Grafička kartica za novu konfu

poruka: 11
|
čitano: 2.606
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Grafička kartica za novu konfu

Pozdrav,evo kupujem novi komp,sve je složeno,ali imam nedoumice oko grafičke kartice koju uzeti,inače sam gamer,ali igram samo SP i isključivo na 1 monitoru.Nadam se da ću se s novom konfom moći igrati jedan duži period.

Za oko mi zapinju GTX 570 i HD 6970.Koja je po vama bolja i zašto?Želio bih čuti vaša mišljenja,savjete i sugestije 2600 je gornja granica love za grafu,ni lipe više.Postoji li nešto bolje za tu lovu?

Piracy lives forever!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grafička kartica za novu konfu

  Postoji jedino GTX 580 polovna. Ako ti je to CPU onda bacaš u vjetar novce dok nekupiš i quad core CPU. GTX 570 i HD 6970 su ISTA kategorija. Ravnaj se samo po cijeni, ili po nekom dobrom nereferentnom hladnjaku. Još bolje, pričekaj izlazak HD 7870 grafe jel bi ona mogla bit najbolji izbor za te novce.

14 godina
online
Re: Grafička kartica za novu konfu
itomic009 kaže...

  Postoji jedino GTX 580 polovna. Ako ti je to CPU onda bacaš u vjetar novce dok nekupiš i quad core CPU. GTX 570 i HD 6970 su ISTA kategorija. Ravnaj se samo po cijeni, ili po nekom dobrom nereferentnom hladnjaku. Još bolje, pričekaj izlazak HD 7870 grafe jel bi ona mogla bit najbolji izbor za te novce.

Ne kupujem za ovu konfu,nego za novu koju sam tek složio i imat će i5 2500k u sebi nisam bio siguran koju grafičku karticu odabrati. Polovne ne dolaze u obzir.

Piracy lives forever!!!
14 godina
online
Re: Grafička kartica za novu konfu
13 godina
offline
Re: Grafička kartica za novu konfu

Onda svakako HD 7950 jednostavno zato što je BOLJA od GTX 580.

14 godina
online
Re: Grafička kartica za novu konfu
itomic009 kaže...

Onda svakako HD 7950 jednostavno zato što je BOLJA od GTX 580.

  Ako mi ju uspiju nabaviti,svakako,a ako ne onda gtx 580

Piracy lives forever!!!
13 godina
offline
Re: Grafička kartica za novu konfu

A neš fulat ni sa GTX 580 jel je to vrhunska grafa, samo HD 7950 je nešto bolja {#}.

14 godina
online
Re: Grafička kartica za novu konfu
itomic009 kaže...

A neš fulat ni sa GTX 580 jel je to vrhunska grafa, samo HD 7950 je nešto bolja {#}.

  Možeš li to argumentirati? Tako svugdje čujem,ali ne znam po čemu zapravo? Znam da je malo jeftinija i hladnija...

Piracy lives forever!!!
13 godina
offline
Re: Grafička kartica za novu konfu

Šta da ti argumentiram ? Misliš na ovo da je HD 7950 bolja od GTX 580 ?? Možda da napomenem da je BRŽA, MANJE TROŠI, ima napredniju arhikteturu i slično. Pročitaj bilo koji review i gledaj.

14 godina
online
Re: Grafička kartica za novu konfu
itomic009 kaže...

Šta da ti argumentiram ? Misliš na ovo da je HD 7950 bolja od GTX 580 ?? Možda da napomenem da je BRŽA, MANJE TROŠI, ima napredniju arhikteturu i slično. Pročitaj bilo koji review i gledaj.

  Nadam se da ću se dokopat vlastitog primjerka u novoj konfi.  {#}

Piracy lives forever!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice