BOL nagrade

poruka: 18
|
čitano: 2.833
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
BOL nagrade

Kad pročitate pravila foruma onda se sve svodi na: zabranjuje se ili ne dozvoljava se, pa sankcije, kazne (kartoni).

 

Imaju li kakve 'nagrade' za one koji se dobro ponašaju, npr. aktivni su, pomažu drugima, nemaju kartona i općenito se ne glupiraju, nego misle o svom ponašanju na forumu?

 

Mogli bi uvesti kakve ekstra mogućnosti za takve likove, npr. da im dodijelite neke nagradne simbole-ikone...Lupam bezveze ove nagrade ali shvatili ste princip, nešto što će takve ljude činiti vidljivo drugačijima.

 

Npr. nedavno sam vidio raspravu o tome što uraditi sa onima koji stavljaju preduge potpise. Pa zašto ne napraviti suprotno, nagraditi one koji to ne rade?

 

 

Ke?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BOL nagrade

E, ovo je pametno. Za dobro ponašanje na forumu nagrade,za loše kazne. Nagrade, a kaj ja znam, neke ikonice ili nešto slično, da se zna tko se dobro vlada na BOL forumu.Osmijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
BOL nagrade

ja bi trebao dobiti nagradu za najmlađeg clana buga a ja imam dvi i po godine

 

moja mama kaze da cu jos malo imati tri godine pa cu biti veliki kao i svi vi

ja mogu nacrtati sliku svog avatara markerom.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BOL nagrade

Mogli bi staviti neke titule ispod avatara npr. helpaholic ili tako neke fora nazive, naravno onaj koji više pomogne dobiva veću titulu.

Kućište: Coolermaster CosmosS/ PSU: Corsair TX650W/ MB: Asus P5Q Pro/ CPU: Intel C2D E8500/ GPU: XFX Nvidia GTX 260 black edition/ Memorija: 3X 1GB KINGMAX PC6400/ Monitor: Samsung T200/ HDD 1. WD 120 GB, 2. Seagate 320 GB, 3. Samsung 1 TB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BOL nagrade

@hellraiser

Ovo bi bilo fora, a moglo bi se gledati po broju zahvala, ako se iste uvedu. Ima i tema o Thanks gumbiću.

15 godina
neaktivan
offline
BOL nagrade

Forum nije lutrija da se dijele nagrade.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BOL nagrade

pa ne misle ljudi da im se djele ferrariji i tako dalje...nego neke ikonice kada pomazu itd.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
BOL nagrade

Bilo bi fora pokraj ili na avataru imati thumb up ili thumb down (ikonu naravno).

Ojla!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BOL nagrade
AmD kaže...

pa ne misle ljudi da im se djele ferrariji i tako dalje...nego neke ikonice kada pomazu itd.

 ili, da ima se more zahvalit, onaj thanks button, i da pise Unknown je pomogao: Unknow 2,...
A što se tiče nagrada, hmm., nije bas nesto dobra ideja, jednino se more npr. dobit neki software.
16 godina
moderator
offline
BOL nagrade

Imamo nešto u planu tog tipa, strpljenja molim...

(Mislim na ikonice, ne na konkretne nagrade, naravno.)

Domagoj
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BOL nagrade
Domagoj kaže...

Imamo nešto u planu tog tipa, strpljenja molim...

(Mislim na ikonice, ne na konkretne nagrade, naravno.)

 Da ono djelimo Nobelovu nagradu za mir
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
offline
BOL nagrade

pa zašto se nebi dobivali nekakvi  bodovi reputacije; recimo da se uvede taj Thanks button i jedna zahvala jedan bod reputacije, a istovremeno ako netko napiše vrlo dobar komentar i inače je korektan na forumu i moderatori mu mogu dati bod reputacije; i nakon određenog broja bodava (5,10,20) dobiva nekakvu ikonicu(npr.zvjezdicu) kraj svog imena; na taj način bi smo vidjeli ne samo kolko ko ima postova nego tko piše kvalitetne postove i komentare

fuck yeah || ako nema riješenja nema ni problema II Win or lose, on the booze. II i nogom u guzicu je korak naprijed II when i'll be rich, you'll be my bitch II Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hladan!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
BOL nagrade

ja bi jedan kolacic za ngradu ko sto meni moja mama da kolacic kad budem dobar i kad ne pricam puuuuunooooo......................

ja mogu nacrtati sliku svog avatara markerom. http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=40139
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: BOL nagrade
fifiX kaže...

pa zašto se nebi dobivali nekakvi  bodovi reputacije; recimo da se uvede taj Thanks button i jedna zahvala jedan bod reputacije, a istovremeno ako netko napiše vrlo dobar komentar i inače je korektan na forumu i moderatori mu mogu dati bod reputacije; i nakon određenog broja bodava (5,10,20) dobiva nekakvu ikonicu(npr.zvjezdicu) kraj svog imena; na taj način bi smo vidjeli ne samo kolko ko ima postova nego tko piše kvalitetne postove i komentare

 25 hvala, 1 zvijezdica, max 5 zvijezda.
Nesto lijepo? ma da... Ali grize.. Grrr
16 godina
neaktivan
offline
RE: BOL nagrade
Domagoj kaže...

Imamo nešto u planu tog tipa, strpljenja molim...

(Mislim na ikonice, ne na konkretne nagrade, naravno.)

Bacite oko na Burek forum koji ima ovako iznimno interesantne avatare korisnika... Kolko sam ja shvatio svakome se radi njegov avatar od strane admina/modova zasebno. Naravno odmah bi pomislili kolko je to posla svima radit avatare. Ipak zgodno su se sjetili da imaju bazu tzv početnih avatara koji se odabiru i time započinjete. Kako napredujete na forumu možete poslati poruku adminu / modu da vam upgradea avatar sa nekim sličicama, okolišom ili bilo čime što vam se sviđa.

Na kraju krajeva odmah se vidi po veličini i detaljima koliko je korisnik "vrijedan". Admini imaju obično velike i raskošne avatare. Meni je osobno cijeli taj sistem stvarno odličan. Ovo je moj prijedlog Bug forumu pa promotrite...
Avatar administratora Avatar administratora
Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2009 19:45 (Creative).
16 godina
neaktivan
offline
BOL nagrade

Nagrada nam je ovaj forum sto ga imamo :)

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BOL nagrade
Black Knight kaže...

Nagrada nam je ovaj forum sto ga imamo :)

 E, ovo je pametan čovjek.Osmijeh
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
15 godina
neaktivan
offline
BOL nagrade

sve ideje su dobre. tako bi znali ko je dobar i ko voli pomoći.

OS: Windows 7 Ultimate RC1(Build 7057)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice