Vaša omiljena tv serija

poruka: 126
|
čitano: 26.551
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Vaša omiljena tv serija

Bilo što od serijala Star Trek. Trenutno DS9 zato što se emitira na TV-u, a inače volim i Voyager i Enterprise. Samo mi nisu pretjerano drage originalne epizode s Kirkom i Spockom.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
15 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

Od serija pratim:

Terminator:TSCC, Heroes, Prison Break, Lost i 24

I jednu animiranu seriju:

Star Wars: The Clone Wars

 

Terminator:TSCC je (po meni) uzas od serije, izgleda da nece biti vise sezona.

Heroji su bili dobri ispocetka, sad su prelosi, nevjerojatno kako su u*rali seriju, valjda ce sljedeca sezona biti bolja.

24 - sedma sezona kako ide dalje nije vise nesto, a bas je dobro pocela.

Lost - pogledao 4 sezone, ne pratim aktualnu petu pa ne mogu nista reci.

 

Prison Break - e to je moja najomiljenija serija, jedina koja ovdje (po meni) je jos uvijek dobra, istina da su malo pretjerivali, ali nakon ove danasnje epizode Prison Break je mocniji nego ikada, samo sljedeci tjedan je kraj serije.

 

Zanimam se za seriju Legend of the Seeker, u tijeku je prva sezona i vidim da je nesto slicno kao LOTR, ali opet bih volio ako netko prati seriju da mi kaze malo poblize o cemu se tocno radi i kakva je. Jos uvijek razmisljam da li da ju krenem gledati ili ne.

Za sve koji prate (i vole) Prison Break: http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaša omiljena tv serija
 Vidim da gotovo svi pričate i spominjete starije serije koje se već emitiraju par sezona, ali mene interesira da li ste našli ili se oduševili uz koju novu seriju ili da li koju očekujete?

Ja osobno od novijih gledam Fringe - koji je biljeda kopija legendarnih Dosjea X, iako pokušavaju napraviti razgranati svijet kao lost i neke druge serije, ne mogu da ne povučem paralelu s serijom koja je taj žanr odredila - uz naravno još legendarniju Zonu Sumraka. Castle i Lie to me su obećavali u početku, ali čini se da što dalje idu to manje oduševljavaju i sve je više razočaranih (po dojmovima drugih, ja ih nisam gledao). Jedino sam čuo da su Mentalist i Dollhouse vrijedni gledanja (ako ig gledate molim vaše mišljenje ili barem dojam od par riječi).

Inače od novih serija koje dolaze očekujem:
Flashfoward - baziran prema kratkoj noveli, scenarist je legendarni Brandon Braga (ST: TNG, VOY, ENT i 24)
Storm - nije puno poznato o ovoj seriji osim da se radi o čovjeku koji je izumio stroj koji može kontrolirati vrijeme i da je krenulo sve krivo, spoj akcije i SF-a - tema mi je zanimljiva, sada da još vidimo šta će napraviti od nje


P.S. Moram vam naglasiti da je ovaj tjedan season finale week - finala sezona su od: Prison Break, House, Fringe, Lost

P.S.2 Prison Breaker - pogledaj 5. sezonu Lost-a, preodlična je i nećeš se razočarati
Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
offline
Vaša omiljena tv serija

House, Firefly

15 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

Mentalist je super i malo se ponaša kao House a Dollhouse nisam gledao ali prvu epizodu u americi ti nitko nije gledao.

Živi što bolje možeš
15 godina
protjeran
offline
Vaša omiljena tv serija

dr.house,the sopranos,star trek,Law & Order: Special Victims Unit,oz.....................

amd-ati
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaša omiljena tv serija
Paolo2612 kaže...
 Vidim da gotovo svi pričate i spominjete starije serije koje se već emitiraju par sezona, ali mene interesira da li ste našli ili se oduševili uz koju novu seriju ili da li koju očekujete?

Ja osobno od novijih gledam Fringe - koji je biljeda kopija legendarnih Dosjea X, iako pokušavaju napraviti razgranati svijet kao lost i neke druge serije, ne mogu da ne povučem paralelu s serijom koja je taj žanr odredila - uz naravno još legendarniju Zonu Sumraka. Castle i Lie to me su obećavali u početku, ali čini se da što dalje idu to manje oduševljavaju i sve je više razočaranih (po dojmovima drugih, ja ih nisam gledao). Jedino sam čuo da su Mentalist i Dollhouse vrijedni gledanja (ako ig gledate molim vaše mišljenje ili barem dojam od par riječi).

Inače od novih serija koje dolaze očekujem:
Flashfoward - baziran prema kratkoj noveli, scenarist je legendarni Brandon Braga (ST: TNG, VOY, ENT i 24)
Storm - nije puno poznato o ovoj seriji osim da se radi o čovjeku koji je izumio stroj koji može kontrolirati vrijeme i da je krenulo sve krivo, spoj akcije i SF-a - tema mi je zanimljiva, sada da još vidimo šta će napraviti od nje


P.S. Moram vam naglasiti da je ovaj tjedan season finale week - finala sezona su od: Prison Break, House, Fringe, Lost

P.S.2 Prison Breaker - pogledaj 5. sezonu Lost-a, preodlična je i nećeš se razočarati
 Ma pogledao bih ja petu sezonu, nego imam 10 GB mjesecno, pa me malo *ebe promet. Ali skinuti cu sad preko ljeta pa gledati.

Sto se tice Season Finale, Lie To Me takoder zavrsava u tjednu koji je pred nama, takoder zavrsava i Dollhouse - sto se FOX-ove produkcije tice. A kod Prison Breaka je Series Finale, jer zavrsava serija. Jos ce biti film 26.5. i to je to.

A od novih serija sam vec rekao - Legend of the Seeker.
Ja ne gledam seriju, ali ozbiljno razmisljam da pocnem.
Jer svi nesto govore da je serija dosta dobra.

Takoder, ima jedna serija koja pocinje na jesen ove godine. FOX ce ju prikazivati, a na seriji rade isti ljudi koji su radili na Prison Breaku, sto zasigurno jamci kvalitetnu seriju. Nazalost, o seriji se gotovo nista ne zna. Zvati ce se Masterworks, biti ce zavjera, i kako kazu, snimati ce se na raznim lokacijama.
Za sve koji prate (i vole) Prison Break: http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
16 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

How i met your mother i Prison Break

C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

ah evo ... nadam se da će biti dalje Dollhousea ... iščekujem Californication dalje sezonu, SGU spinoff Stargatea tek na jesen, Bones sljedeći tjedan završavaju (i sa kakvim boomom da kažem!!!! ajme), Fringe je dosta dobar tek je prva sezona ako će biti kao Dosjei imaju doista mjesta za razvoj ... nek bude par sezona, nebi se bunila ... Seeker je isto pri kraju ... Castle na sredini [malo me vuće na Bones] tako da toga još imam za gledat ... [sad barem kad mi Bones završi da imam što!], i naravno, također kraj sezone Big Bang Theory ... naj geek serija ikad. Skoro pa zaboravih i spomenuti Supernatural, isto sljedeći tjedan završava sa vjerojatno predobrim twistom između braće. Bit će hebeno.

 

To je sve što pratim tjedno. Cool

 

I kao što ne netko spomenuo iznad, Flash Forward zvući kao dosta dobra serija. [PLOT: Based on Robert J. Sawyer's novel, the Joseph Fiennes-starring series chronicles the aftermath of a global event in which everyone in the world blacks out for 2 minutes, 17 seconds and has mysterious visions of six months into the future.]

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!' but 'That's funny...' -- Isaac Asimov
15 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

Dr.House,Malcolm i Kako sam upoznao vašu majku

Tomislav
15 godina
protjeran
offline
Vaša omiljena tv serija

Da dodam jos i LOST (zakon seria)

http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

Ne gledam bas serije, ali Malcom je presmijesanIzlanuo se

Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...
15 godina
odjavljen
offline
Vaša omiljena tv serija

Dr. House - predobra serija, sad sam se dokopao 1-4 sezone... Utvrđujem gradivo

Cobra 11 - oduvjek sam volio gledat uništavanja automobila....

CSI (svi) - malkoc nerealno al dobra serija, Miami pogotovo

Mythbusters - imam digi tv već godinu dana i ne mičem se od te serije na discoveryju - predobri su - "I reject your reality and i substitute it with my own!"

Zakon braće - prva sezona je bila predobra

Star Trek - najbolji su mi bili TNG i Voyager

OTH - slučajno pogledao jednu epizodu na TV-u i sad je stalno gledam

I've seen things that you people wouldn't believe...
15 godina
offline
RE: Vaša omiljena tv serija
Prison Breaker kaže...

Od serija pratim:

Terminator:TSCC, Heroes, Prison Break, Lost i 24

I jednu animiranu seriju:

Star Wars: The Clone Wars

 

Terminator:TSCC je (po meni) uzas od serije, izgleda da nece biti vise sezona.

Heroji su bili dobri ispocetka, sad su prelosi, nevjerojatno kako su u*rali seriju, valjda ce sljedeca sezona biti bolja.

24 - sedma sezona kako ide dalje nije vise nesto, a bas je dobro pocela.

Lost - pogledao 4 sezone, ne pratim aktualnu petu pa ne mogu nista reci.

 

Prison Break - e to je moja najomiljenija serija, jedina koja ovdje (po meni) je jos uvijek dobra, istina da su malo pretjerivali, ali nakon ove danasnje epizode Prison Break je mocniji nego ikada, samo sljedeci tjedan je kraj serije.

 

Zanimam se za seriju Legend of the Seeker, u tijeku je prva sezona i vidim da je nesto slicno kao LOTR, ali opet bih volio ako netko prati seriju da mi kaze malo poblize o cemu se tocno radi i kakva je. Jos uvijek razmisljam da li da ju krenem gledati ili ne.

 serija se bazira na Herkulesu i Xeni, iako nije tako dobra(kao ove dvije) preporučujem da ju pogledaš, priča se ljepo uklapa sa epizode na epizodu, itd... pogledaj i uživaj
Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
15 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

Sta je ovo svi zabrijali na neke nove serije sta nitko ne gleda stare klasike. Daleko najbolja serija svih vremena je M.A.S.H. 11 sezona a neznas koja je bolja. Takoder morate pogledat i Zonu sumraka

16 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

Star Trek: Voyager

House

Malcom in the middle

16 godina
offline
Vaša omiljena tv serija

Definitivno Heroes, a tu su Mučke i M.A.S.H.!

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2009 23:09 (Miha LA).
15 godina
offline
Vaša omiljena tv serija

Lud Zbunjen Normalan i nekad bivsa Nasa mala klinika!!! ....volim humore....Smijeh

01010100 01001001 01001111
16 godina
offline
Vaša omiljena tv serija

Nedavno pregledao 3 sezone Dextera, dobra serija ... sad gledam Jericho ... isto dosta dobra.

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
15 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

U uredu (The Office) - britanski a može i američki,

How i met your mother,

IT Crowd - obavezno probati,

My name is Earl,

South Park,

Californication,

Dr. House,

Malcolm in the Middle,

The Simpsons,

Svi vole Raymonda,

Mućke,

Odmori se, zaslužio si... i još mnogo drugih

They took our jobs!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaša omiljena tv serija

trenutno Lost

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
14 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

Nazalost ima ih jako puno ^^ Nabrojati cu sve, ali evo ona koja se istice je Star Trek, Heroes, Sopranos, Lost i Dexter.

 

Evo ostalih koje ne zaostaju puno iza ovih gore navedenih ^^

 

Stargate, Farscape, Babylon 5, Dr. Who, Lost, X Files, Futurama, Battlestar Galactica, V, Firefly,  Weeds, Jericho, How I met your mother, True Blood,  Prison Break, House MD, 24, Simpsons, Space above and beyond, Andromeda, Angel, Quantum Leap. Nadam se da nisam koju zaboravio ^^

This is usually the part where people start screaming
16 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

The Office (američka verzija)

 

Moja najdraža serija i jedino nju gledam (uz Seinfeld). Sad nabavljam svih 5 sezona...

 

Moja iskrena preporuka za The Office (U uredu po naški).

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
15 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

Star trek , x-files

15 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

Prison Break, The Big Bang Theory (gleda to netko? - evo jednog isječka

)

:D

 

Lost također, čekam sada 6 sezonu :)

15 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija
O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer.
16 godina
offline
Vaša omiljena tv serija

jel zna ko di ima skinuti cobra 11 serije??? moze torrent ili rs na pm! pls

...iskustvo je zbir naših razočarenja... http://computerstuff-forum.forumotion.com/forum.htm
16 godina
offline
Vaša omiljena tv serija

niko?

 

...iskustvo je zbir naših razočarenja... http://computerstuff-forum.forumotion.com/forum.htm
15 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

x files, star trek

13 godina
neaktivan
offline
Vaša omiljena tv serija

Los Victorinos,dr.house

Stisni HVALA - Besplatno je!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice