Rx 6600 random black screen

poruka: 72
|
čitano: 17.190
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Rx 6600 random black screen
Radujem se svakome tko da 1500e za graficku i sve mu radi savrseno.

Zao mi onoga koji da 15e za polovnu karticu staru 20 godina i ima problema....

Samo neki ljudi tesko gutaju da je netko dao 3-4 puta manje novaca od njega i igra se, a on ima problema..... Neki drugi pak opcenito, bez ikakvih problema, tesko gutaju da je netko dao 1500e za graficku.

Mene osobno briga, uzeo sam ono sto sam mogao, sve mi radi, i ne dira me previse ako netko ne vjeruje da nemam s karticom problema......

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Rx 6600 random black screen
vrx kaže...

koja ste vi komedija...
te se ljude ismijava i govori im da kupuju druge kartice, te se ljude zove lažovima...
bit će da i svi ostali koji su imali problema sa gtx/rtx karticama isto lažu jel?
(ps: pogledaj si samo ovdje na forumu tema sa problemima grafičkih kartica, vidjet češ da je ipak malo više nvidije ; )

niti trunke truda da pomognete čovjeku, nego samo spamate temu svojim svršavanjem na nvidiju jer ste vi imali ok iskustva s njima u odnosu na crveni tabor.
super za vas, neizmjerno mi je drago jer sam i ja imao izvrsnih nvidijinih kartica kroz godine.

to je to od mene na tu temu.
ako imaš dodatnih pitanja, slobodno u priv.poruke.

 Daj ne kenjaj, pratim forum od postojanja! Nvidija je prakticki sveta krava kaj se tice kompaktibilnosti i stabilnosti opcenito i to mogu reci kao korisnik jedno 30 AMD kartica i 100+ Nvidija u svom 30g gaming životu!
I to što se ovdje spominje samo nvidija pa normalno kad je koristi vecinski dio korisnika, Amd je oduvijek bio u zanemarivim brojkama no i bez obzira na to problemi s njima su od pamtivjeka znatno prekoracili nvidijine probleme, cijeli svijet/ internet prica i piše o tome vec 25+g i to je ostalo nepromjenjeno do dana danasnjeg tko god veli drugacije nema pojma, niti iskustva niti je načitan.m2c

14 godina
offline
Re: Rx 6600 random black screen
Boris grozni kaže...

 Daj ne kenjaj, pratim forum od postojanja! Nvidija je prakticki sveta krava kaj se tice kompaktibilnosti i stabilnosti opcenito i to mogu reci kao korisnik jedno 30 AMD kartica i 100+ Nvidija u svom 30g gaming životu!
I to što se ovdje spominje samo nvidija pa normalno kad je koristi vecinski dio korisnika, Amd je oduvijek bio u zanemarivim brojkama no i bez obzira na to problemi s njima su od pamtivjeka znatno prekoracili nvidijine probleme, cijeli svijet/ internet prica i piše o tome vec 25+g i to je ostalo nepromjenjeno do dana danasnjeg tko god veli drugacije nema pojma, niti iskustva niti je načitan.m2c

jedina istina u svom ovom čušpajzu kaj ste si zakuhali jest da je amd/ati minimalno isti ako ne i malo jači u sranjima.

znači, kažeš da normalno da ima više korisnika koji imaju problema sa nvidija karticama jer ih se više prodaje.... ali kad korisnik iznese svoje iskustvo, tada laže i kenja, nema pojma ili iskustva, ili nije načitan,
te da su sveta krava kaj se tiče kompatibilnosti i stabilnosti...

sam sebe pobiješ u dve rečenice.


majstore, oba tabora su oduvjek imali problema, neki više, neki manje (jer je relacija gpu->os->software prekompleksna, pogotovo u današnje doba),
ali stoički tvrditi da je nvidia sveta krava je teški apsurd, i više govori o tvom fanboizmu nego o realnom stanju stvari.






I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2023 13:08 (vrx).
8 godina
offline
Rx 6600 random black screen

Ma joj to ti je stjepanj. Dugo bio prikriven pa sad odlucio malo pustit glas

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rx 6600 random black screen
Santana kaže...

Ma joj to ti je stjepanj. Dugo bio prikriven pa sad odlucio malo pustit glas

 ne bi me iznenadilo, slično pišu, a i godištem nisu daleko....

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
15 godina
offline
Re: Rx 6600 random black screen
Boris grozni kaže...

 Daj ne kenjaj, pratim forum od postojanja! Nvidija je prakticki sveta krava kaj se tice kompaktibilnosti i stabilnosti opcenito i to mogu reci kao korisnik jedno 30 AMD kartica i 100+ Nvidija u svom 30g gaming životu!
I to što se ovdje spominje samo nvidija pa normalno kad je koristi vecinski dio korisnika, Amd je oduvijek bio u zanemarivim brojkama no i bez obzira na to problemi s njima su od pamtivjeka znatno prekoracili nvidijine probleme, cijeli svijet/ internet prica i piše o tome vec 25+g i to je ostalo nepromjenjeno do dana danasnjeg tko god veli drugacije nema pojma, niti iskustva niti je načitan.m2c

 Serija Rx6000 je ispeglana lijepo za razliku od prijašnje.Serija 7000 je za preskočiti kako su startale. Kako koja serija kao i nevidija.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
neaktivan
offline
Rx 6600 random black screen

nemojte se svadjati ,molim vas..samo kazem sta mi je problem..power settings su ok...ne znam stav vise da kazem..ili napravim...imam tu karticu kupljena nova i ne nemam novca za novu drugu karticu..jedva sam dao i za ovu..

t12matijaCRO
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rx 6600 random black screen
Ne opterecivaj se ovim izdrkavanjima, kartica je odlicna za 1080 i 1440p gaming, ovisno o igri, high-ultra detalji.

Mozda neka opcija i ne moze biti ultra, no, prouci malo efektivne i vidljive razlike izmedju razlicitih postavki i vidjet ces da ustvari ne gubis nista ekstremno, pa ti je svejedno dali je high ili ultra turbo. Ili medium.

Sto se problema tice, isprobaj neku drugu igru, imas dovoljno novijih igara - hzd, gow, u4, days gone (od sony portova recimo), ili neku drugu, pa javi rezultate....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Rx 6600 random black screen
t12matija kaže...

nemojte se svadjati ,molim vas..samo kazem sta mi je problem..power settings su ok...ne znam stav vise da kazem..ili napravim...imam tu karticu kupljena nova i ne nemam novca za novu drugu karticu..jedva sam dao i za ovu..

Identični problem imam, i još ga nisam riješio! Pročitao sam i pokušao sve živo i mrtvo, drivere sam sve moguče probao jedino nisam pokušao nove Windowse ja sam na desetki!

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2023 18:58 (Kobajagi).
14 godina
offline
Rx 6600 random black screen

kao što rekoh, ako imate mogučnost, vratite oboje stare kartice i provjerite.
idealno bi bilo isprobat karticu u drugoj mašini, to je najbrži način da se utvrdi jel krivac kartica ili ostatak konfiguracije.

realno, krenuo bi sve iz početka,
rastavio konfu na stol, sve postavke na default u biosu, upalio XMP za memoriju, SAM i Above 4G decoding (ako vam ploča podržava naravno), i stavio friške windowse (10/11).
pa lagano Furmark, heaven engine,  3dčmarkove... pa na kraju igre.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2023 21:33 (vrx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Rx 6600 random black screen
t12matija kaže...

nemojte se svadjati ,molim vas..samo kazem sta mi je problem..power settings su ok...ne znam stav vise da kazem..ili napravim...imam tu karticu kupljena nova i ne nemam novca za novu drugu karticu..jedva sam dao i za ovu..

 Jel igraš sp ili mp?

15 godina
offline
Re: Rx 6600 random black screen

Jesi imao instaliran drugi gpu prije ili je to prvi na instaliranom os-u?

kradem mine iz minskog polja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice