NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.792.129
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
cvaja997 kaže...

Kakve veze ima što je netko kupio x komada grafičkih kartica i sad pokušava preprodat? Nemojte kupit od njega i gotovo. Dao Bog da mu stoje još pa da se minusi il kredit malo peku. Sigurno imate nešto što radi, nije vam krepala kartica pa sad ne možete koristit PC. Da imate karticu bolio bi vas, jel. Nemojte tu svoje frustracije ispuljavat, ako ste ogorčeni zovite i hebite čovjeka koji scalpa.

 Gle, ima veze jer se radi o nepoštenoj i nekorektnoj praksi i gdje je dokazano da lik ima veze s linksom. Ako se to počne uzimati kao normalno, danas nećeš moći do kartica a sutra (u hr već jučer) do pregleda ili posla. To se inače zove korupcija i na sjeveru europe građani to strogo kažnjavaju i reguliraju. Vas dvoje pak imate retoriku ko da ste članovi mladeži zločinačke

6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Spitfire_zg kaže...
cvaja997 kaže...

Kakve veze ima što je netko kupio x komada grafičkih kartica i sad pokušava preprodat? Nemojte kupit od njega i gotovo. Dao Bog da mu stoje još pa da se minusi il kredit malo peku. Sigurno imate nešto što radi, nije vam krepala kartica pa sad ne možete koristit PC. Da imate karticu bolio bi vas, jel. Nemojte tu svoje frustracije ispuljavat, ako ste ogorčeni zovite i hebite čovjeka koji scalpa.

 Gle, ima veze jer se radi o nepoštenoj i nekorektnoj praksi i gdje je dokazano da lik ima veze s linksom. Ako se to počne uzimati kao normalno, danas nećeš moći do kartica a sutra (u hr već jučer) do pregleda ili posla. To se inače zove korupcija i na sjeveru europe građani to strogo kažnjavaju i reguliraju. Vas dvoje pak imate retoriku ko da ste članovi mladeži zločinačke

znači nvidia objavi prodaju kartice za koju znaju da nemaju dovoljno komada za zainteresirane kupce i sad je korupcija što je netko nabavio karticu i prodaje za veće pare 

6 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ogorčen si zato jer ti nisi mogao kupit karticu, ne zato jer "ruka ruku mije". Da je imaš nebi te bilo briga, gledao bi na drugu stranu. Na sjeveru europe... Kompanija poput MSI je scalpala kartice, al svejedno će ljudi i dalje kupovat MSI proizvode. Nemoj izigravat pravednika, čovjek je evolucijski još uvijek bliže životinji nego nekom idealnom biću. Nažalost nemam želudac za preseravanja i politiku pa nisam član mladeži, ali da jesam bilo bi mi puno lakše.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
9 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
neampojma kaže...
Spitfire_zg kaže...
cvaja997 kaže...

Kakve veze ima što je netko kupio x komada grafičkih kartica i sad pokušava preprodat? Nemojte kupit od njega i gotovo. Dao Bog da mu stoje još pa da se minusi il kredit malo peku. Sigurno imate nešto što radi, nije vam krepala kartica pa sad ne možete koristit PC. Da imate karticu bolio bi vas, jel. Nemojte tu svoje frustracije ispuljavat, ako ste ogorčeni zovite i hebite čovjeka koji scalpa.

 Gle, ima veze jer se radi o nepoštenoj i nekorektnoj praksi i gdje je dokazano da lik ima veze s linksom. Ako se to počne uzimati kao normalno, danas nećeš moći do kartica a sutra (u hr već jučer) do pregleda ili posla. To se inače zove korupcija i na sjeveru europe građani to strogo kažnjavaju i reguliraju. Vas dvoje pak imate retoriku ko da ste članovi mladeži zločinačke

znači nvidia objavi prodaju kartice za koju znaju da nemaju dovoljno komada za zainteresirane kupce i sad je korupcija što je netko nabavio karticu i prodaje za veće pare 

 Mješaš kruške i jabuke momak, ova paralela dole s MSI je puno bliža. Evo ti definicije da nešto i naučiš: Srž korupcije sastoji se u tome, da pojedinci ili skupine nekažnjeno krše pravila koja, u pravilu vrijede za sve članove društva. Na taj način postaju konkurentniji na tržištu od onih koji igraju po pravilima. 

U konkretnom slučaju lik je ispod pulta čuvao kartice za svog kompića s kojim je onda kasnije dijelio profit a sve potencijalne kupce stavio u neravnopravan položaj.

Ali kužim da to ne shvaćaš ili da ti je svejedno ko fatalistu ispod, nikako niste usamljeni a država vam zato i je najkorumpiranija septička jama u EU

6 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

https://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313&_nkw=rtx+3080&_sacat=0
Na majstore, usput .ebe mi se za Hrvatsku isto kao i tebi. Uopće me ne zanima otkuda si i što radiš, ali tvoja ogorčena priča ne drži vodu.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Spitfire_zg kaže...
neampojma kaže...
Spitfire_zg kaže...
cvaja997 kaže...

Kakve veze ima što je netko kupio x komada grafičkih kartica i sad pokušava preprodat? Nemojte kupit od njega i gotovo. Dao Bog da mu stoje još pa da se minusi il kredit malo peku. Sigurno imate nešto što radi, nije vam krepala kartica pa sad ne možete koristit PC. Da imate karticu bolio bi vas, jel. Nemojte tu svoje frustracije ispuljavat, ako ste ogorčeni zovite i hebite čovjeka koji scalpa.

 Gle, ima veze jer se radi o nepoštenoj i nekorektnoj praksi i gdje je dokazano da lik ima veze s linksom. Ako se to počne uzimati kao normalno, danas nećeš moći do kartica a sutra (u hr već jučer) do pregleda ili posla. To se inače zove korupcija i na sjeveru europe građani to strogo kažnjavaju i reguliraju. Vas dvoje pak imate retoriku ko da ste članovi mladeži zločinačke

znači nvidia objavi prodaju kartice za koju znaju da nemaju dovoljno komada za zainteresirane kupce i sad je korupcija što je netko nabavio karticu i prodaje za veće pare 

 Mješaš kruške i jabuke momak, ova paralela dole s MSI je puno bliža. Evo ti definicije da nešto i naučiš: Srž korupcije sastoji se u tome, da pojedinci ili skupine nekažnjeno krše pravila koja, u pravilu vrijede za sve članove društva. Na taj način postaju konkurentniji na tržištu od onih koji igraju po pravilima. 

U konkretnom slučaju lik je ispod pulta čuvao kartice za svog kompića s kojim je onda kasnije dijelio profit a sve potencijalne kupce stavio u neravnopravan položaj.

Ali kužim da to ne shvaćaš ili da ti je svejedno ko fatalistu ispod, nikako niste usamljeni a država vam zato i je najkorumpiranija septička jama u EU

 da je nvidia objavila prodaju kartica kada su imali dovoljno komada da li bi lik čuvao kartice za kompića? 

10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Dobro ljudi pretjerali ste baja se snašao i prodaje karticu čak za puno pristojnije novce od protisa. Sjetite se minera koji su kupovali po deset kartica i nabili cijene na duplo. 
Slažem se s kolegom da smo evolucijski napredovali ali da smo i dalje u datim trenutcima poput životinja kao da ti je svijet propao što nema kartica.
Misliš da sam ja pretjerano zadovoljan situacijom, svoju sam karticu prodao za neki pošten napredak trebao bih uzet 2080 ti za 6k trenutno.
Strpite se doce sve u svoje vrijeme a i gledajući u situaciji kad je vani kartica blizu 1000eura kod nas na njuski u ovoj situaciji 8000kn je super cijena onaj ko ima moze ti ponudit bilo koju cifru pa si ti vidi.
Mozda da nismo toliko zavidni mozda da ne letimo pred rudo kao i sam, ne moram imati istog trena i nemoram imati najbolje i to je to.

Bero
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ma sve 5, drago mi je da ima onih koji brane njega i ekipu u Linksu koja mu je kartice namjestila... ne znam čemu, al mogu pretpostavit.

Potez je šupački, iskorištava situaciju.

Da, nije nikome za glavu dobit karticu odmah, ali nije baš odmah, prije mjesec dana je release bio, kartica ni za lijek, a ovakvi na tome zarađuju.

Ovo je više na nvidiji da nema kartica, i da nije ovog lika već bi ih drugi razgrabili i opet ne bi bilo dostupnih u Linksu, al onak... radije bi da su ih forumaši razgrabili nego on.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Rhodin kaže...

Ma sve 5, drago mi je da ima onih koji brane njega i ekipu u Linksu koja mu je kartice namjestila... ne znam čemu, al mogu pretpostavit.

Potez je šupački, iskorištava situaciju.

Da, nije nikome za glavu dobit karticu odmah, ali nije baš odmah, prije mjesec dana je release bio, kartica ni za lijek, a ovakvi na tome zarađuju.

Ovo je više na nvidiji da nema kartica, i da nije ovog lika već bi ih drugi razgrabili i opet ne bi bilo dostupnih u Linksu, al onak... radije bi da su ih forumaši razgrabili nego on.

 3 dana smo išli u lidl kupiti mlijeko u 2 poslovnice i nije ga bilo, zašto nitko ne priča o tome?

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
neampojma kaže...

3 dana smo išli u lidl kupiti mlijeko u 2 poslovnice i nije ga bilo, zašto nitko ne priča o tome?

A piše dostupno na webshopu ...pi**a im materina

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ja kupio četiri kartona u petak. Sad su na njuškalu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Hexfire kaže...
Ja kupio četiri kartona u petak. Sad su na njuškalu.

 može 4kn litra?

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Naravno, samo za forumaše
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

-.-

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 20:46 (wifizone).
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Hexfire kaže...
Naravno, samo za forumaše

 drago mi je da će barem nešta doći do forumaških ruku 

16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Opet je Links down....  kaj se događa?!? 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Dado_ZG78 kaže...

Opet je Links down....  kaj se događa?!? 

 

koliko refreshamo nije ni čudno haha :D
možda stavljaju nove 3080 u prodaju 

16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Sad se dobio...  ali ništa od 30xx kartica 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Pa kaj niste rekli da čekate Navi :)
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Još cmizdrite: nije pošteno ja bi jampera mamaaaa šmc kmeek beeee.Nek udru cijenu 5000€ neka neka.Oderi zamuljaj preprodaj fiskaliziraj skalpiraj.Svaka čas.

Neki vise i refrešaju stranice shopova cijele dane i treba nas žalit ahahahaha.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 21:58 (dery).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Igram na 4K sa RTX 3080.. Sada imam Core i5 i zanima me da li bi sa Core i7 9700 dobio sta na brzini odnosno jel bi bila kavkva razlika uopće u igrama FPS*?

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Horned Reaer kaže...

Igram na 4K sa RTX 3080.. Sada imam Core i5 i zanima me da li bi sa Core i7 9700 dobio sta na brzini odnosno jel bi bila kavkva razlika uopće u igrama FPS*?

 Naravno da ima razlike, dobio bi jedno 2.5 fpsa

16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Nebi jer na 4k rezi 90% GPU preuzima ulogu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
To bi čak i Ryzen 1600 na 3.8ghz pristojno vrtio.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Horned Reaer kaže...

Igram na 4K sa RTX 3080.. Sada imam Core i5 i zanima me da li bi sa Core i7 9700 dobio sta na brzini odnosno jel bi bila kavkva razlika uopće u igrama FPS*?

 procjeni ovo je sa rtx3080 jampereeeee

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 22:16 (dery).
8 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hahhaajaads kaže...

 Naravno da ima razlike, dobio bi jedno 2.5 fpsa

mislioc kaže...
To bi čak i Ryzen 1600 na 3.8ghz pristojno vrtio.

Koja dva nerazdvojna trola to je strašno nešto..

ansha: Pomelo te
10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Kaby kaže...
hahhaajaads kaže...

 Naravno da ima razlike, dobio bi jedno 2.5 fpsa

mislioc kaže...
To bi čak i Ryzen 1600 na 3.8ghz pristojno vrtio.

Koja dva nerazdvojna trola to je strašno nešto..

 znas kako je... svaka birtija ima dvije pijane budale koje konstantno lupetaju. 

16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Pa kaj niste rekli da čekate Navi :)

 To ne znači da se tu i tamo ne refresha pokoja stranica sa karticama  

Lijep pozdrav ;)
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
jovial kaže...
Kaby kaže...
hahhaajaads kaže...

 Naravno da ima razlike, dobio bi jedno 2.5 fpsa

mislioc kaže...
To bi čak i Ryzen 1600 na 3.8ghz pristojno vrtio.

Koja dva nerazdvojna trola to je strašno nešto..

 znas kako je... svaka birtija ima dvije pijane budale koje konstantno lupetaju. 

 Sta ja lupetam ? Pa rekao sam istinu, nek ocekuje 2.5 fpsa ako i tolko, znaci razlike ima.

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hahhaajaads kaže...
jovial kaže...
Kaby kaže...
hahhaajaads kaže...

 Naravno da ima razlike, dobio bi jedno 2.5 fpsa

mislioc kaže...
To bi čak i Ryzen 1600 na 3.8ghz pristojno vrtio.

Koja dva nerazdvojna trola to je strašno nešto..

 znas kako je... svaka birtija ima dvije pijane budale koje konstantno lupetaju. 

 Sta ja lupetam ? Pa rekao sam istinu, nek ocekuje 2.5 fpsa ako i tolko, znaci razlike ima.

 

 imas pravo. mislioc je jedinstven.

dakle, radi se o samo jednom pijancu vu birtiji. ima u splitu jedan takav. u normalnim gradovima birtija je birtija, a u splitu je birtija citav grad... u glavnom, zvali smo ga krleza, ne znam jel jos ziv... on bi tako pijan bauljao i citirao krlezu. taj je isto neki mislioc bio.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice