Digitalni fotić do 2000 kn

poruka: 2
|
čitano: 4.383
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Digitalni fotić do 2000 kn

Hai ljudi {#}

 

Htjela bi si kupit novi fotić, do okvirno 2000 kn. Neznam puno o tome, al nekako mi je Olympus uvijek bio sinonim za fotiće. Gledam na njihovoj stranici i sve neke oznake VG, VR, VH, XZ, PEN, TG....i totalno sam zbunjena, uopće neznam kaj mi treba {#}

 

Htjela bi da je fotić što jednostavniji, da ga netreba nešto namještat, mijenjat objektive i sl. nego ono...naciljam i opalim {#}  Da su fotke dobre (pošto ga planiram imati nekoliko godina), po mogućnosti i u uvjetima slabijeg svjetla, da boje nisu isprane, da nije prevelikih dimenzija i sl.

 

Pomozite dragi ljudi :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2012 22:37 (Etaa).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Digitalni fotić do 2000 kn

do te cijene svima preporučam ovaj model (sada je i na akciji) http://www.technomarket.hr/products/09107001/canon-powershot-sx230-hs-black. Jednostavno, svi ostali imalo skuplji imaju preko 12 MP i slike izgledaju jako loše. Ovaj nije baš najmanji, ali imaš dosta velik optički zum, imaš manualne kontrole koje moraš usvojiti ako želiš dobre fotografije u velikoj većini svjetlosnih uvjeta (savjetujem da te netko educira o korištenju barem osnovnih parametara u uvjetima lošijeg osvjetljenja ili u uvjetima velikog kontrasta).

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice