Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 396.770
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Huawei P40
Ja na svog nikad nisam instalirao GMS (previše zajebancije) ali po XDA forumu te čeka upravo to. Dakle, u pozadini će ti se ažurirati usluge za Google play i počet će ti izbacivat error "this device is not Play certified". I onda imaš par rješenja za to popravit (nekom upali jedno, nekom drugo, nekom nijedno), pa kasne push obavijesti, neke i ne dolaze uopće.... Jednostavno previše zajebancije. Umjesto tog koristim Gspace. Daleko od idealnog ali obavlja posao
13 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Isplati li se prijeći s P40 Pro na Honor 90? U P40 koristim googleove appove gmaps, reddit i youtube preko GSpace-a koj već dugo radi besprijekorno, ali sad kad sam kupio novi auto i htio ga povezati s mobom, ne može se izvršiti taj zadnji korak za potpunu registraciju jer se ne otvara aplikacija u GSpaceu, a ista ne postoji na Huawei gallery.

 

Kakve su usporedbe kamere oba mobitela? Ako su i iste onda nema problema...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P40
P40 pro je flagship orijentiran na fotografiju (otuda i slovo P u nazivu - photography).

Honor 90 je midranger kojem kamera nema ni OIS (optičku stabilizaciju).

Imam P40 pro i Honora 70 i naspram P40 pro Honorova kamera je katastrofa.
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei P40
Baš sam imao namjeru pitati kako radi huawei bez googla na android autu (znam da se uredno spaja na Bluetooth i pozivi i razgovori nisu problem).

Postoji li inače neki način da se pokrene barem neka druga navigacija na ekranu auta?

Kolega ja bih na tvome mjestu prije uzeo huawei mate 20 pro ili P30 pro sa googleom, za Android auto nego taj zakinuti Honor. Ako je novčano moguće uzmi onda Honor 70 pro ili 80 pro ili magic Pro. Tu su ipak kamere odlične.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2023 0:02 (ajimerej).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P40
Android auto i Google pay su dvije Googleove usluge koje nikako nije moguće pokrenuti na Huawei mobitelima. Iako, ima jedan lik na XDA forumu koji je nekako uspio pokrenuti Android auto wireless sa P40 pro.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P40

Ako se ko rjesava p40 pro po normalnoj cijeni javite se :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice