Bug i mail na black berry

poruka: 4
|
čitano: 1.500
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Bug i mail na black berry

pozdrav

 

trebam nešto na što nikako ne dobivam odgovor. ponekad sudjelujem na bug forumu,ali nekad zaboravim u kojoj temi,nekad ne znam kada sam pisao,nekad nisam za tim kompom pa neznam lozinku(trenutna skleroza) itd. zanima me zašto kao na drugim forumima ne mogu uključiti "praćenje putem mail-a" i dobivati  odgovore na black berry. znači ne online pregled sadržaja jer mi je to stvarno problem(ogromni prsti) već obavijesti i odgovori na mail. ispričavam se što daaaaaavim.

Z
 
5 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Bug i mail na black berry

Neloša ideja, i sami smo razmišljali o tome, no nekako nije još sazrelo i došlo na red za realizaciju. Pitanje je koliki bi bio interes za tako nešto u praksi.

Domagoj
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug i mail na black berry

Znam da nije isto, ali postoji opcija praćenja preko RSS-a.

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Bug i mail na black berry
Domagoj kaže...

Neloša ideja, i sami smo razmišljali o tome, no nekako nije još sazrelo i došlo na red za realizaciju. Pitanje je koliki bi bio interes za tako nešto u praksi.

ne znam koliko treba za to da shvatimo što treba ,ali SVI srpski forumi pod normalno imaju tu mogućnost. i iako ih ne volim previše (forume ;)  ) bez problema mi svaki odgovor koji neki korisnik napiše dođe u obliku maila. savršeno. 

 

Z
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice