Gdje su modovi i admini? zaključana tema

poruka: 27
|
čitano: 2.651
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Gdje su modovi i admini???

Do besvijesti se prepucavam sa nekim likom koji vas u teškom offtopicu pljuje do besvijesti!

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/seagate-500-gb-ploci/14113.aspx

 

Pretjerali smo obojica (iako on možda i ne zna jer vjerojatno baš i ne zna čitati), ali mislim da bi modovi trebali sve nove teme čitati i za svaki offtopic davati opomene. A da ne govorim dokle je ova tema eskalirala...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje su modovi i admini???
Friday kaže...

Do besvijesti se prepucavam sa nekim likom koji vas u teškom offtopicu pljuje do besvijesti!

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/seagate-500-gb-ploci/14113.aspx

 

Pretjerali smo obojica (iako on možda i ne zna jer vjerojatno baš i ne zna čitati), ali mislim da bi modovi trebali sve nove teme čitati i za svaki offtopic davati opomene. A da ne govorim dokle je ova tema eskalirala...

 

 

LOL majstore pa ti si prvi počeo ," Poštovani alienu prvo nauči gramatiku jer vjerojatno ne znaš ni pročitati sve što ima... Nema na čemu!".Da nisi napisao ovo (znači da si držao "jezik za zubima" ništa se ne bi desilo),ne bi bilo ni svađe,prepucavanja off topica itd.... Ako nekog treba banirati to si onda ti.

 
Failure is never an option
16 godina
odjavljen
offline
Gdje su modovi i admini???

Ne bi bilo offtopic-a??? Pa šta je on to napisao da ima veze sa temom? I u kakvom tonu je govorio o forumu i BOL-u općenito?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje su modovi i admini???
Friday kaže...

 

Pretjerali smo obojica (iako on možda i ne zna jer vjerojatno baš i ne zna čitati), ali mislim da bi modovi trebali sve nove teme čitati i za svaki offtopic davati opomene. A da ne govorim dokle je ova tema eskalirala...

 Hvala Bogu pa nitko od njih nema posao :rolleyez:
Prepucavanje do besvijesti? LOL
Ako te smeta offtopic, imaš gumb "Prijavi poruku", ne moraš otvarat temu, a niti odgovarat na offtopic :rolleyez:



FA FA LA SI MI TI FA LA TI
16 godina
odjavljen
offline
RE: Gdje su modovi i admini???
kompotko kaže...
Friday kaže...

 

Pretjerali smo obojica (iako on možda i ne zna jer vjerojatno baš i ne zna čitati), ali mislim da bi modovi trebali sve nove teme čitati i za svaki offtopic davati opomene. A da ne govorim dokle je ova tema eskalirala...

 Hvala Bogu pa nitko od njih nema posao :rolleyez:
Prepucavanje do besvijesti? LOL
Ako te smeta offtopic, imaš gumb "Prijavi poruku", ne moraš otvarat temu, a niti odgovarat na offtopic :rolleyez:



 
Prijavio sam poruku, ali očito da je potrebno napraviti vatromet da bi se nekoga alarmiralo. Na drugim forumima se na ovakve stvari reagira odmah...
Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje su modovi i admini???
Friday kaže...

Ne bi bilo offtopic-a??? Pa šta je on to napisao da ima veze sa temom? I u kakvom tonu je govorio o forumu i BOL-u općenito?

 

Ne bi bilo off topica, jer se radi o komentaru IT vijesti koje se nalaze na BOL-u,a budući da on kuka kako nema previše vijesti na portalu to je sasvim uredu,pored toga to je vezano za "Komentare IT vijesti".Isto tako kakvim bi tonom trebao govoriti o forumu i BOL-u općenito,zar bi morao govoriti o ljubičicama,pčelicama itd......Čovjek nije zadovoljan i izražava svoje mišljenje,a koliko znam sasvim je uredu iznositi svoja mišljenja.Isto tako, ti si samo zakuhao "situaciju" svojom izjavom,umjesto da si držao "jezik za zubima".Tako da stvarno ne vidim zbog čega se buniš.

 
Failure is never an option
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2009 19:23 (MegaMass 2000).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje su modovi i admini???
Friday kaže...
 
Prijavio sam poruku, ali očito da je potrebno napraviti vatromet da bi se nekoga alarmiralo. Na drugim forumima se na ovakve stvari reagira odmah...
 Pa ne mogu biti modovi cijeli dan na forumu, gosh. Kad će se ulogirat, vidjet će da si prijavio poruku i postupit onako kako misle da treba.
FA FA LA SI MI TI FA LA TI
16 godina
neaktivan
offline
Gdje su modovi i admini???

Još samo nešto,nije on ni prvi ni posljednji koji se je malo odmaknuo od "službenog IT komentara".

Failure is never an option
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje su modovi i admini???

Ha gle:

Prije nego što se uđe u neku žestoku raspravu ili vrijeđanje ima se gumb "prijavi" i stvar riješena.

Ponekad mod ili supermod nije online pa i ne vidi prijavu.

A i problem je u tome što kad stigne prijava ne prikaže se odmah vec se mora ulaziti na jedan link gdje su prikazane prijave.

KAd bi to bilo riješeno ko sa privatnim porukama bilo bi bolje i odmah bi se prijave uocile.

Ne stignemo mi sve citat.

Isto kao što nismo svi modovi u cijelom forumu nego samo jednom dijelu.

Tu bi trebalo više supermodova( NE NE JAVLJAM SE DOBROVOLJNO!!)

Uglavnom vidim da te rasprave više nema u threadu.

Dakle obrisana je.

A i ljudi bi se lagano trebali naucit ponašanju na netu a ne pljuvat po nekome i odmah izazivat ako netko nešto nepromišljeno bubne.

U tom smislu smo preagresivan narod koji misli da sve bolje zna od drugog.

Sve skupa sažeto poboljšalo se dosta toga na forumu.

A u buducnosti ce biti još bolje( hope so )

Lenovo Thinkpad SL500 PM-ovi UGAŠENI!! NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje su modovi i admini???
Ja se javljam dobrovoljno LUXX
^_^
16 godina
offline
Gdje su modovi i admini?

Evo da se i ja malo uključim, baš pratim ovu temu i vidim što sve ljudi bljezgaju, prijavio postove i opet ništa. Stoga, možda ovako se i brže dijeluje, ono što smatram ima u toj temi dosta, ali dosta toga za Delete.

هردسري & سبيدسري
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Gdje su modovi i admini?
HCSC kaže...

Evo da se i ja malo uključim, baš pratim ovu temu i vidim što sve ljudi bljezgaju, prijavio postove i opet ništa. Stoga, možda ovako se i brže dijeluje, ono što smatram ima u toj temi dosta, ali dosta toga za Delete.

 Ne kužim što bi ti htio? Misliš da sve teme trebaju biti pametne i korisne? Rulja voli baljezgati, a još više ih se voli nakačiti i komentirati gluposti - ignoriraj takve teme, ako želiš dokazati da si - pametan. Masovnost donosi i takve stvari...
16 godina
offline
Gdje su modovi i admini?

Baš te i ne kopčam previše... ajde ignorirat hoću ali mislim za kvalitetu foruma koju bi htio vidjeti, a nadam se i vodstvo mislim da takve stvari ne pridonose. 

هردسري & سبيدسري
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Gdje su modovi i admini?
Miro kaže...
HCSC kaže...

Evo da se i ja malo uključim, baš pratim ovu temu i vidim što sve ljudi bljezgaju, prijavio postove i opet ništa. Stoga, možda ovako se i brže dijeluje, ono što smatram ima u toj temi dosta, ali dosta toga za Delete.

 Ne kužim što bi ti htio? Misliš da sve teme trebaju biti pametne i korisne? Rulja voli baljezgati, a još više ih se voli nakačiti i komentirati gluposti - ignoriraj takve teme, ako želiš dokazati da si - pametan. Masovnost donosi i takve stvari...
 Daleko od toga da sve teme trebaju biti pametne i produktivne. Ali kad se netko pod naslovom "500 GB lala..." počne pljuvati po svima vama u PRVOM postu...
Bio sam mod na nekim forumima i zna se što se tolerira - koja razina za****ncije je zdrava za forum a što je totalno besmisleno i reže se u startu.
Freak Show Inc.
16 godina
moderator
offline
RE: Gdje su modovi i admini?
Friday kaže...
Daleko od toga da sve teme trebaju biti pametne i produktivne. Ali kad se netko pod naslovom "500 GB lala..." počne pljuvati po svima vama u PRVOM postu...
Bio sam mod na nekim forumima i zna se što se tolerira - koja razina za****ncije je zdrava za forum a što je totalno besmisleno i reže se u startu.
 Pa vec je Luxx objasnio - nismo svi non-stop online, a uz korištenje "prijavi poruku" svaki korisnik pomaže u održavanju higijene foruma.
16 godina
odjavljen
offline
RE: Gdje su modovi i admini?
Miro kaže...
Friday kaže...
Daleko od toga da sve teme trebaju biti pametne i produktivne. Ali kad se netko pod naslovom "500 GB lala..." počne pljuvati po svima vama u PRVOM postu...
Bio sam mod na nekim forumima i zna se što se tolerira - koja razina za****ncije je zdrava za forum a što je totalno besmisleno i reže se u startu.
 Pa vec je Luxx objasnio - nismo svi non-stop online, a uz korištenje "prijavi poruku" svaki korisnik pomaže u održavanju higijene foruma.
 
Ok, možda sam ja previše galamio ali totalno sam poludio. Još mi je i poštar kasnio sa Bugom... I odnio ga je na krivu adresu... Sorry, ali navikao sam da se takve stvari riješe brzo. Možda modovima treba još malo uhodavanja. Htio bih da vidim što manje takvih stvari! Veselim se izlasku iz bete Namigiva
Freak Show Inc.
16 godina
offline
RE: Gdje su modovi i admini?
Miro kaže...
 Pa vec je Luxx objasnio - nismo svi non-stop online, a uz korištenje "prijavi poruku" svaki korisnik pomaže u održavanju higijene foruma.
 Ni ne očekuje se non-stop online modova ali baram da se dijeluje ako je opravdano, a to i da sam upozorio i to sam napravio, Prijavio poruku.
هردسري & سبيدسري
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2009 23:40 (HCSC).
16 godina
offline
Gdje su modovi i admini?

Bug forum je bog i batina recimo prema forumu.hr na koji povremeno zavirim kakve tam bljuvotine covjek vidi pa to je strahota, recimo u temi u kojoj se raspravlja o naj rock bendu tj koji je najbolji ljudi skrenu temu na izgled doticnih bendova pa koji bi od njih bili veci homoseksualci po izgledu pa koji rock bend najvise izgleda kao zene  a sve to u temi vezanoj za naj rock bend nevidjeno i nitko nista ne poduzima totalno rasulo zivi zvjerinjak!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Gdje su modovi i admini?
Miro kaže...
 Pa vec je Luxx objasnio - nismo svi non-stop online, a uz korištenje "prijavi poruku" svaki korisnik pomaže u održavanju higijene foruma.
 
Baš zato treba više modova
Recimo na PC Playu ima 4-5 modova na jedan podforum

A kolko vidim, forum je ok, samo gta4 ponekad malo skrene, no to brzo sankcionirate vidim.
Forum je sasvim OK
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
Gdje su modovi i admini?

Iskreno mislim da forum i nije pretjerano uredan, odnosno usporediv sa cafe.mobil forumom, gdje je urednost kud i kamo jača. Sad što se tiče forum.hr tu ne ulazim davno ali davno me više nema, tako da.... vjerujem kolegi što se tiče usporedbe istih.

 

Sad da nebi ispalo da samo blatim, mislim da forum ima potencijala, ali više urednosti mu nebi škodilo, pogotovo one oko nabijanja bespotrebnih postova (spamanja) i oko otvaranje naslova tema.

 

 

هردسري & سبيدسري
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje su modovi i admini?

To što se tice urednosti moram priznat i meni upada u oci samo ja tu mogu jako malo.

Fali mi u mom forumu funkcija spajanja threadova.

Recimo ako netko otvori thread a takav vec postoji da ga spojim na postojeci.

I odmah da objasnim ako netko misli pametovat: Nije to funkcija supermoda!

Bio sam mod u puno vecem forumu i tu funkciju smo imali.

Tako se smece dosta smanji i može se forum napravit preglednijim.

Ima tu još par sitnica ali one sad tu ne spadaju.

Opcenito bi trebali ljudi malo poradit na svom ponašanju na forumu pa ce sve biti ok.

Šta nam vredi imat 4 moda po forumu kad neki luđak zaleti u 2 ujutro u forum i spama ko veliki?

Neke stvari se jednostavno nemogu ocekivat.

Nemamo ni mi magicne tipke i mrežni kabel uštekan u glavu.

Lenovo Thinkpad SL500 PM-ovi UGAŠENI!! NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gdje su modovi i admini?

Ajme kako me živciraju pametnjakovići koji se "preseravaju" na forumu ili forumima!Viče

 

To govorim vezano za Bug-ovu stranicu npr.! Čovjek se potrudi i napiše neku recenziju, a vidiš ono komentari sa foruma, ispod teksta recenzije, užasni, NEKULTURA do besvjesti!

Ljudi umjesto da iskomentiraju nešto poučno ili da bar kritiziraju na nekom zrelom,kulturnom nivou ali ne oni se moraju "preseravat" kad tako moram reć, pljuvaju po svemu jer misle da su pokupili pamet cijelo svijeta, a kladim se da znaju samo surfati Internetom i slušati mp3-ce! GROZNO!

 

Npr. ovaj tekst i komentari ispod!

http://www.bug.hr/vijesti/acer-p224w-displaylinkom/94810.aspx

 

Ti komentari su mogli biti i u drugačijem tonu, kulturnijem!

Nadam se da nemoram davati primjere!

 

I zato:

 

Predlažem da se svako nekulturno ponašanje kažnjava baniranjem sa foruma!!! Viče

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje su modovi i admini?
Dentex kaže...

Ajme kako me živciraju pametnjakovići koji se "preseravaju" na forumu ili forumima!Viče

 

To govorim vezano za Bug-ovu stranicu npr.! Čovjek se potrudi i napiše neku recenziju, a vidiš ono komentari sa foruma, ispod teksta recenzije, užasni, NEKULTURA do besvjesti!

Ljudi umjesto da iskomentiraju nešto poučno ili da bar kritiziraju na nekom zrelom,kulturnom nivou ali ne oni se moraju "preseravat" kad tako moram reć, pljuvaju po svemu jer misle da su pokupili pamet cijelo svijeta, a kladim se da znaju samo surfati Internetom i slušati mp3-ce! GROZNO!

 

Npr. ovaj tekst i komentari ispod!

http://www.bug.hr/vijesti/acer-p224w-displaylinkom/94810.aspx

 

Ti komentari su mogli biti i u drugačijem tonu, kulturnijem!

Nadam se da nemoram davati primjere!

 

I zato:

 

Predlažem da se svako nekulturno ponašanje kažnjava baniranjem sa foruma!!! Viče

 

 

 Po toj tvojoj teorji bilo bi banano 3/4 foruma!Zašto?Pa zato jel svakom nekada pukne film ili nestoo krivo napise pa ga drugi "pecne" i onda ovaj peckaros dobi ban i ovaj sta se naljutio
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje su modovi i admini?
Dentex kaže...

...

 

Npr. ovaj tekst i komentari ispod!

http://www.bug.hr/vijesti/acer-p224w-displaylinkom/94810.aspx

 

Ti komentari su mogli biti i u drugačijem tonu, kulturnijem!

Nadam se da nemoram davati primjere!

 

...

 

 

 
Care, objasni mi gdje sam ja u mom komentaru bio nekulturan! Sarkastičan jesam i mislim da ne moram objašnavati zašto.

I ako se nadaš da ne moraš davati primjere, kud baš potežeš mene za primjer!
"Ja sam tragični pubertetlija zarobljen u telo odrasla čoveka!"
16 godina
offline
RE: Gdje su modovi i admini?
Dentex kaže...
blablabla...

Ljudi umjesto da iskomentiraju nešto poučno ili da bar kritiziraju na nekom zrelom,kulturnom nivou ali ne oni se moraju "preseravat" kad tako moram reć, pljuvaju po svemu jer misle da su pokupili pamet cijelo svijeta, a kladim se da znaju samo surfati Internetom i slušati mp3-ce! GROZNO!

 

Npr. ovaj tekst i komentari ispod!

http://www.bug.hr/vijesti/acer-p224w-displaylinkom/94810.aspx

 

blablablabla...
bla:

Predlažem da se svako nekulturno ponašanje kažnjava baniranjem sa foruma!!! Viče

 

 

 Hihihih, to me nasmijalo. ^_^
AMD Athlon X2 6000+ @3.25Ghz, 2MB cache, Windsor GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje su modovi i admini?

Tebi je očito strašno dosadno u životu!

hihihi ideš ispravljati moj post! hihihi

Svašta!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje su modovi i admini?
Dentex svako ima svoje razmisljanje i nemoras se ti onda prepirat s nekime i oped mu odgovara na njegovo misljenje svojim misljenjem!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice