FER ili FOI

poruka: 486
|
čitano: 276.481
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FER ili FOI
TheGh0st kaže...

Aha, onda kažete da je bolji izbor FOI?

 

Mislim, što želim pitati, jeste hoću li biti uskraćen na poslu od recimo jednoga FER-ovca?

 

Gledajte, na papiru su svi faksovi jednaki, ali kada dođete na razgovor za posao, je li veća šansa da će primiti FER-ovca nego FOI-ovca?

 

Jer čujem da FER ima reputaciju, a da su svi ostali faksevi s nijansu slabijom reputacijom.

 

Nemojte se svađati, samo kažem ono što sam čuo, jer znam par ljudi koji su išli na FOI, prijavili se za posao, a drugi je dobio posao samo zato što je išao na FER... Mislim da ću imati sasvim dovoljno bodova za oba faksa, pa zato pitam.

 

Drugo pitanje, koliko se mora učiti na FER-u dnevno? Mislim, ako redovito radim i učim, koliko bi dnevno morao uložiti u to, a koliko mi (prosječno) još vremena oduzmu predavanja?

 

Puno hvala!

Ne zelim počinjati flame war pa ću izbjeć temu o reputaciji fakulteta.
Što se tiče predavanja, ako ćeš ić na sva 4 ili 5 školskih sati s pauzama od 15 minuta između svakog predavanja.
Ako ćeš ići na predavanja, pratiti i učiti barem 1h vremena dnevno nećeš imat nikakvih problema.

LoL EU west : citizen,ZoRz1; EU E/N: kraisch
13 godina
neaktivan
offline
Re: FER ili FOI
TheGh0st kaže...

Nemojte se svađati, samo kažem ono što sam čuo, jer znam par ljudi koji su išli na FOI, prijavili se za posao, a drugi je dobio posao samo zato što je išao na FER... Mislim da ću imati sasvim dovoljno bodova za oba faksa, pa zato pitam.

Pa bogati dobio je posa taj sa FER-a jer je ima više znanja jer je snalažljiviji, elokventniji i zbog još masu drugih parametara.

Ti misliš da je to dođeš tamo, kažeš završio sam FER i oni te zaposle.

 

Nije to baš tako druže moj.

Powerless, depressed. I try to conceal all the wreckage inside.
13 godina
neaktivan
offline
FER ili FOI

Ma kažem, Zagreb mi je jeftinija solucija, samo me zanima koliko bih trebao učiti dnevno, koliko ode na predavanja, itd...

Pars pro toto.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FER ili FOI
TheGh0st kaže...

Ma kažem, Zagreb mi je jeftinija solucija, samo me zanima koliko bih trebao učiti dnevno, koliko ode na predavanja, itd...

Nema ti tu pravila. Ne znači ako netko uči 1h vremena dnevno i prođe da ćeš ti proći isto ako budeš učio pa i 2h dnevno. Ja sam recimo u 2. semestru rješio 7 kolegija a učio sam samo za ispite i eventualno za labose.
Sve ovisi kako učiš, s koliko razumijevanja, koliko si skoncetriran i slično.

LoL EU west : citizen,ZoRz1; EU E/N: kraisch
15 godina
offline
FER ili FOI
Ovako, procitao sam dosta u ovoj temi al opet imam pitanje.
Prvi izbor mi je FER, a sad razmisljam o fsb-u.. Mene najvise zanima programiranje, izrada web-a i slicno. Dali n FSB-u ima smjer koji sadrzi to sto mene zanima, i koji fakultet bi jos mogao doc u obzir sa ovim mojim zeljama. (mora bit u Zagrebu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FER ili FOI
MarioVk kaže...
Ovako, procitao sam dosta u ovoj temi al opet imam pitanje.
Prvi izbor mi je FER, a sad razmisljam o fsb-u.. Mene najvise zanima programiranje, izrada web-a i slicno. Dali n FSB-u ima smjer koji sadrzi to sto mene zanima, i koji fakultet bi jos mogao doc u obzir sa ovim mojim zeljama. (mora bit u Zagrebu)

Pmf ima jako proramiranje na smjeru matematika (inžinjerska naravno), jače nego fer, i nemoraš se zajebavati sa skopovljem računala ako te to ne zanima.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice