Koji tečaj za Web programera ?

poruka: 44
|
čitano: 29.868
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
RE: Koji tečaj za Web programera ?
tnakir kaže...

Mala ti moze bit mater po godinama. I da mi cura nakon radnog dana prica o kompjuterima zatuka bi je batom za meso.

Ili tek dok počne pitati podatke za mysql_connect();, uf.

Oprosti, Tnakire.

O čemu je ovdje ono riječ?

Moje viđenje, je da ne postoji dobar tečaj, niti da dok završiš tečaj da češ nešto konretno znati.Prijatelj jedan je to na Algebri završio, naravno sav sretan, a pojma o pojmu nema.

P.S.Završite s tim .NET-om više jer mi se počeo sviđati.

15 godina
offline
Koji tečaj za Web programera ?

Alakanish ja sam samouk, google, tutorijali i to je to. Nisam isao na nikakve tecajeve. Stavio bih ispred sebe zadatak i dok ga nebih rijesio nebih stao. I to je to.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Koji tečaj za Web programera ?
tnakir kaže...

Alakanish ja sam samouk, google, tutorijali i to je to. Nisam isao na nikakve tecajeve. Stavio bih ispred sebe zadatak i dok ga nebih rijesio nebih stao. I to je to.

I ja sam samouk, i priznajem da još jako mnogo besanih noći moram provesti za računalom, knjigom i Notepad++ da mogu reći da nešto znam, no onda se ovdje pojavi "biser" koji misli da je pobrao svu pamet svijeta...i onda se zapitaš radiš li nešto krivo.Bojim se da ću se navući na .NET.{#}.Prvo što sam uopće radio je bilo na .NET-u, ali nisam onda nastavio dalje.Ne radim "projekte" koji zahtjevaju takva "enterpise" riješenja.Možda uskoro.Neka CRUD aplikacija, sa kreiranjem izvještaja i eventualno .PDF.

Ma ti tečajevi su koma, dosta ljudi krene na tečajeve za xyz programere bez uopće predođbe o čemu se radi i o kompleksnosti samog posla.

15 godina
offline
Koji tečaj za Web programera ?

A sta da ti kazen? U ovon poslu ti tecaj nece nista pomoc, pomoc ce ti jedino iskustvo u radu sa tehnologijom.

A tecaj ce ti mozda omogucit to da znas radit s ton tehnologijom.

 

Ako ti se .Net te svidja, uzmi nesto skromnije po pitanju opsega ali jednako kvalitetno. Ma neznan u biti...

Kad bolje pogledan, ako je dobar tečaj proc cete MVC i Formse, radit ces i sa Entitityem i LINQom, eventualno cete za kraj ubacit malo AJAX-a, sta sve skupa nije mala stvar. Da je meni platija neko takav tečaj prije godinu-dvi, pruža bi mu/njoj free seksualne usluge bar 2 godine :)  {#}

DUMP udruga mladih programera
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji tečaj za Web programera ?

Šta !? Vi to pričate koji je jezik lipši a koji ružniji . . . . ahahahahahaha

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji tečaj za Web programera ?
JohnW kaže...

Šta !? Vi to pričate koji je jezik lipši a koji ružniji . . . . ahahahahahaha

I šta je tu smješno, pa imaš ljepših i ružnijih žena, ljepših i ružnijih auta, ljepših i ružnijih kompova... pa isto tako imaš i ljepših i ružnijih prog. jezika.

15 godina
offline
RE: Koji tečaj za Web programera ?
Koji panj
DUMP udruga mladih programera
15 godina
offline
Koji tečaj za Web programera ?

Mislim da je ljepota irelevantna (primjer object-C kod iPhone naspram elegantnosti XAML i C# ko WP7)! i činjenica je da recimo c++ koji je "ružniji" od C# jednako tako i moćniji . . . (bojin se da bi sad moglo počet filozofiranja, pa vas molin da zanemarite sta san napisa u slucaju drugcijek misljenja, btw ovo je moje subjektivno misljenje)

 

A ti Pavlinoviću pokaži malo respekta i ne budi toliko drzak!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koji tečaj za Web programera ?
Samo san znatizeljan? :D

uff a sta cu kad ja volin lipi kod! Ali istina, to je subjektivno do bola.
DUMP udruga mladih programera
15 godina
offline
RE: Koji tečaj za Web programera ?
Fearless kaže...
Samo san znatizeljan? :D

uff a sta cu kad ja volin lipi kod! Ali istina, to je subjektivno do bola.

Eto . . . poštujen znatiželju . . . to je dobra osobina!!!

14 godina
neaktivan
offline
Koji tečaj za Web programera ?

PHP sintaksa nije ružna, drugačija je, al nije ružna. Npr puno ljudi govori da je ruby sto se tice sintakse naj i moram priznati da se i meni svida. Uostalom super je jezik. No php ne odskače nimalo od ruby-a u sintaksi, a u mogućnostima da ne pričamo. Sad sto je laske pisat def hello(name) end ili function hello(name){} je stvar navike. Meni paše oboje!

www.lukasavic.com
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Koji tečaj za Web programera ?

Htjela sam vas pitat jel mozda znate di se mogu upisati za web programera? U zagrebu naravno...Inace, bila sam u Algebri, ne svidja mi se nimalo...a ima mozda negdje drugdjee? Bila bi vam vrlo zahvalna na pomoci..:)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji tečaj za Web programera ?

Te pare rađe uloži u Courseru ili Udemy. Naučit ćeš relevantne tehnologije, izgradit portfolio i ispraksirat se u engleskom, a sve za otprilike istu cifru.

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Koji tečaj za Web programera ?
Plavooka* kaže...

Htjela sam vas pitat jel mozda znate di se mogu upisati za web programera? U zagrebu naravno...Inace, bila sam u Algebri, ne svidja mi se nimalo...a ima mozda negdje drugdjee? Bila bi vam vrlo zahvalna na pomoci..:)

 Kod Algebre je po meni problem sto je za apsolutne pocetnike. Ako bar nesto znas, dosada i bacen novac. Ako nista ne znas, opet nema smisla i bolje uciti kod kuce po meni. Nema toga mjesta koje ce te nauciti. Sjesti i uciti. Bar je to moje misljenje. Nitko te nece nauciti za kratko vrijeme, vec ti moze samo odnove pokazati, koje i sama mozes savladati, a nakon toga je na tvojoj sposobnosti i zelji za ucenjem.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice