Arhiva? zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.345
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Arhiva?

Zašto se ne napravi podforum arhiva pa tamo prebacujete zaključane teme. Ovako mi forum pomalo izgleda "neuredno". Cool

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Arhiva?

Kod nas je to riješeno da se takve teme prebacuju u podforumu "trash" (forum je englenski) što bi na hr znacilo... otpaci, smece.

Tamo idu sve teme koje nisu dopuštene ništa se ne briše.

Naša politika na forumu je da svi imaju pravo vidjeti šta se događa na forumu.

Opcenito volimo da clanovi znaju šta se na forumu događa, tko je šta napravio tko je za šta kriv.

Neki ljudi jednostavno ne mogu svaki dan doci na forum. A opet zele biti u toku i vole znati što se događalo dok ih nije bilo.

Tako da se uvijek zna tko je banan i razlog.

Npr. vidiš da je tebi draga osoba banan i šta nemaš pojma zašto, a ako pošalješ pm odma dobiješ povratni odgovor šta se mi tebi imamo pravdat Smijeh  ROFL

No kad tu tako nekaj predloziš onda te prozivaju da zeliš stup srama Smijeh  Smijeh

 

Ideja ti je odlicna, ALI veliki ALI ne vjerujem da ceš tako nekaj vidjet na BUG forumu oni to vole sve između sebe indirektno srediti bez ikakvog opravdavanja zajednici.

MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Arhiva?

Ja sam na svome forumu napravio podforum "Smece" i tamo prebacivam nepotrebne teme i sl.

Ovo je trebalo biti odmah uvedeno kada je otvoren bug forum, a nije ni sada kasno da se napravi lakse bi se mogli snaci na forumu!

Pozdrav

ProG

16 godina
moderator
offline
Arhiva?

Trpanje zaključanih tema u nekakvu zajedničku arhivu nema smisla jer se teme nalaze u podforumu za koji su tematski vezane, a ako bismo ih trpali u zajedničku arhivu, to bi tek bio kaos. Zaključana tema ne znači da je beskorisna, samo da je rasprava iscrpljena ili je otišla u krivom smjeru, no to ne znači da nekoga neće zanimati ili mu može pomoći - zato je bitno da bude u forumu kojem tematski pripada. To što to drugačije radi netko drugi ili većina, ne znači da je dobro.

 

Teme koje se brišu se brišu - ako su pune smeća, spama i sličnoga, ne vidim razloga da ostanu i troše resurse na serveru.

 

Kartoni (dakle i banovi) su privatne naravi - onaj tko ga dobije zna zašto ga je dobio, a druge to nema što zanimati. Ako vas zanimaju tuđi životi, gledajte reality showove, barem njih ima kao u priči :-)

Domagoj
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Arhiva?

Trebalo bi Pisati velikim slovima Zakljucano ili zatvoreno, ili jos bolje zvuci "Closed" (jos ako more ukoso se napisat ).
Nisam to vidio da ima na ovom forumu pa eto, btw. mozda i ima nisan se vele obazirao pa ako ima unda nista.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Arhiva?

Ok hvala na odgovoru Domagoj. Može lock :D

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice