NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.783.596
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Prvo izlazi 3060ti pa ako je ta ko 2080 ova je ko 2080S

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Luka123 kaže...

Anyways RTX 3060 da će biti po snazi 2080, bar tako kažu leakovi po jubito-u , malo mi je to sve mutno, prije po snazi 2070...

Zašto? Pa 2080 rang performansi je da tržištu dostupan već 3 i pol godine, i još da bude slabija od toga nakon te 3.5 godine...Osim toga 2060 SUPER je gotovo identična po snazi sa 2070. 3060 bi bio flop godine ako bi se tvoje predviđanje i ostvarilo.

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...

sa amd grafama nikad nisam imao cvilež dok kod nevidije svaka je cvilila na velikim fps dok ulazi u igru, u igri ne

 Meni obrnuto. Cvilež i rušenje samo sa AMD-om. S Nvidijom nikad.

 

 

Black screenovi isto. Od onih starih XT do Furya.

 

Zato danas i je odnos tržišta kakav je.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
15 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx

opet ti, jesan ti reka da nije za tebe amd, za tebe je plugenpley

kradem mine iz minskog polja
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...

Prvo izlazi 3060ti pa ako je ta ko 2080 ova je ko 2080S

 I to samo u DLSS, aka Quakeu. U ostalim igrama ce bit na razini 2070tke.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Izlazi nova serija 3080 pod nazivom:
Rtx 3080 DC-2000 Safe Gaming

 Kaj je to i je li to ozbiljno ili bi trebalo bit smiješno?

Sorry, al toliko se piše gluposti ne da mi se svaku provjeriti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 17:31 (Rhodin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Rhodin kaže...
mislioc kaže...
Izlazi nova serija 3080 pod nazivom:
Rtx 3080 DC-2000 Safe Gaming

 Kaj je to i je li to ozbiljno ili bi trebalo bit smiješno?

Sorry, al toliko se piše gluposti ne da mi se svaku provjeriti.

 trebalo bi biti smješno, al je sve moguće 

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Danas su stigli novi driveri koji donose i bolju stabilnost kod odredjenih igara na seriji 30.

Ovaj tekst vrlo dobro rasclanjuje situaciju i uzevsi u obzir da je ovo Nvidia ocekujem da se nece ponovit Navi situacija i da ce oni ovo ekspresno dovest u red.

 

https://www.pcworld.com/article/3583778/nvidia-geforce-rtx-3080-crashing-issues-what-you-need-to-know.html

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...

(1) Čitam tu postove nekih, i sve više sam uvjeren da bi nekolicina popušila Jensenu da su u prilici. Iako i crveni i zeleni imaju hrpu fanboja i nisu sposobni objektivno sudjelovati u raspravi.

 

 

(2) Tko planira kupiti 3080 nema što čekati? Ima itekako što čekati, prvo ne možeš kupiti 3080 jer ih nema, pogotovo ne kod nas, a sad uz to vidimo da kartice imaju problema, te da su nestabilne. Ljudi se zaljeću u kupovinu nečega o čemu nemaju skoro ništa informacija, pun k ljudi je naručilo Zotac Trinity, da bi za par dana ispalo da je kartica 'smeće'...Nikad mi to neće biti jasno, a uz sve to cijene su napumpane kod releasea.

 

(3) Ne razumijem kome se toliko žuri, kroz par tjedana situacija će se unormaliti, i neke stvari će postati jasnije. A za to vrijeme AMD će predstaviti to što ima, pa usput se i to uzme u obzir.

Dobar ti je post. K'o na vrhovnom USA sudu 22 glasa ZA, 0 glasova PROTIV....

(1) ...mada prvi dio o Jensenu ne razumijem (i ne gooogla mi se da se pravim pametan da sem kao razumio). Pa da odmah krenem redom.

(2) Tko planira... taj i gradi. Ako je netko planirao da kupi 3080 on će ga i kupiti. Ako ne kupi, nije ni planirao.. u spusrotnom samo se*e k'o foka. I kao svaki dobar proizvod, posebno dobar i jeftin proizvod (famozni omjer uloženog/dobivenog).
Kao i sve u životu. Juče sam kupovao one crvene u BiH se zovu Roga paprike, što se peku pa gule i pravi zimnica. Dobio sam neke loše. Nema nestalo, jer je kvalitetno došlo i prodalo se.
Kao i PlayStation 5, kao hrpa milijardera koji bi kupili Lamborghini Sian koj je proizveden u svega 60 i kusur primjeraka (koliko je stara kompanija) ali ne mogu da kupe uz sav novac svijet.... tako i RTX 30 serija. Kvalitetan proizvod, rasprodan - nemaaaaaa!

Neoboriva činjenica:
Ovdje na ovom formu su dvojica kupila RTX 30 seriju i koliko sam pratio nemaju nikakvih problema ne žale se. Vjerojatno ne gube vrijeme ovdje u raspravi, lijepo se igraju. I može se objektivno sudjelovati u raspravi što ćeš (po prvi put) vidjeti od mene na Ramboxov post. Molim fanfare (tatararara)...

 

mislioc kaže...
Nema niš od čekanja samo oštro i na prvu!

Tako je. Ljudi koji su kupili 3080 uživaju u istoj, ostali se raspravljaju o TUF-u nekom, nekim ROG-ovima i inim glupostima koje nađu na netu.
 

jovial kaže...
* * *

 

al nadajmo se da ce ovaj release biti dobra skola za buducnost.

Moraš imati 20 godina iskustva u IT-u da bi dobio iole neku sliku šta će se desiti u budućnosti ili barem naslutiti šta će bi se moglo desiti.
 

cvaja997 kaže...

* * *

 

cvaja997 kaže...

* * *

 

cvaja997 kaže...

* * *

Tebi sam nešto htio reći ali sam zaboravio... odo popiti kavu pa ću se valjda sjetiti...

(30) minuta poslije: Ti si čisti fanboj. Samo sam ti pročitao stil i način na koji pišeš da te tamo u AMD Ryzen Opšta tema mogu shvatiti (ne)ozbiljno.

 

rambox kaže...

Sječamo se glasina * **

 

 

 

Fanfare (tatatrarraaa):
.., Ne sjećamo se ničega osim što ti od 1997. najavljuješ nešto.. ali po prvi puta juče sam analizirao tržite i desit će, moj imenjače, sledeće:

AMD će prestaviti sledeću generaciju GPU-a (koje radi TSMC a ne Samsung) koji će se jako približiti 3080 a ne bi me iznenadilo i da ga malo nadmaši.
Ne znam kava ke će biti dobavljivosot u početku jer AMD-ov GPU će proizvoditi TSMC (koji će praviti i Quadrovke RTX 30 serije) a kako će Samsung za Nvidiu. Eto da znaš da mogu učestvovati ovjektivno i realno reći.

The_Fichek kaže...
jovial kaže...

meni je gigabyteova 1070 cvilila i prestala nakon sta sam uzeo bequiet napajanje. tako da nije nuzno problem u kartici nego u nekvalitetnom napajanju. lose napajanje plus lose komponente na kartici = veca vjerojatnost coil whinea. 

Koje BQ napajanje si uzeo?

 

EDIT: Ucinilo mi se da si napisao da ti je pocelo cvilit nakon sto si uzeo BQ napajanje. Nema veze, moze delete post slobodno..

To ti je kada furaš trendove, i to trendove za djecu. Govorim uopšteno. Hoćeš RGB pazi sad - RAM memoriju, hoćeš kaljeno staklo na kućištu.. i na kraju hoćeš ULTIMATE GAMING OC ROG TRIX BLIZ SHIT grafičku karticu. Dobiješ taj rezultat. 

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Opaa dosao DLSS ultra performance mode i u Control sada mogu vrtit sve max,4K lock 60fps....nemam rijeci.

Slika je fantasticna,ovo i dalje spada u zonu nevjerovatnog.....

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Opaa dosao DLSS ultra performance mode i u Control sada mogu vrtit sve max,4K lock 60fps....nemam rijeci.

Slika je fantasticna,ovo i dalje spada u zonu nevjerovatnog.....

 hoćeš da se rambox rasplače?
OT: novi driveri preko 600 mb, bogami nisu skromni

12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Nemoj ga prizivati, prebacio se na uloženo dobiveno monitore i tveje. Nek tamo spama.

 

Najgore kad ga ljudi kvotaju onda moram letimično pročitat grčku tragediju jednih te isitih sranja.

 

Turbomegaofftopic - što je sa Petkom ?

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 19:08 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Envy kaže...
Promster kaže...

(1) Čitam tu postove nekih, i sve više sam uvjeren da bi nekolicina popušila Jensenu da su u prilici. Iako i crveni i zeleni imaju hrpu fanboja i nisu sposobni objektivno sudjelovati u raspravi.

 

 

(2) Tko planira kupiti 3080 nema što čekati? Ima itekako što čekati, prvo ne možeš kupiti 3080 jer ih nema, pogotovo ne kod nas, a sad uz to vidimo da kartice imaju problema, te da su nestabilne. Ljudi se zaljeću u kupovinu nečega o čemu nemaju skoro ništa informacija, pun k ljudi je naručilo Zotac Trinity, da bi za par dana ispalo da je kartica 'smeće'...Nikad mi to neće biti jasno, a uz sve to cijene su napumpane kod releasea.

 

(3) Ne razumijem kome se toliko žuri, kroz par tjedana situacija će se unormaliti, i neke stvari će postati jasnije. A za to vrijeme AMD će predstaviti to što ima, pa usput se i to uzme u obzir.

Dobar ti je post. K'o na vrhovnom USA sudu 22 glasa ZA, 0 glasova PROTIV....

(1) ...mada prvi dio o Jensenu ne razumijem (i ne gooogla mi se da se pravim pametan da sem kao razumio). Pa da odmah krenem redom.

(2) Tko planira... taj i gradi. Ako je netko planirao da kupi 3080 on će ga i kupiti. Ako ne kupi, nije ni planirao.. u spusrotnom samo se*e k'o foka. I kao svaki dobar proizvod, posebno dobar i jeftin proizvod (famozni omjer uloženog/dobivenog).
Kao i sve u životu. Juče sam kupovao one crvene u BiH se zovu Roga paprike, što se peku pa gule i pravi zimnica. Dobio sam neke loše. Nema nestalo, jer je kvalitetno došlo i prodalo se.
Kao i PlayStation 5, kao hrpa milijardera koji bi kupili Lamborghini Sian koj je proizveden u svega 60 i kusur primjeraka (koliko je stara kompanija) ali ne mogu da kupe uz sav novac svijet.... tako i RTX 30 serija. Kvalitetan proizvod, rasprodan - nemaaaaaa!

Neoboriva činjenica:
Ovdje na ovom formu su dvojica kupila RTX 30 seriju i koliko sam pratio nemaju nikakvih problema ne žale se. Vjerojatno ne gube vrijeme ovdje u raspravi, lijepo se igraju. I može se objektivno sudjelovati u raspravi što ćeš (po prvi put) vidjeti od mene na Ramboxov post. Molim fanfare (tatararara)...

 

(2) Tako je, najbolje u životu prođeš kada sljepo pratiš svoj u glavi zacrtani plan, bez ikakvih dorada/izmjena ovisno o vanjskim faktorima i promjenama. Analogije s paprikama neću ni komentirati.

 

Neoboriva činjenica ti je oborena, samo zaviri u Nvidia topic o driverima, toliko i o tome...

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
blackdevil kaže...
* * *

 hoćeš da se rambox rasplače?
* * *

Podržao sam ga ja, a bolje podrške nema i to stvarno mislim tako.. novi AMD-ov GPU će se jako jako približiti 3080-ci. Samo problem je ako se u siječnj počne prodavati.

Zapravo generalno veliki problem je što američkim kompanijama tj. Intelu, AMD-u, i Nvidiji procesore počnu druge kompanije prodavati.

DarthMarkus kaže...

* * *

 

Turbomegaofftopic - što je sa Petkom ?

Jedan od rijetkih iskrenih ljudi na forumu:
Ja: Petko što će ti AMD i toliko jezgri kada si koder:
Petko: Hoću da gledam koliko imam kockica u Task Manageru - opušta me.

Kralj. Drugim riječima, nije glumio CGI Blendera nego je iskren.
Ali generalno stara ekipa se polako povlači: Tonči, Kizo.. i tako.. ja kada imam posla nema me ovdje.. danas sam si uzeo slobodan dan.
 

Promster kaže...

* * *

 

(2) * * * Analogije s paprikama neću ni komentirati

 

Neoboriva činjenica ti je oborena, samo zaviri u Nvidia topic o driverima, toliko i o tome...

Nemaš šta paprike komentarisati, ja sam ih fino utješio riječima da ne postoje loše paprije samo loš pekač paprika. I da vidiš jutros kako su se gulile.. Pa tako i jutros, govore mi da otvorim radnju za pečenje paprika. Sad ću ti i sliku postaviti čim ju prenesem sa Nikona.

  
 

Neoboriva činjenicaje bila u vezi 2 lika (jedina) koja ovdje imaju 3080 i kojima perfect radi. Isto kao i moja Quadrovka M5000 koja radi kao švicarski sat, a ako googlaš probemi oko iste (moje M5000) naći ćeš isto tako brdo problema. Dakle dobro došao si na bosanske paprike i ćevape (i HR pivo naravno Karlovačko ili Ožujsko) kod mene doma ali nisi dobrodoašo da mi izvrćeš riječi u argumentaciji ću te pokopati kako god okreneš.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Opaa dosao DLSS ultra performance mode i u Control sada mogu vrtit sve max,4K lock 60fps....nemam rijeci.

Slika je fantasticna,ovo i dalje spada u zonu nevjerovatnog.....

Oprosti ako nisam upratio ali koja grafička? 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Envy kaže...
MEGATAMA kaže...

Opaa dosao DLSS ultra performance mode i u Control sada mogu vrtit sve max,4K lock 60fps....nemam rijeci.

Slika je fantasticna,ovo i dalje spada u zonu nevjerovatnog.....

Oprosti ako nisam upratio ali koja grafička? 

Ova iz moj PC, rtx2080 Strix.

Rtx3080 mi jos nije stigla.....

Ja igram u 4k ali dosta vas igra u 1440p pa cu sad probat Death Stranding 1440p sve na max uz DLSS ultra performance da vidimo kakav je framerate u takvom scenariju. 

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
Envy kaže...
MEGATAMA kaže...

Opaa dosao DLSS ultra performance mode i u Control sada mogu vrtit sve max,4K lock 60fps....nemam rijeci.

Slika je fantasticna,ovo i dalje spada u zonu nevjerovatnog.....

Oprosti ako nisam upratio ali koja grafička? 

Ova iz moj PC, rtx2080 Strix.

Rtx3080 mi jos nije stigla.....

Ja igram u 4k ali dosta vas igra u 1440p pa cu sad probat Death Stranding 1440p sve na max uz DLSS ultra performance da vidimo kakav je framerate u takvom scenariju. 

 Stići će dogodine. 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Pogledajte ako imate volje :

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Da, Radeon fanboy. Al nisam slijep, 5xxx kartice su imale probleme, vjerojatno imaju i sada. AMD je tek nakon javnog pritiska priznao problem. nVidia ima problem sa novim karticama, nisu rekli još ništa. Dali su par tisuća komada beta testerima po 800+ eura i tebi je to OK, sve radi ako... Ma nema ako, niti kod AMDa niti kod nVidie. 
Što se tiče ostaloga, teški sam trol, bacim kost i gledam hh. Tko Vam kriv što se trzate.

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

vendori su reagirali, nvidia zasad čkomi - link

msi, primjerice, je odlučio dodati još jednu 'kolekciju' mlcc kondenzatora uz onu postojeću, tako da će izlaziti revizija postojećeg gaming trio modela (sretni li su oni što su bili sretni da uspiju kupiti prve modele)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo probao Death Stranding 1440p...nije bas neka razlika iznenadio sam se... 

Native 110fps

DLSS Quality 135fps

DLSS performance 145fps

A DLSS ultra performance daje jednak rezultat pa mi je to cudno.... nista idem ponovit sve na 4k pa da vidimo. 

 

Ok evo 4k ista scena

Native 70fps

Quality 90fps

Performance 110fps

Ultra performance 120fps

 

Znaci na 1440p mi u ovoj igri ne radi dlss ultra performance na 1440p dok na 4k radi.

U svakom slucaju skok je 50-55fps ovisi o sceni.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 20:12 (MEGATAMA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Evo probao Death Stranding 1440p...nije bas neka razlika iznenadio sam se... 

Native 110fps

DLSS Quality 135fps

DLSS performance 145fps

A DLSS ultra performance daje jednak rezultat pa mi je to cudno.... nista idem ponovit sve na 4k pa da vidimo. 

 

 Možda ti je CPU bottleneck na tako visokom FPSu

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
alscaul kaže...
MEGATAMA kaže...

Evo probao Death Stranding 1440p...nije bas neka razlika iznenadio sam se... 

Native 110fps

DLSS Quality 135fps

DLSS performance 145fps

A DLSS ultra performance daje jednak rezultat pa mi je to cudno.... nista idem ponovit sve na 4k pa da vidimo. 

 

 Možda ti je CPU bottleneck na tako visokom FPSu

Ili je ultra performance dlss rezerviran za 4k i 8k....a sasvim moguce i da je cpu u pitanju.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
Envy kaže...
MEGATAMA kaže...

Opaa dosao DLSS ultra performance mode i u Control sada mogu vrtit sve max,4K lock 60fps....nemam rijeci.

Slika je fantasticna,ovo i dalje spada u zonu nevjerovatnog.....

Oprosti ako nisam upratio ali koja grafička? 

Ova iz moj PC, rtx2080 Strix.

Rtx3080 mi jos nije stigla.....

Ja igram u 4k ali dosta vas igra u 1440p pa cu sad probat Death Stranding 1440p sve na max uz DLSS ultra performance da vidimo kakav je framerate u takvom scenariju. 

A tema je Ampere ali nema veze ako kažeš da si naručio.. btw: ja se igream na 720p.
 

DarthMarkus kaže...
MEGATAMA kaže...
Envy kaže...
MEGATAMA kaže...

Opaa dosao DLSS ultra performance mode i u Control sada mogu vrtit sve max,4K lock 60fps....nemam rijeci.

Slika je fantasticna,ovo i dalje spada u zonu nevjerovatnog.....

Oprosti ako nisam upratio ali koja grafička? 

Ova iz moj PC, rtx2080 Strix.

Rtx3080 mi jos nije stigla.....

Ja igram u 4k ali dosta vas igra u 1440p pa cu sad probat Death Stranding 1440p sve na max uz DLSS ultra performance da vidimo kakav je framerate u takvom scenariju. 

 Stići će dogodine. 

Pa kad god da mu stigne. Ima 2080Ti (dakle može mu se) a još se pripremio za 3080.
Gdje smo onda ti i ja. Ja sam realan a ti.. ljubomoran (možda) ili zavidan (ne daj bože) ?!
 

cvaja997 kaže...

* * *
Što se tiče ostaloga, teški sam trol, bacim kost i gledam hh. * * *

Nisi trol nego pokušavaš biti pametan ali ti nekako ne ide. Sad ću te tamo u AMD oćoj temi opet istrolat. Pa se ti onda trzaj.

6 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Morat ću normabel popit koliko ćeš me uništit.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Envy kaže...
MEGATAMA kaže...
Envy kaže...
MEGATAMA kaže...

Opaa dosao DLSS ultra performance mode i u Control sada mogu vrtit sve max,4K lock 60fps....nemam rijeci.

Slika je fantasticna,ovo i dalje spada u zonu nevjerovatnog.....

Oprosti ako nisam upratio ali koja grafička? 

Ova iz moj PC, rtx2080 Strix.

Rtx3080 mi jos nije stigla.....

Ja igram u 4k ali dosta vas igra u 1440p pa cu sad probat Death Stranding 1440p sve na max uz DLSS ultra performance da vidimo kakav je framerate u takvom scenariju. 

A tema je Ampere ali nema veze ako kažeš da si naručio.. btw: ja se igream na 720p.
 

DarthMarkus kaže...
MEGATAMA kaže...
Envy kaže...
MEGATAMA kaže...

Opaa dosao DLSS ultra performance mode i u Control sada mogu vrtit sve max,4K lock 60fps....nemam rijeci.

Slika je fantasticna,ovo i dalje spada u zonu nevjerovatnog.....

Oprosti ako nisam upratio ali koja grafička? 

Ova iz moj PC, rtx2080 Strix.

Rtx3080 mi jos nije stigla.....

Ja igram u 4k ali dosta vas igra u 1440p pa cu sad probat Death Stranding 1440p sve na max uz DLSS ultra performance da vidimo kakav je framerate u takvom scenariju. 

 Stići će dogodine. 

Pa kad god da mu stigne. Ima 2080Ti (dakle može mu se) a još se pripremio za 3080.
Gdje smo onda ti i ja. Ja sam realan a ti.. ljubomoran (možda) ili zavidan (ne daj bože) ?!
 

cvaja997 kaže...

* * *
Što se tiče ostaloga, teški sam trol, bacim kost i gledam hh. * * *

Nisi trol nego pokušavaš biti pametan ali ti nekako ne ide. Sad ću te tamo u AMD oćoj temi opet istrolat. Pa se ti onda trzaj.

 Imam obicnu rog 2080 Strix OC ne Ti verziju.

Jos mi nisu skinuli lovu sa racuna pa pitaj boga kad ce doc ta Asusica....

7 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Znam da je off topic ali eto

Vidim da se često poteže pitanje potrebne snage napajanja.

Sjeća li se neko od starijih forumaša Voodoo 5 6000 sa vlastitim napajanjem.

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
cvaja997 kaže...

Morat ću normabel popit koliko ćeš me uništit.

 Jesi ga išta skužio što je rekao ?

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

 Eto koliko je vremena trebalo da se popravi situacija na Nvidiama....par dana 😂😂

I sad netko dovlaci AMD ovdje u temu a problemi i rusenja Navia traju vise od godinu dana....ne znam kad je Navi tocno izasao.... 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice