Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 13.818
|
čitano: 1.972.870
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
Koju seriju trenutno pratite?

uf ova predzadnja epizoda shamelessa je bila vrh, bas sam se ismijo kroz cijelu epizodu. ful mi je zao da zavrsava iako vec je tu 11 sezona i likovi vise nisu djeca, pa je vrijeme za kraj. iskreno se nadam da su ovu zadnju epizodu smislili kako spada da ova serija dobije kraj kakav zasluzuje. 

a frank... pa definitivno jedan od najbolje napisanih i odglumljenih likova u serijama. 

12 godina

Opet jednu spanjolsku... 

Money Heist - Money Heist (TV Series 2017– ) - IMDb

trenutno sam na drugoj sezoni i meni je odlicna... ima ja putem Netflixa

Bnet: mNik987#2148
12 godina
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

Uz toliko dobre glume, kvalitetne, borbe su fenomenalne. Ostao sam zapanjen. Režija, scenarij... Čeka se dalje i sa guštom će se pratit.

Na žalost seriju je preuzeo HBO Max, umjesto Cinemaxa pa za sada se nema blage veze kada će treća sezona.

Pa samo uvodna animaicja preko slušalica... pa muzika je fenomenalna. Još da kažem da je jedna epizoda zapravo kao mini film od Tarrantina... Dugo nisam ovako nešto kvalitetno gledao.. kao što rekoh moram ostalu produkciju Cinemaxa da vidim, jer vjerujem da ima nešto ovako dobro.

12 godina
Envy kaže...

kao što rekoh moram ostalu produkciju Cinemaxa da vidim, jer vjerujem da ima nešto ovako dobro.

Banshee

6 godina
JackIsBack kaže...
Envy kaže...

kao što rekoh moram ostalu produkciju Cinemaxa da vidim, jer vjerujem da ima nešto ovako dobro.

Banshee

bome već više ljudi hvali ovu seriju, znači stvarno je tak dobra? 

6 godina
dadotb kaže...

The serpent, nova Netflix, odlicnaaa...istinita prica, sjajni predjeli, Tahir Rahim fantastican...

https://www.imdb.com/title/tt7985576/?ref_=fn_al_tt_1

Pregledao na preporuku, odlična!

My redemption lies in your demise
3 godine

cura i ja poceli gledati Prison Break, joj kad se sjetim te serije, kad sam ju kao klinac poceo gledati.

sad vidim da na netflixu daju svih 5 sezona pa cemo ju pogledati do kraja.

nakon nje bi mogli Suits, mada vidim da fale 2 sezone, lako se skine to. :D

13 godina

Šta ima još 2 sezone Suitsa nakon toga?  Trenutno sam na predzadnjoj na netflixu i već mi je previše i to.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
3 godine
Pero Dinamit kaže...

Šta ima još 2 sezone Suitsa nakon toga?  Trenutno sam na predzadnjoj na netflixu i već mi je previše i to.

pa mislim da ima 9 sezona, tako sam procitao, a na netflixu ima 7 ?

6 godina
_itsmoriarty kaže...
Pero Dinamit kaže...

pa mislim da ima 9 sezona, tako sam procitao, a na netflixu ima 7 ?

nekad to tako bude na netflixu, kad uzmu neke serije od drugih kuća nekad znaju dobiti samo dio, a ne sve. Znam da su walking dead imali prvo 8 sezona pa su onda poslije nadodavali

11 godina

Odgledao The tunnel (2013-2018) sve 3 sezone

https://www.imdb.com/title/tt2711738/

Moj dojam i ocjena - brljantno! Dajem naklon do poda iz poštovanja za kvalitetu serije; glumu, glumce, scenarij, režije...

Gledam i Warrior... sada neka ne skoče "znalci" i zaljubljenici u Warrior, ali... (jedva) odgledao 1. sezonu i ne mogu se natjerati početi 2. sezonu. Klasična sapunica (sve mi djeluje tako isprano). Kad usporedim ove 2 serije - nebo i zemlja  

Samo dvije stvari na svijetu imaju miris po ribi... jedna od njih je riba :-)
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 9:35 (tajo1960).
10 mjeseci

Porodica - serija o uhićenju Slobodana Miloševića, jako jako dobro, odličan izbor glumaca, ovaj šta glumi Slobu je rasturio, jedino mi je Čedo Jovanović malo preidealistično portretiran. Samo 5 epizoda, pogleda se u dan dva. 8,5/10 od mene.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.4.2021 8:27 (user2206).
12 godina

Gledao tko zadnju epizodu Shamelessa ? Meni osobno je sve ostalo nedorečeno... Steta sto je konacno dosao kraj i te serije... Tužniji sam kaj je ona završila nego kad sam prekino s bivšom curom 

#fsb
7 godina
Pogledao Ash vs Evil dead u 2 dana.
Odlican je bio Bruce Campball.
Komedija i klanje i drzi pricu.
Steta sto su je terminirali.
3 godine

Hvala ti, već neko vrijeme važem tu seriju gledati/ne gledati. Sada ću definitivno pogledati.

Bruce mi je jedan od omiljenijih glumaca, jedan od rijetkih koji nije mega popularan, a dobro stari. Burn Notice mi ne bi bio isti da nije postojao Chuck Finley 

12 godina
sveupitni kaže...

Gledao tko zadnju epizodu Shamelessa ? Meni osobno je sve ostalo nedorečeno... Steta sto je konacno dosao kraj i te serije... Tužniji sam kaj je ona završila nego kad sam prekino s bivšom curom 

vidim tvoj komentar, mislim si jooj valjda nije tolko lose. odem na imdb i vidim kriticno nisku ocjenu(vjv najniza dosad) i komentare koji su vrlo slicni tvom. a nista, pogledat cu navecer pa dat svoj sud, al sad su mi bar ocekivanja vrlo niska. 

tuzan sam i ja sto je gotovo, zato i planiram uskoro bacit rewatch svih sezona ispocetka. 

11 godina

Jučer pogledao Birdsong, Tv mini-serija 2 epizode, 2012, IMDB 7,4/10

https://www.imdb.com/title/tt1127876/

Bolje bi bilo reći - film podijeljen u 2 dijela. Eddie Redmayne, Clémence Poésy - nositelji radnje. Romanca, drama, 1. svj. rat, Francuska, rovovi, tuneli, engleski časnik, francuska ljubav... vrlo dobro. 

Samo dvije stvari na svijetu imaju miris po ribi... jedna od njih je riba :-)
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.4.2021 16:04 (tajo1960).
8 godina

Better call Saul... 

Meni osobno i bolja od BB tocno opisuje zapadnjacki mentalitet bolje nego neke pravne serije... 

I naravno prije svega odgledati bb jer je onda lakse pratit radnju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice