pomoći, eto vam na znanje svima. Toliko od mene, za sad. 'Đenja

  Navedenu kombinaciju sam i ja koristio IE7 i ie7Pro (retko) i obazezno se tukla sa svim i svacim.
Pocevsi od web strana (ne klikabilnost,njegov ad-blocker je previse revnosan) pa tuce se sa samim IE-om.
Tesko sra*je! Makni to 
Q: What's tiny and yellow and very, very, dangerous? A: A canary with the super-user password.
16 godina
neaktivan
offline
IE7+ie7pro problemi

Slušaj, imam svoje razloge zašto to koristim i jako dobro znam koje su alternative.

 

Ovo je jedini sajt sa kojim imam problema sa IE7pro.

 

Ako ne misliš bit konstruktivan i ponudit riješenje (u obliku pravila za ADblocker) ili barem nešto slično, bolje ni ne postaj svoje komentare.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: IE7+ie7pro problemi
exxe kaže...
Slušaj, imam svoje razloge zašto to koristim i jako dobro znam koje su alternative.

 

Ovo je jedini sajttm sa kojim imam problema sa IE7pro.

Ako ne misliš bit konstruktivan i ponudit riješenje (u obliku pravila za ADblocker) ili barem nešto slično, bolje ni ne postaj svoje komentare.

 

 

  Najbolji nacin da se spravis sa adovima...ne blokiraj ih.
Koristi Sandboxie   www.sandboxie.com   NFO----> www.bug.hr
Da budem konstruktivan hocu,za pocetak disejblaj ie7Pro u Internet Options--Manage Add-Ons pa vidi sta se desava u pogledu brzine i problema ovog jedinog sajta.
Inace IE7 je odlican browser i po mom mislenju je najbrzi i kompatabilan sa svim sajtovima.
To sto mi smeta kod njega je ergonomiju koju nema kao Opera i nadogradivost kao Firefox.
Toliko 
   
Q: What's tiny and yellow and very, very, dangerous? A: A canary with the super-user password.
15 godina
neaktivan
offline
IE7+ie7pro problemi

IE je za n00b-ove...daj stavi FF...ko svi normalni ljudi...i amen meša

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: IE7+ie7pro problemi
exxe kaže...

Slušaj, imam svoje razloge zašto to koristim i jako dobro znam koje su alternative.

 

Ovo je jedini sajt sa kojim imam problema sa IE7pro.

 

Ako ne misliš bit konstruktivan i ponudit riješenje (u obliku pravila za ADblocker) ili barem nešto slično, bolje ni ne postaj svoje komentare.

 

 

 Kaj smo bahati...nego lepo ti velim da staviš  FF i svi problemi će vaporiziratiSmijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: IE7+ie7pro problemi
Jerkenovski kaže...
exxe kaže...

Slušaj, imam svoje razloge zašto to koristim i jako dobro znam koje su alternative.

 

Ovo je jedini sajt  sa kojim  imam problema sa IE7pro.

 

Ako ne misliš bit konstruktivan i ponudit riješenje (u obliku pravila za ADblocker) ili barem nešto slično, bolje ni ne postaj svoje komentare.

 

 

  Kaj smo bahati...nego lepo ti velim da staviš  FF i svi problemi će vaporiziratiSmijeh
  Da da,FF je super ali vaporizira i RAM.
Curi memorija na sve strane,toliko curi da mi je radni sto jednom poceo da svetluca,ono...zbog silicija Smijeh.
 
Ma curi i Opera ali ovaj je champion.Cekam na da izade nova verzija FF,ako i ovaj put to ne srede idem u tamni manastir.
Operu koristim (a i ona ima problema sa ovim sajtom,nervira me sto neki sajtovi bas insistiraju na IE) 
Q: What's tiny and yellow and very, very, dangerous? A: A canary with the super-user password.
16 godina
moderator
offline
IE7+ie7pro problemi

Debelo ste odmaknuli od teme, pa da ne bi morao dijeliti kartone, zaključavam.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice