Autoban za "google"

poruka: 4
|
čitano: 1.517
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Autoban za "google"

Predlazem da se na forum ubaci automatska skripta (ili inteligentna, ovisno da li ce zahtjevati interakciju moderatora Nevinašce ), koja ce za svaki odgovor na post koji glasi "proguglaj, probaj google, i sl." rezultirati brisanjem poruke i bananjem autora na neko vrijeme. Takvi postovi ne pomazu nikome i uz to samo reklamiraju megakorporaciju koja i sama kaze da samo skuplja kes i nezna sto bi s njim. Smijeh

 

Think locally, act globally...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Autoban za "google"

nepotrebno, no ajde ipak djelomično podržavam

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 2GB RAMA (DDR2-667 2x512mb+1gb) AMD Athlon 64 X2 6000+ (3.1gHz),Nvidia GeForce 7600gs (256mb),Seagate 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
15 godina
neaktivan
offline
Autoban za "google"

Definitivno NE. A što ako netko napiše savjet tipa utipkaj nešto u google sigurno ćeš naći rješenje.

 

Savjet takvog tipa je dobar a po toj skripti bi bio odmah izbrisan!

Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Autoban za "google"

Slažem se da ljudi umeju da budu neprijatni i da preteruju sa upućivanjem drugih na Google, no isto tako mnogi pitaju nešto što nema šanse da ne bi pronašli, samo da su hteli iole da se potrude, ali im je iz nekog perverznog razloga lakše da otvore novu temu na forumu nego da ukucaju par reči u bilo koji pretraživač (ne mora veliki zli Google, može i dobri MS sa svojim Windows Live Searchom, Yahoo...).

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2009 22:12 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice