ATI Radeon - flashanje biosa [VODIČ]

poruka: 127
|
čitano: 76.362
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: ATI Radeon - flashanje biosa [VODIČ]

Pozdrav!

Novi sam ovdje i zanima me jeli mogu ja flashati svoju graficku ako mi je ona jedina u PCu? Znaci stavljao bi drugi BIOS. Ali nemam niti integriranu niti drugu nego samo ovu jednu.

Hvala!

10 godina
neaktivan
offline
Re: ATI Radeon - flashanje biosa [VODIČ]
hasambab kaže...

Pozdrav!

Novi sam ovdje i zanima me jeli mogu ja flashati svoju graficku ako mi je ona jedina u PCu? Znaci stavljao bi drugi BIOS. Ali nemam niti integriranu niti drugu nego samo ovu jednu.

Hvala!

Moze li tko pomoci?

12 godina
offline
Re: ATI Radeon - flashanje biosa [VODIČ]

evo mogu ja, mozes flashati, ali s obzirom da kolicinu informacija koju si dao, dali si siguran dali se radi uopce o ati/amd grafi

10 godina
neaktivan
offline
Re: ATI Radeon - flashanje biosa [VODIČ]
antimon95 kaže...

evo mogu ja, mozes flashati, ali s obzirom da kolicinu informacija koju si dao, dali si siguran dali se radi uopce o ati/amd grafi

Hvala na odgovoru, radi se o Gigabyte 5450.

12 godina
offline
Re: ATI Radeon - flashanje biosa [VODIČ]

dobro i sto zelis, overclock?update biosa? ovo nije tako jednostavno i jako je rizicno pogotovo ako nemas rezervu grafu

10 godina
neaktivan
offline
Re: ATI Radeon - flashanje biosa [VODIČ]
antimon95 kaže...

dobro i sto zelis, overclock?update biosa? ovo nije tako jednostavno i jako je rizicno pogotovo ako nemas rezervu grafu

Spremio bi si sadasnji BIOS, editao samo nesto u RBE i flashao

Po svemu sudeci nebi trebalo biti problema?

12 godina
offline
Re: ATI Radeon - flashanje biosa [VODIČ]

pa nebi trebalo, sta si editirao, ako si brzinu vrtnje ventilatora i nazivlje grafe onda nebi trebalo bit problema, ali ako si mjenjo vendora i tipa dizao frekvenciju previsoku(netesterinu) onda mozes ocekivat da ces bit bez slike( ne bez grafe) jer je lako mozes reflashat ako imas integrusu ili rezervnu. A gle ako si siguran sta radis Do it, ako ne mozes mi poslat old bios.rom i novi bios.rom da vidim sta si editirao

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice