Pomoć grafička mi vrisnula

poruka: 8
|
čitano: 2.026
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć grafička mi vrisnula
pitanje

Molim da mi pomognete,imam stariji kompjuter Intel Celeron 2,2 GH koji na matičnoj ploči ima integriranu grafičku i ona je u lošem stanju,sad me zanima da li se na nju može staviti grafička sa starog komp. koja ide u pci-utor .

Ako može što mi je činiti,i može li ona ići na windows xp?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Pomoć grafička mi vrisnula

Može ona ić na Win Xp, samo ako imaš pci grafičku.

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć grafička mi vrisnula
autorov komentar

trebam lijoš nešto podešavati

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć grafička mi vrisnula
autorov komentar
UPDaTEa ŽeljaN kaže...

Može ona ić na Win Xp, samo ako imaš pci grafičku.

 imam pci grafičku iz starog komp. zanima me moram li i gdje ako moram isključiti ovu na matičnoj.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć grafička mi vrisnula
topa kaže...
UPDaTEa ŽeljaN kaže...

Može ona ić na Win Xp, samo ako imaš pci grafičku.

  imam pci grafičku iz starog komp. zanima me moram li i gdje ako moram isključiti ovu na matičnoj.
  ova na matičnoj ti se u večini slučajeva automatski isključi kad matična prepozna drugu grafu.....
Pikni novu grafu unutra i spoji monitor na nju... ako imaš sliku onda je sve ok..... al za svaki slučaj odi u bios... i nađi opcije tipa "integrated   ***** " ne sječam se više točno....
 
E 6600->Gigabyte P45-DS3->X-FI AUDIO-> Seagate barracuda 320Gb,16mb -> XFX GTX 260 Black Edition ->Z-5500-> MX-518-> Samsung 2232BW...> Fortron 650W...
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć grafička mi vrisnula

Isključi ti samo u Biosu integriranu grafičku jer kod starijih matičnih to je jako često bil problem(komp se konstantno rušio kad nije bila integrirana isključena),pogotvo ako nisi stavljao novi bios,te još prije nego ideš stavljati grafičku obavezno obriši detaljno stare drivere od grafičke jer ti se inače Windowsi neće podizati,tj. komp ti se bu rušil.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Pomoć grafička mi vrisnula

Integrirana grafička se automatski isključi kad se stavi diskretna grafička.

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć grafička mi vrisnula

Pozdrav

imam pc:

Intel E4400  (2,4Ghz)

intel matična (775 socket)

2 GB DDR2 (577)

i imam grafičku ATI RADEON 1950 PRO koja mi se pokvarila.

Za vrijeme igranja mi se nekakvi poligoni pokazuju preko ekrana, da mi na kraju zašteka.

Zna li ko neki program da testiram grafičku ili što bi drugo mžda mogo bii.

Hvl unpij.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice