Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 396.770
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Huawei P40

 Jesi izbacio app za preuzeti koji odradi automatsku instalaciju GSMa na P40 ili je još u procesu kodiranja?

 

Mala napomena, možda za dodati u aplikaciju negdje, svi koji su ažurirali mob na zadnju verziju firmware-a neće moći pokrenuti LZPlay (mislim da ima negdje na XDA koje su točno verzije firmware-a, znam da je za P40 pro 10.1.0.147 - treba revertat firmware na prijašnju verziju)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 14:10 (qwertYxoZ).
12 godina
offline
Re: Huawei P40
qwertYxoZ kaže...

 Jesi izbacio app za preuzeti koji odradi automatsku instalaciju GSMa na P40 ili je još u procesu kodiranja?

 

Mala napomena, možda za dodati u aplikaciju negdje, svi koji su ažurirali mob na zadnju verziju firmware-a neće moći pokrenuti LZPlay (mislim da ima negdje na XDA koje su točno verzije firmware-a, znam da je za P40 pro 10.1.0.147 - treba revertat firmware na prijašnju verziju)

 Nisam jos. Vjerojatno u ponedjeljak tek. Da, to ce biti ili u appu ili ce reportati, napravit cu thread na xda

11 godina
offline
Re: Huawei P40

Odlicno, svaka cast, javi kad bude s linkom za download 

12 godina
offline
Re: Huawei P40
qwertYxoZ kaže...

 Jesi izbacio app za preuzeti koji odradi automatsku instalaciju GSMa na P40 ili je još u procesu kodiranja?

 

Mala napomena, možda za dodati u aplikaciju negdje, svi koji su ažurirali mob na zadnju verziju firmware-a neće moći pokrenuti LZPlay (mislim da ima negdje na XDA koje su točno verzije firmware-a, znam da je za P40 pro 10.1.0.147 - treba revertat firmware na prijašnju verziju)

 Samo da se nadovezem, kod kolege smo probali na 10.1.0.156 - p40 pro i ...radi

 

 

12 godina
offline
Huawei P40

Svaka čast na trudu i doprinosu. Nije da mi je potreban GMS, ali sigurno ću ga instalirati kada imam mogućnost ovako jednostavno.

 

Samo pitanje, jel je potrebno uraditi factory reset prije? Ne želim opet prolaziti kroz kompletno podešavanje moba...

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
KiX777 kaže...

Svaka čast na trudu i doprinosu. Nije da mi je potreban GMS, ali sigurno ću ga instalirati kada imam mogućnost ovako jednostavno.

 

Samo pitanje, jel je potrebno uraditi factory reset prije? Ne želim opet prolaziti kroz kompletno podešavanje moba...

 Ne moras factory reset praviti - stvar je da ne upali uvijek iz prvog pokušaja

-login upali u 99% slucajeva od prvog puta

-nakon procesa je hit or miss

 

ukoliko ne upali ima tipka za "ajmo ponoviti" jer su zadnja 4 koraka bitna, onda ti samo resetira na ta 4 koraka i odradi

 

Vjerojatno cu dodati "reset" tipku da obrise te appove/servise koje vec imas 

12 godina
offline
Re: Huawei P40
bender_007 kaže...
qwertYxoZ kaže...

 Jesi izbacio app za preuzeti koji odradi automatsku instalaciju GSMa na P40 ili je još u procesu kodiranja?

 

Mala napomena, možda za dodati u aplikaciju negdje, svi koji su ažurirali mob na zadnju verziju firmware-a neće moći pokrenuti LZPlay (mislim da ima negdje na XDA koje su točno verzije firmware-a, znam da je za P40 pro 10.1.0.147 - treba revertat firmware na prijašnju verziju)

 Samo da se nadovezem, kod kolege smo probali na 10.1.0.156 - p40 pro i ...radi

 

 

Skidam kapu.

Aj kad složis na xda javi, da probam stavit na 156 iz fore...

 

Znači nikome ne radi iznad 131...a ako si složio da radi na 147 i 156...pa ti si mađioničar. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2020 19:30 (R36).
12 godina
offline
Re: Huawei P40
bender_007 kaže...
KiX777 kaže...

Svaka čast na trudu i doprinosu. Nije da mi je potreban GMS, ali sigurno ću ga instalirati kada imam mogućnost ovako jednostavno.

 

Samo pitanje, jel je potrebno uraditi factory reset prije? Ne želim opet prolaziti kroz kompletno podešavanje moba...

 Ne moras factory reset praviti - stvar je da ne upali uvijek iz prvog pokušaja

-login upali u 99% slucajeva od prvog puta

-nakon procesa je hit or miss

 

ukoliko ne upali ima tipka za "ajmo ponoviti" jer su zadnja 4 koraka bitna, onda ti samo resetira na ta 4 koraka i odradi

 

Vjerojatno cu dodati "reset" tipku da obrise te appove/servise koje vec imas 

Ako primas donacije na paypalu...javi.

Takav trud treba nagradit.

12 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
bender_007 kaže...
KiX777 kaže...

Svaka čast na trudu i doprinosu. Nije da mi je potreban GMS, ali sigurno ću ga instalirati kada imam mogućnost ovako jednostavno.

 

Samo pitanje, jel je potrebno uraditi factory reset prije? Ne želim opet prolaziti kroz kompletno podešavanje moba...

 Ne moras factory reset praviti - stvar je da ne upali uvijek iz prvog pokušaja

-login upali u 99% slucajeva od prvog puta

-nakon procesa je hit or miss

 

ukoliko ne upali ima tipka za "ajmo ponoviti" jer su zadnja 4 koraka bitna, onda ti samo resetira na ta 4 koraka i odradi

 

Vjerojatno cu dodati "reset" tipku da obrise te appove/servise koje vec imas 

Ako primas donacije na paypalu...javi.

Takav trud treba nagradit.

 Primam ali tek kad izadje app, ima u appu PayPal adresa i link, jedno ti izbaci adresu a drugo ode na paypal.me/googlefier :), evo ako nekoga zanima statistica za Autorec(za g2/g3, po 6-7 varijanti svaki)) je imao preko 1.5 Mil downloada, je moze netko pogoditi koliko je ljudi supportalo(doniralo) ? :). Max 30. A ubio sam se od supportanja, doslovno svaki dan po 4-5 sati nakon posla, kasnije me prosla volja za svime i..polako odustanes od svega

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Zato staviš prvih 100 besplatno ostali po dolar 😀
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
bender_007 kaže...
KiX777 kaže...

Svaka čast na trudu i doprinosu. Nije da mi je potreban GMS, ali sigurno ću ga instalirati kada imam mogućnost ovako jednostavno.

 

Samo pitanje, jel je potrebno uraditi factory reset prije? Ne želim opet prolaziti kroz kompletno podešavanje moba...

 Ne moras factory reset praviti - stvar je da ne upali uvijek iz prvog pokušaja

-login upali u 99% slucajeva od prvog puta

-nakon procesa je hit or miss

 

ukoliko ne upali ima tipka za "ajmo ponoviti" jer su zadnja 4 koraka bitna, onda ti samo resetira na ta 4 koraka i odradi

 

Vjerojatno cu dodati "reset" tipku da obrise te appove/servise koje vec imas 

Ako primas donacije na paypalu...javi.

Takav trud treba nagradit.

 slažem se, meni ne treba GMS, iako mi ide nas živce da mi aplikacije za kino ne rade bez njega ali definitivno računaj na pristojnu donaciju od mene

ne znam koliko ljudi doniraju ali neću se osramotit sa 50s eura, toliko danas stavljaju u kuvertu na piru 

iPhone is a smartphone for dumb people
11 godina
offline
Re: Huawei P40
bender_007 kaže...
R36 kaže...
bender_007 kaže...
KiX777 kaže...

Svaka čast na trudu i doprinosu. Nije da mi je potreban GMS, ali sigurno ću ga instalirati kada imam mogućnost ovako jednostavno.

 

Samo pitanje, jel je potrebno uraditi factory reset prije? Ne želim opet prolaziti kroz kompletno podešavanje moba...

 Ne moras factory reset praviti - stvar je da ne upali uvijek iz prvog pokušaja

-login upali u 99% slucajeva od prvog puta

-nakon procesa je hit or miss

 

ukoliko ne upali ima tipka za "ajmo ponoviti" jer su zadnja 4 koraka bitna, onda ti samo resetira na ta 4 koraka i odradi

 

Vjerojatno cu dodati "reset" tipku da obrise te appove/servise koje vec imas 

Ako primas donacije na paypalu...javi.

Takav trud treba nagradit.

 Primam ali tek kad izadje app, ima u appu PayPal adresa i link, jedno ti izbaci adresu a drugo ode na paypal.me/googlefier :), evo ako nekoga zanima statistica za Autorec(za g2/g3, po 6-7 varijanti svaki)) je imao preko 1.5 Mil downloada, je moze netko pogoditi koliko je ljudi supportalo(doniralo) ? :). Max 30. A ubio sam se od supportanja, doslovno svaki dan po 4-5 sati nakon posla, kasnije me prosla volja za svime i..polako odustanes od svega

 Mozes staviti i pay for support. Ono kao app je free a ako treba pomoc kupi app pro verziju koja uključuje support. Nesto na tu semu mozda?

12 godina
offline
Re: Huawei P40
qwertYxoZ kaže...
....................

 Mozes staviti i pay for support. Ono kao app je free a ako treba pomoc kupi app pro verziju koja uključuje support. Nesto na tu semu mozda?

 Ma jok :), neka svatko po savjesti, naci ce se sigurno par  koji ce prepoznati trud

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
bender_007 kaže...
qwertYxoZ kaže...
....................

 Mozes staviti i pay for support. Ono kao app je free a ako treba pomoc kupi app pro verziju koja uključuje support. Nesto na tu semu mozda?

 Ma jok :), neka svatko po savjesti, naci ce se sigurno par  koji ce prepoznati trud

 

 

imaš donaciju

ne razmišljaj o odustajanju jasno mi je da si na milju ipo downloada razočaran činjenicom kako ljudi ne cijene sav taj trud ali to nije razlog za odustajanjem

Iz toga izvuci pouku i  promijeni pristup.

Imaš dobar proizvod i daješ ga mukte jer računaš na ljudskost, pohvalno.
Svakako dobro i zdravo razmišljane ali isto tako i rijetko, u privatnom životu je sve manje ljudskosti a u poslovnom je nikad nije ni bilo.
Ovo je posao i tako se i postavi, očigledno imaš znanje i dobre ideje i to moraš unovčit.

Za korisnu aplikaciju će svatko platit 3kune, bez razmišljanja, sitniš ali kad pogledaš downloade ogromna lova.

Sad kad izbaciš ovu aplikaciju, stavi je 7 dana free a nakon toga se gasi ili 2 kune.

Vjeruj tko god je downloadao i odradila mu je posao dobro će patit bez razmišljanja.

U poslonom svijetu nema savjesti, samo brojke.

Sorry šta sam se razvezao i solim ti pamet, ti radi kako misliš ali bolje mukte ležat nego mukte radit tako da...

SRETNO

iPhone is a smartphone for dumb people
11 godina
offline
Re: Huawei P40

Ja bi isto poslušao savjet od karlanal gore i unovčio bar dio truda...

 

Od mene također imaš donaciju kada isprobam aplikaciju :)

12 godina
offline
Re: Huawei P40
karlanal kaže...
bender_007 kaže...
qwertYxoZ kaže...
....................

 Mozes staviti i pay for support. Ono kao app je free a ako treba pomoc kupi app pro verziju koja uključuje support. Nesto na tu semu mozda?

 Ma jok :), neka svatko po savjesti, naci ce se sigurno par  koji ce prepoznati trud

 

 

imaš donaciju

ne razmišljaj o odustajanju jasno mi je da si na milju ipo downloada razočaran činjenicom kako ljudi ne cijene sav taj trud ali to nije razlog za odustajanjem

Iz toga izvuci pouku i  promijeni pristup.

Imaš dobar proizvod i daješ ga mukte jer računaš na ljudskost, pohvalno.
Svakako dobro i zdravo razmišljane ali isto tako i rijetko, u privatnom životu je sve manje ljudskosti a u poslovnom je nikad nije ni bilo.
Ovo je posao i tako se i postavi, očigledno imaš znanje i dobre ideje i to moraš unovčit.

Za korisnu aplikaciju će svatko platit 3kune, bez razmišljanja, sitniš ali kad pogledaš downloade ogromna lova.

Sad kad izbaciš ovu aplikaciju, stavi je 7 dana free a nakon toga se gasi ili 2 kune.

Vjeruj tko god je downloadao i odradila mu je posao dobro će patit bez razmišljanja.

U poslonom svijetu nema savjesti, samo brojke.

Sorry šta sam se razvezao i solim ti pamet, ti radi kako misliš ali bolje mukte ležat nego mukte radit tako da...

SRETNO

 

Hvala puno na supportu,

stvar je sto takvu stvar ne smijem staviti na playstore, otici ce u roku tjedan ili dva (isprobano :D) a opet - ovo mi je projekt da se malo "vratim" na put jer sam se unazad par godina ulijenio a unazad godinu dana totalno izasao iz "štosa" i demotivirao. Imas na xda jos 6-7 mojih projekata, svi su dobro prosli po kritikama i brojem downloada. Ali da-jasno je, kad bi svatko po "1 kn" jel uplatio za nesto sto vrijedi. Meni je vise islo na stranu izazova, kako sa autorecom, kernel flasherom, xposed installerom tako i s ovime, ajmo napraviti nesto sto jos nema (ili ima ali nije prihvatljivo rjesenje). Bas sam se prije par godina zezao s kolegom: "da stavim da flashanje dodje do pola i onda trazi pare?" - ne mozes reci NE :)

 

Svakako ce biti besplatno, jedino u readme ili about napisem utrosene sate na sve to i koliko je odricanja bilo. Kad pogledam ne cini se kao nista posebno ali stvarno je puno ulozeno, neki dan sam u 6 ujutru isao spavati pa prije toga jos isprobam jedan "run" jel radi ok.

12 godina
offline
Re: Huawei P40
bender_007 kaže...
karlanal kaže...
bender_007 kaže...
qwertYxoZ kaže...
....................

 Mozes staviti i pay for support. Ono kao app je free a ako treba pomoc kupi app pro verziju koja uključuje support. Nesto na tu semu mozda?

 Ma jok :), neka svatko po savjesti, naci ce se sigurno par  koji ce prepoznati trud

 

 

imaš donaciju

ne razmišljaj o odustajanju jasno mi je da si na milju ipo downloada razočaran činjenicom kako ljudi ne cijene sav taj trud ali to nije razlog za odustajanjem

Iz toga izvuci pouku i  promijeni pristup.

Imaš dobar proizvod i daješ ga mukte jer računaš na ljudskost, pohvalno.
Svakako dobro i zdravo razmišljane ali isto tako i rijetko, u privatnom životu je sve manje ljudskosti a u poslovnom je nikad nije ni bilo.
Ovo je posao i tako se i postavi, očigledno imaš znanje i dobre ideje i to moraš unovčit.

Za korisnu aplikaciju će svatko platit 3kune, bez razmišljanja, sitniš ali kad pogledaš downloade ogromna lova.

Sad kad izbaciš ovu aplikaciju, stavi je 7 dana free a nakon toga se gasi ili 2 kune.

Vjeruj tko god je downloadao i odradila mu je posao dobro će patit bez razmišljanja.

U poslonom svijetu nema savjesti, samo brojke.

Sorry šta sam se razvezao i solim ti pamet, ti radi kako misliš ali bolje mukte ležat nego mukte radit tako da...

SRETNO

 

Hvala puno na supportu,

stvar je sto takvu stvar ne smijem staviti na playstore, otici ce u roku tjedan ili dva (isprobano :D) a opet - ovo mi je projekt da se malo "vratim" na put jer sam se unazad par godina ulijenio a unazad godinu dana totalno izasao iz "štosa" i demotivirao. Imas na xda jos 6-7 mojih projekata, svi su dobro prosli po kritikama i brojem downloada. Ali da-jasno je, kad bi svatko po "1 kn" jel uplatio za nesto sto vrijedi. Meni je vise islo na stranu izazova, kako sa autorecom, kernel flasherom, xposed installerom tako i s ovime, ajmo napraviti nesto sto jos nema (ili ima ali nije prihvatljivo rjesenje). Bas sam se prije par godina zezao s kolegom: "da stavim da flashanje dodje do pola i onda trazi pare?" - ne mozes reci NE :)

 

Svakako ce biti besplatno, jedino u readme ili about napisem utrosene sate na sve to i koliko je odricanja bilo. Kad pogledam ne cini se kao nista posebno ali stvarno je puno ulozeno, neki dan sam u 6 ujutru isao spavati pa prije toga jos isprobam jedan "run" jel radi ok.

 Aj kad staviš na xda to sve...daj samo tu stavi link da znamo gdje tražit.

10 godina
offline
Re: Huawei P40

Šta nije da vam ne treba google, da bolje radi bez njega i da za sve ima bolja zamjena?

 

I sam planiram uzet p40 pro ali baš ne želim bez google-a ostat.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2020 12:36 (Dario7).
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...

Šta nije da vam ne treba google, da bolje radi bez njega i da za sve ima bolja zamjena?

 

I sam planiram uzet p40 pro ali baš ne želim bez google-a ostat.

 

 

Nije da mi treba, ali mi je fora probat način stavljanja kako ga je kolega složio.

 

Zanima me da li je moguće s jednim klikom stavit GMS.

 

Imao sam ga dva puta i dva puta ga brisao. Zašto ga ne bi stavio i treći put ako postoji ta jednostavna mogućnost.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...

Šta nije da vam ne treba google, da bolje radi bez njega i da za sve ima bolja zamjena?

 

I sam planiram uzet p40 pro ali baš ne želim bez google-a ostat.

 

 

 

Pa ako ću baš iskreno i ne treba, evo ja sam već mjesec dana na mati 30 pro bez GMS-a i evo nekim čudom još sam živ i nemam ni namjeru stavljat GMS
Naravno da u početku fali gms, ipak smo svi već godinama navikli na taj paket kojemu se na kraju krajeva i dosta developera moralo priklonit.
SAD mogu samo reć, dok mi maps radi ama baš nimalo ne fali GMS, sve šta sam imao prije embarga imam i sa embargom
Da bolje radi bez googla, ne bih znao ali valjalo bi na neki mob stavit rom sa i bez gappsa pa bi se znalo,

 

iako virujem da je onaj tko je  to izjavio mislio na to da mob radi bolje bez GMS-a u slučaju kad se naknadno stavlja 

Šta se zadnje stavke tiče, za većinu stvari postoj zamjena,  za npr youtube je vanced alien technology

 

Jedini problem predstavljaju neke aplikacije koje za rad zahtijevaju GMS, npr cinestar aplikacija, ebay aplikacija, aircash,eto to su jedine tri aplikacije koje ja koristim i 

 

nema zamjene ali vjerujem da neće dugo proć pa će i one radit bez googla, sve ostalo šta imaš ti sad imam i ja

 

Imao sam p40p i dobar je mob ali presamsungast mi je, sorry, i baterija me razočarala

meni osobno je mate 30p puno bolji uređaj, baterija puno bolja, 

 

skener za oko mi radi duplo bolje nego na p40p, dosad možda tri puta da nije otključao momentalno

 

plus sta sam našao u mati a u p40p nisam je da možeš podesit do kuda da vata touch u pojedinim aplikacijama, meni jako korisna stvar

 

a i oku mi je puno ugodniji mate, ko mix nokie i sonya 

 

onaj ekran od mislim 90 hza represh ratea, ja nisam vidio razliku nikakvu tako da

 

moje skromno viđenje stvari i moja iskustva bez googla

 

 

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
bender_007 kaže...
qwertYxoZ kaže...

 Jesi izbacio app za preuzeti koji odradi automatsku instalaciju GSMa na P40 ili je još u procesu kodiranja?

 

Mala napomena, možda za dodati u aplikaciju negdje, svi koji su ažurirali mob na zadnju verziju firmware-a neće moći pokrenuti LZPlay (mislim da ima negdje na XDA koje su točno verzije firmware-a, znam da je za P40 pro 10.1.0.147 - treba revertat firmware na prijašnju verziju)

 Nisam jos. Vjerojatno u ponedjeljak tek. Da, to ce biti ili u appu ili ce reportati, napravit cu thread na xda

 Svaka čast i kapa do poda. Slažem se sa ranije napisanim postovima da bi to trebao unovčiti, par kuna par kuna, nikom se nece vidjeti puno a ti ces ipak nesto zaraditi za toliko utrošenog vremena i truda. Javi kad objavis app, proslijedio sam p40p članu obitelji pa da isprobamo.

10 godina
offline
Re: Huawei P40
Kolege, jel postoji u App Galeryu aplikacije za galaxy watch?
Samsung health i galaxy wearable.

Imam galaxy watch 3 pa me zanima jel se može spojit.

Sutra ga uzimam pa ako može netko please provjeriti.

Thanks
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2020 19:02 (Dario7).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Kolege, jel postoji u App Galeryu aplikacije za galaxy watch?
Samsung health i galaxy wearable.

Imam galaxy watch 3 pa me zanima jel se može spojit.

Sutra ga uzimam pa ako može netko please provjeriti.

Thanks

 IMA, ako nema u app galleryu onda ima  u aurori

Upravo provjerio i rade obe aplikacije, nije samsung glup pa da mu appovi ovise o GMS-u

 

iPhone is a smartphone for dumb people
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Nice.. thanks

Što je Aurora?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Nice.. thanks

Što je Aurora?

 app store

iPhone is a smartphone for dumb people
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Aha, znaci ima taj app store i app galery?

Jel se moze install random aplikacija, npr rezultati plus, skinem apk i instaliram?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Aha, znaci ima taj app store i app galery?

Jel se moze install random aplikacija, npr rezultati plus, skinem apk i instaliram?

 pa naravno da možeš, ti kao da si na iosu, oni postavljaju takva pitanja, daa ti ipak kupiš jabuku 

 

sorry

iPhone is a smartphone for dumb people
15 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

još jednom razmisli o p40 pro, mate 30 pro ima zanemarivo lošiji procesor baterija mu trajsigurno 30% duže

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Hahaha.. bio sam na iphoneu 11 😂

Ma ne gledam vise huawei kao normalni android 😎

Da? Mate dobar?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Hahaha.. bio sam na iphoneu 11 😂

Ma ne gledam vise huawei kao normalni android 😎

Da? Mate dobar?

 ja sam imao p40pro i ne bi dao matu za njega, najviše zbog batrerije, baš je razočarala, evo pitaj ove koji ga imaju kakva je njima

siguran sam da će ti svi reć da su očekivali više, znam da ja jesam

kad dolaziš sa applea onda mi je jasno tvoje pitanje, koliko na appleu ne možeš ništa toliko ovde možeš sve, šta god ti srce poželi

ali naravno to donosi i neke negativne stvari a to je ako nisi baš najbistriji lako instasliraš neki malware, znači uključi mozak

iPhone is a smartphone for dumb people
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2020 22:26 (karlanal).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice