Za početnike: Driveri grafičkih kartica

poruka: 187
|
čitano: 168.064
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica
Pri3s7 kaže...

Znači problem postoji u COD WZ i u APEXu?

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
13 godina
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Da, kolko sam skizio u svim igrama. Ali ne kuzim, imam laptop cca 6mj i do prije par dana nije bilo problema. Onda sam skuzio u WZ na puskama i kasnije po cijeloj igri. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica

-sve radi, pa jednom.. pogodi? Imaš jamstvo-reklamiraj.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica
ihush kaže...

-sve radi, pa jednom.. pogodi? Imaš jamstvo-reklamiraj.

Ako je OS kopija, ne original, bit će odje.., a opet OS vjerojatno radi, ne radi igra koja je ko zna otkud, tako da....

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
13 godina
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Apex i wz i sve je original, najgori servis u rugvici imaju di sam izgubio 2mj radi ekrana. Mislio sam da se nes softwareski moze rijesit. Ali morat cu im slat ocito.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

gle.. ili je HW-kvar ili je software-bug-greška neovisno čega.. tj da je driver tad bi i ostali korisnici imali isti-sličan problem.. pa je neka specifična kombinacija ili kvar.

-igre, originali ili pitat, bugovi-patchevi.. moguće ali opet ne ovako tj ne bi problem bio jednak dok se prve greške vga upravo tako primjete tj ram-vram.. ili posljedice pregrijavanja (jer laptop nije desktop.. i naravno sve se kvari i zato postoji jamstvo..).

-pošto je jedini zajednički nazivnik hw-kvar (vga) tad reklamiraš.. ili znaš što imaš, tj ako nije kvar ili nije neki 'lakše dokaziv'.. (lako se desi da ti vrate uz objšanjenje ispravno-radi.. tj greške ne moraju bit vidljive tj ne testiraju igrama nego možda win i možda neki 3dmark ako to napomeneš.. ako to radi što tad.. tad ti jedino preostaje clean install pa vidiš, ako se ponovi isti problem tad je hw-kvar.. dok sve ostalo može biti soft ali previše je mogućih uzroka i uvjek problem što je zajednički nazivnik.. tj ako se ponaša isto tad nije soft tj mogao bi biti driver ali tad bi svi imali problem.. + to ne mjeriš brojem problema na nekoj temi-forumu nego bi tad baš svi imali identičan problem a to su milioni ne par-sotina usera.)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Pozdrav ljudi, instalirao sam nove drivere za gpu i sad kad odem u bilo koju igru javlja mi ovo upozorenje (vidjeti sliku) 

 

Npr. idem u league of legends i cijela mapa mi je nekako skućena u mali prostor neznam kako da objasnim, fullscreen je i sve je na defaultno postavljeno kako je i bilo do sad, međutim s tim novim driverom mi je mapa preskucena.... neznam nisam nikad vidio tako nešto...

a sve počinje tim upozorenjem za xbox što mi uopće nije jasno, zna li ko kako da rijesim ovo. Deinstalacija gpu drivera?

 

EDIT: pronašao sam u postavkama windowsa da mi je ukljucen bio taj xbox game bar, sad sam ga isključio pa ću vidjeti ako će sve bit normalno.. javim uskoro

EDIT2: Sad radi normalno

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 23:11 (hardrock).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice