8800 GT ili ne?

poruka: 73
|
čitano: 8.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
8800 GT ili ne?

Dakle onda 4850 ili 4870/90 ako uspijem naci,a zasto s boljim hladenjem?

[url=http://www.userbars.be][img]http://img689.imageshack.us/img689/6052/815.gif[/img][/url] [url=http://www.userbars.be][img]http://img839.imageshack.us/img839/2042/29393.gif[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: 8800 GT ili ne?
malada kaže...

Dakle onda 4850 ili 4870/90 ako uspijem naci,a zasto s boljim hladenjem?

Doticne kartice se griju ko lude sa referentnim coolerima,zato je bolje imat aftermarket cooler.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
13 godina
neaktivan
offline
Re: 8800 GT ili ne?
1Bleki kaže...

Moja preporuka kontaktiraj ovog čovjeka:ssabljak@net.amis.hr.
Prodaje XFX 4870,512MB,DDR5,kutija,sva oprema,račun i garancija do:09.01.2012.,montiran AC TwinTurbo PRO + kompletan originalni hladnjak sa svim dijelovima,...cijena 550KN.Vjeruj bolje nećeš naći.

Imao si preporuku,ali očito ne čitaš.

14 godina
offline
8800 GT ili ne?

Vidim da svašta pričate o 8800GT, ja imam 8800GT več 3 godine i ništa, crysis2 sam igro demo (multiplayer) sve je išlo, sve igre igram, sve sve sve...Black ops na nekih cca 70 fpsova tako da neznam u čem je problem....nikad poteškoča s njom nisam imo, osim kad mi se cooler zaštopo prašinom, pa je malo zastao...očistio i peri dalje.

Stisni HVALA, nije teško...a i TU može :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: 8800 GT ili ne?
nul-3 kaže...

Vidim da svašta pričate o 8800GT, ja imam 8800GT več 3 godine i ništa, crysis2 sam igro demo (multiplayer) sve je išlo, sve igre igram, sve sve sve...Black ops na nekih cca 70 fpsova tako da neznam u čem je problem....nikad poteškoča s njom nisam imo, osim kad mi se cooler zaštopo prašinom, pa je malo zastao...očistio i peri dalje.

Nemaju svi srece kao ti,neki su promijenili 3 takve kartice dok si ti na istoj.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
14 godina
neaktivan
offline
Re: 8800 GT ili ne?
nul-3 kaže...

Vidim da svašta pričate o 8800GT, ja imam 8800GT več 3 godine i ništa, crysis2 sam igro demo (multiplayer) sve je išlo, sve igre igram, sve sve sve...Black ops na nekih cca 70 fpsova tako da neznam u čem je problem....nikad poteškoča s njom nisam imo, osim kad mi se cooler zaštopo prašinom, pa je malo zastao...očistio i peri dalje.

Bas me zanima koliko ce te sreca trajati.

13 godina
neaktivan
offline
Re: 8800 GT ili ne?
dedaa kaže...
nul-3 kaže...

Vidim da svašta pričate o 8800GT, ja imam 8800GT več 3 godine i ništa, crysis2 sam igro demo (multiplayer) sve je išlo, sve igre igram, sve sve sve...Black ops na nekih cca 70 fpsova tako da neznam u čem je problem....nikad poteškoča s njom nisam imo, osim kad mi se cooler zaštopo prašinom, pa je malo zastao...očistio i peri dalje.

Bas me zanima koliko ce te sreca trajati.

Pa napisao je, traje 3g. Ajd ga scoprajte sada banditi jedni {#}{#}, sutra ujutro će otvoriti temu da igra pac-mana sa artefaktima, a preksutra da ne daje sliku uopće. Strvinari. {#}

Cemetary gates
13 godina
neaktivan
offline
Re: 8800 GT ili ne?

Samo ću reć da imam 8800 GTS , i to jako staru,sve radi bez greške, coprnjaci jedni obicni ! Sad ak mi krepa...{#}

wall is yours snow
14 godina
neaktivan
offline
Re: 8800 GT ili ne?
thedream kaže...
dedaa kaže...
nul-3 kaže...

Vidim da svašta pričate o 8800GT, ja imam 8800GT več 3 godine i ništa, crysis2 sam igro demo (multiplayer) sve je išlo, sve igre igram, sve sve sve...Black ops na nekih cca 70 fpsova tako da neznam u čem je problem....nikad poteškoča s njom nisam imo, osim kad mi se cooler zaštopo prašinom, pa je malo zastao...očistio i peri dalje.

Bas me zanima koliko ce te sreca trajati.

Pa napisao je, traje 3g. Ajd ga scoprajte sada banditi jedni {#}{#}, sutra ujutro će otvoriti temu da igra pac-mana sa artefaktima, a preksutra da ne daje sliku uopće. Strvinari. {#}

I onda cemo vidjeti u temi pećnica pitanje tipa koliko dugo treba peći i je li moze samo elektricni stednjak ili moze i plinski.

 

I potom cemo vidjeti grafu na njuskalu za 400kn, nakon čudesnog popravka.

 

Eto, predvidio sam budućnost.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2011 14:09 (dedaa).
13 godina
offline
8800 GT ili ne?

Ja sam recimo imao 8600gts i radila je ko sat,idle 40 stupnjeva a load 75,jos uvijek radi u strica.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 8800 GT ili ne?
dedaa kaže...
thedream kaže...
dedaa kaže...
nul-3 kaže...

Vidim da svašta pričate o 8800GT, ja imam 8800GT več 3 godine i ništa, crysis2 sam igro demo (multiplayer) sve je išlo, sve igre igram, sve sve sve...Black ops na nekih cca 70 fpsova tako da neznam u čem je problem....nikad poteškoča s njom nisam imo, osim kad mi se cooler zaštopo prašinom, pa je malo zastao...očistio i peri dalje.

Bas me zanima koliko ce te sreca trajati.

Pa napisao je, traje 3g. Ajd ga scoprajte sada banditi jedni {#}{#}, sutra ujutro će otvoriti temu da igra pac-mana sa artefaktima, a preksutra da ne daje sliku uopće. Strvinari. {#}

I onda cemo vidjeti u temi pećnica pitanje tipa koliko dugo treba peći i je li moze samo elektricni stednjak ili moze i plinski.

 

I potom cemo vidjeti grafu na njuskalu za 400kn, nakon čudesnog popravka.

 

Eto, predvidio sam budućnost.

Jbg sad, ja tri ispekao i sve tri rade dan danas, oko 8mj. ima najstarija ako se ne varam, 3mj. ima najmlađa. Ako nešto ne možeš predvidjeti, onda je trajanje popravkom u pećnici. Ako su joj samo lemovi popustili, to se može svakoj kartici dogoditi.

 

Svaku koju sam tako nazovimo - popravio, sam stavio AC L2 Pro i rade kao sat, load im je oko 63 stupnja šta je za te kartice smiješno.

Cemetary gates
14 godina
neaktivan
offline
8800 GT ili ne?

A čuj, imao si sreće, moj frend je skupio kurenu 8800 GTS 512 lijepo upakirana u originalnu kutiju sa full bundleom i sve 5.

Nakon mjesec dana freezanje u Windowsima, reko ja imas temu o pecnici na BUG forumu pa si pročitaj.

Onda je skuzio da je ona već posjećivala pećnicu, i to po žućkastim naljepnicama, tamnom lemu. Lijepo ju frend hitio u pećnicu, slijedio sva uputstva na forumu kad ono opet rikne nakon par tjedana. Pun kufer mu je bio pa ju je spekao jos jednom, hitio na njuskalo i dobio za nju 400 kn, a platio 500 kn. Žao mi je čovjeka koji ju sad ima, mozda mu i radi tko zna. 

 

Dakle ako vidite Gainward 8800 GTS 512 na njuskalu - ne kupujte.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2011 14:27 (dedaa).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
8800 GT ili ne?

ja imam 8800gt tu sa strane na poslu na q5500, verzija 1 slot širine, 256MB kupljena negdje 2008.

i seljakana od stroja do stroja. Nikad problema i ne pregrijava se.

imao 8800gs640 mb, grijala se jest, više od hd3870 koju sam imao isto, ali

radi   i dan danas kod tipa kojem sam prodao.

Neznam što rade ljudi sa tim grafama da crkavaju... naravno ja nikad nisam OCao niti jednu, a

vjerujem da su mnogima presudili i tada popularni furmarkovi   koje su mnogi vozali po desktopu

usred ljeta i OCane grafike. Dakle, uglavnom, lutrija je OD KOGA se kupuje rabljena, nije toliko

imho kriva sama grafička.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice