Dijeljenje titule po postovima

poruka: 36
|
čitano: 4.421
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Dijeljenje titule po postovima

Pa ako vec zelite uvesti bodovanje, predlazem ono s pet ***** zvijezdica, za svaku poruku (po principu 1 profil=1 ocjena), tako da se moze bodovati poruka, a onaj statisticki prosjek se nakraju izracuna za svakog korisnika, te samo on ima uvid u svoje bodovanje na svom profilu, smatram da bi jedina nagrada dobrim forumasima bila dodjela nekih novih titula (ranka) ne moderatora ili slicnih s vecim odgovornostima.

Mislim da je netko vec spomenuo, ali bilo bi dobro linkati najbolje ocijenjene poruke na novi forum (poruka tjedna), jer je dosta tesko zapravo dnevno prolaziti kroz tisuce poruka, a neke poruke su stvarno dobre.

Pozdravljam uvodenje novih moderatora, mislim da je nuzno.


Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dijeljenje titule po postovima

Koliko se ja sjecam forum je u beta verziji tako da ako se i napravi neka pogreska odmah ju se moze maknuti i sve je O.K.I sto se tice onog "gumba" koji bi trebao sluziti za ocjenjivanje - trebalo bi kaznjavati one koji pokusaju glasati vise od 1 put.Toliko od mene


C2DE6400@2,9Ghz, 8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dijeljenje titule po postovima

S obzirom da svaka registracija uključuje poseban email, mislim da je samo mazohistu zabavno zbog glasanja kreirati email račune i potom nadimke na forumu...


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dijeljenje titule po postovima
Ja mislim da malo više ljudi ima minimalo 2 web adrese, a ima i svakahvih ljudi.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dieljenje titule po postovima
Domagoj kaže...
sub_zero kaže...

pa mogli bi uvest  ono kao i na BUX-da si nemožeš napravit drugi account ako ti prvi nije izbrisan

Silno me zanima kako bi se to izvelo. Ja to ne znam napraviti i mislim da se ne može. Možda netko zna? 

Takvo sto nije moguce napraviti, jer nam se IP adrese mijenjaju te sa novom IP adresom mozes napraviti novi acc. Da i naprave da se po IP adresi moze imati jedan acc. opet bih mogao imati 1000 ako zelim. Imas toliko proxya da glava boli. Drugi proxy > druga IP adresa > novi acc. Besmisleno je uopce takvo sto pokusati napraviti, jer je samo gubitak vremena. 

Arch user, Don't Panic!!!
16 godina
offline
Dijeljenje titule po postovima

Bez obzira na proxyje, statična IP adresa nije nešto standardno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice