Captcha pri registraciji zaključana tema

poruka: 13
|
čitano: 2.480
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Captcha pri registraciji

Svakim danom obasipa nas sve vise i vise spam tema. To ne samo da nervira krajnjeg korisnika (mene i vas koji sad citate), nego i trosi vijeme dragim nam modovima i "visima" od njih. Zar nebi bilo lakse uvesti kaptchu pri registraciji, ali ne normalnu nego nesto tipa "Koje je boje  predsjednikov bijeli konj?". Tako da ovi smradovi iz vecinom Kine nemogu pristupiti ovom forumu u startu a kamoli postati temu. Mogao bi i obicni sustav ali ovo mi se cini bolje.

 

Hvala

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2011 12:03 (GimmieCorsair).
Moj PC  
28 0 hvala 6
15 godina
odjavljen
offline
Re: Captcha pri registraciji

word!! definitivno za!!1

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
offline
Captcha pri registraciji

Ja koristim sljedece:

 

2+3= <input />

 

znaci izvlacis random par takvih brojeva i to je to. Works like a charm.

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Captcha pri registraciji
tnakir kaže...

Ja koristim sljedece:

 

2+3= <input />

 

znaci izvlacis random par takvih brojeva i to je to. Works like a charm.

Da ali vidjeo sam vec par spambota koji to vrlo lako zaobilaze time da "skeniraju" taj dio teksta i prepisu , a ako bi dodao dvije crte preko ili napravio neki fuzzy tekst onda bi i ta metoda spamanja postala beskorisna... Bar mislim {#}

Gamers Don't Die, They Respawn.
15 godina
offline
Re: Captcha pri registraciji
GimmieCorsair kaže...
tnakir kaže...

Ja koristim sljedece:

 

2+3= <input />

 

znaci izvlacis random par takvih brojeva i to je to. Works like a charm.

Da ali vidjeo sam vec par spambota koji to vrlo lako zaobilaze time da "skeniraju" taj dio teksta i prepisu , a ako bi dodao dvije crte preko ili napravio neki fuzzy tekst onda bi i ta metoda spamanja postala beskorisna... Bar mislim {#}

Niti jedan sajt kojeg sam radio nije spaman otkad sam stavio ovakvu zastitu. Najcesce spambotovi rade OCR, ali neznaju racunati. Ova zastita trazi da upises rezultat nekakve matematicke operacije koju zna i dijete izracunati. Plus sto je univerzalna za sve jezike.

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
13 godina
offline
Re: Captcha pri registraciji
tnakir kaže...
GimmieCorsair kaže...
tnakir kaže...

Ja koristim sljedece:

 

2+3= <input />

 

znaci izvlacis random par takvih brojeva i to je to. Works like a charm.

Da ali vidjeo sam vec par spambota koji to vrlo lako zaobilaze time da "skeniraju" taj dio teksta i prepisu , a ako bi dodao dvije crte preko ili napravio neki fuzzy tekst onda bi i ta metoda spamanja postala beskorisna... Bar mislim {#}

Niti jedan sajt kojeg sam radio nije spaman otkad sam stavio ovakvu zastitu. Najcesce spambotovi rade OCR, ali neznaju racunati. Ova zastita trazi da upises rezultat nekakve matematicke operacije koju zna i dijete izracunati. Plus sto je univerzalna za sve jezike.

A da zaboravio na dio racunanja to jest on bi znao sto se trazi ali nebi mogao nista dok ne dođe "zastarjeli" homo sapiens da mu pomogne  :)

Gamers Don't Die, They Respawn.
15 godina
neaktivan
offline
Captcha pri registraciji

Po meni, ovo bi trebala da bude captcha:

 

inace, captcha je sa : http://random.irb.hr/signup.php

wayofcoder.com
 
20 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Captcha pri registraciji
Arxi kaže...

Po meni, ovo bi trebala da bude captcha:  

inace, captcha je sa : http://random.irb.hr/signup.php

0? Ja sam upravo sada napravio {#} kako vi nebi morali {#}

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2011 12:39 (GimmieCorsair).
12 godina
neaktivan
offline
Captcha pri registraciji

Safelinking ima najbolji captcha.

Safer world through superior firepower
Moj PC  
19 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Captcha pri registraciji
cannon_fodder kaže...

Safelinking ima najbolji captcha.

Da to bi bilo odlicno!

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
offline
Captcha pri registraciji

ne znam dali je itkome palo na pamet napraviti tekst captcha-e u flashu?

mislim da botovi barataju sa rasterskom grafikom u glavnom..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Captcha pri registraciji

Onda da ozivim malo tem, i da usput pitam modove (ili  netko viseg ranka ;) ) jesu li obratili pozornost na ovo

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Captcha pri registraciji
GimmieCorsair kaže...

Onda da ozivim malo tem, i da usput pitam modove (ili  netko viseg ranka ;) ) jesu li obratili pozornost na ovo

Jesmo. Nema potrebe za promjenama jer je minoran broj autobot generiranih tema, koje se u kratkom roku brišu.

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice