HBO Max

poruka: 183
|
čitano: 77.852
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: HBO Max
error_666 kaže...
Jbg ne znam šta ko misli, meni je progres ono što sam naveo
Ne znam zašto bi i bilo da pamti 'progres' sa hbo go-a? nova usluga, nova aplikacija, nisam ni očekivao to niti se nadao da će biti :)

Ista kompanija ista usluga (streamanje). Novi app. Ako sam imao 30 serija koje sam pratio a nisam završio, očekujem da prebace podatak di sam stao. 

Ako već neće prebaciti trebali su ostaviti još neko vrijeme aktivan HBO Go da sam označim. Jer nisam zapamtio kod tolikog broja serija gdje sam kod koje stao.

 

Ali da sam očekivao nisam, nisam o tome niti razmišljao da će biti problem. Ali navikao sam od kompanije koja je ogromna a ne mogu napraviti app kako treba, niti Go a niti Max. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2022 18:07 (love2ml86).
12 godina
offline
Re: HBO Max
Iz paštete je iskakalo maltene da prelaze 8.3. na novu uslugu, izvini, ali ako si pratio 30 serija i filmova trebao si se za to pobrinuti prije gašenja usluge. Nije samo app novi, sve je novo, od aplikacije do servera sa kojih vuče sadržaj tako da je teško izvedivo, vj bi uradili da je moglo . Možeš se složiti sa mnom, a i ne moraš, ali po meni je to isključivo tvoj problem a ne njihov..
6 godina
offline
Re: HBO Max
error_666 kaže...
Iz paštete je iskakalo maltene da prelaze 8.3. na novu uslugu, izvini, ali ako si pratio 30 serija i filmova trebao si se za to pobrinuti prije gašenja usluge. Nije samo app novi, sve je novo, od aplikacije do servera sa kojih vuče sadržaj tako da je teško izvedivo, vj bi uradili da je moglo . Možeš se složiti sa mnom, a i ne moraš, ali po meni je to isključivo tvoj problem a ne njihov..

Da sam imao informaciju da neće biti prijelaza naravno.

Što se tiče novih servera, može info koji serveri su se koristili a koji se sada koriste jer tu informaciju nisam vidio (možda sam je fulao) pa te molim za izvor.

12 godina
offline
Re: HBO Max
Vidi , ne želim se raspravljati sa tobom...
kako rekoh već,znalo se sve odavno, prepustio si stvari slučaju jer si imao svoju logiku , i sad imaš 'problem' , šta da ti kažem?Na pogrešnoj si adresi,Eno ti hbo podrška pa se njima žali...
Što se servera tiče, došao sam do zaključka čistom logikom, nova usluga totalno, puno jače odvrnuta 'pipa' nego što je to bilo na hbo go koji je imao 2. 5 Mbps stream što (barem mene) dovodi do zaključka da nije isti server, još nešto?
6 godina
offline
Re: HBO Max
error_666 kaže...
Vidi , ne želim se raspravljati sa tobom...
kako rekoh već,znalo se sve odavno, prepustio si stvari slučaju jer si imao svoju logiku , i sad imaš 'problem' , šta da ti kažem?Na pogrešnoj si adresi,Eno ti hbo podrška pa se njima žali...
Što se servera tiče, došao sam do zaključka čistom logikom, nova usluga totalno, puno jače odvrnuta 'pipa' nego što je to bilo na hbo go koji je imao 2. 5 Mbps stream što (barem mene) dovodi do zaključka da nije isti server, još nešto?

Ajmo stati. Ma žalilo se dovoljno ljudi već.. 

12 godina
offline
Re: HBO Max
👍
žao mi je ako sam bio možda malo grub, nije mi bila namjera, svi mi imamo svoj neki pogled na stvari, složit ćemo se da se ne slažemo i idemo dalje :)

jedno blic pitanje za ostale : koji VPN preporučujete da bi se mogao dobit us sadržaj i katalozi?
za express VPN znam, ali volio bi neku jeftiniju soluciju ako ima? hvala unaprijed
14 godina
offline
Re: HBO Max

Nord VPN je jeftiniji i radi (kod mene).

Surfshark je isto među jeftinijima, probao sam ga prije par godina i nije radio sa Disney+

12 godina
offline
Re: HBO Max
tnx za info,zanimalo me za hbo max... Disney+ i ne mislim koristit
12 godina
neaktivan
offline
HBO Max

Ne znam koji genijalci prave aplikacije za ove streaming servise, ali ovo je baš loše. Znači jednostavan video player ne znaju složiti kako treba.

 

Problemi koje imam na Firesticku:

- ne pamti da je title uključen u postavkama tako da ga svaki put moram ručno uključiti (odabrati), završi epizoda krene sljedeća ponovno treba odabrati title

- premotavanje na početak, stavim 4x dođe do početka filma i genijalac i dalje drži na 4x premotavanje umjesto da se automatski isključi i pokrene film

- nema nikakve opcije za odabir kvalitete slike i zvuka

 

Općenito svi servisi (Netflix, HBO, Amazon) imaju loše rješen UI, stalno pilaju sa filmovima i serijama koje sam već pogledao, zar je toliki problem zabilježiti da sam ih pogledao i da mi ih ne trebaju više nuditi.

Plus je što svi zapamte gdje sam stao sa gledanjem pa lako nastavim na sljedećem uređaju, barem su to napravili kako treba. 

5 godina
offline
Re: HBO Max
mzopg kaže...

Ne znam koji genijalci prave aplikacije za ove streaming servise, ali ovo je baš loše. Znači jednostavan video player ne znaju složiti kako treba.

 

Problemi koje imam na Firesticku:

- ne pamti da je title uključen u postavkama tako da ga svaki put moram ručno uključiti (odabrati), završi epizoda krene sljedeća ponovno treba odabrati title

- premotavanje na početak, stavim 4x dođe do početka filma i genijalac i dalje drži na 4x premotavanje umjesto da se automatski isključi i pokrene film

- nema nikakve opcije za odabir kvalitete slike i zvuka

 

Općenito svi servisi (Netflix, HBO, Amazon) imaju loše rješen UI, stalno pilaju sa filmovima i serijama koje sam već pogledao, zar je toliki problem zabilježiti da sam ih pogledao i da mi ih ne trebaju više nuditi.

Plus je što svi zapamte gdje sam stao sa gledanjem pa lako nastavim na sljedećem uređaju, barem su to napravili kako treba. 

 Na fire tv cube nema premotavanja vec lijevo desno pomjera po 15 sec. Titlove pamti kao i gdje sam stao....

12 godina
offline
Re: HBO Max
ista stvar je i na firesticku 4k, pamti titlove od prvog dana kako je usluga krenula kao i dokle sam došao.
Ne mogu vjerovati da jos nije riješen problem s titlovima na atv sistemima 🙄
6 godina
offline
Re: HBO Max
error_666 kaže...
ista stvar je i na firesticku 4k, pamti titlove od prvog dana kako je usluga krenula kao i dokle sam došao.
Ne mogu vjerovati da jos nije riješen problem s titlovima na atv sistemima 🙄

Na chromecastu (standalone) ne rade titlovi automatski iako su namješteni.

12 godina
offline
Re: HBO Max
koja ti je ver aplikacije, mislim kako si je instalirao, sideload? Izgleda kako sam upratio po iskustvima poznanika, a i po forumima, problem s pamćenjem postavki za titl nema samo na tizen i webOS smart tv-ima(za ostale tv platforme ne znam), i na firesticku sa hbo max skinutim direkt sa Amazon storea (kod mene je tako). Ko je radio sideload, kao i na ostalim atv sistemima ima taj problem. Al mislio sam da su do sada ispravili to jbt
6 godina
offline
Re: HBO Max
error_666 kaže...
koja ti je ver aplikacije, mislim kako si je instalirao, sideload? Izgleda kako sam upratio po iskustvima poznanika, a i po forumima, problem s pamćenjem postavki za titl nema samo na tizen i webOS smart tv-ima(za ostale tv platforme ne znam), i na firesticku sa hbo max skinutim direkt sa Amazon storea (kod mene je tako). Ko je radio sideload, kao i na ostalim atv sistemima ima taj problem. Al mislio sam da su do sada ispravili to jbt

Ne ne, preko playstorea od chromecasta with google tv, i dalje moram svaki put kliknuti na subtitles unutar videa (postavke naravno uključene u settings), na poslu sam pa ne mogu pogledati verziju ali mora biti zadnja jer mi je auto update uključen.

5 godina
offline
Re: HBO Max
error_666 kaže...
koja ti je ver aplikacije, mislim kako si je instalirao, sideload? Izgleda kako sam upratio po iskustvima poznanika, a i po forumima, problem s pamćenjem postavki za titl nema samo na tizen i webOS smart tv-ima(za ostale tv platforme ne znam), i na firesticku sa hbo max skinutim direkt sa Amazon storea (kod mene je tako). Ko je radio sideload, kao i na ostalim atv sistemima ima taj problem. Al mislio sam da su do sada ispravili to jbt

 I na LG C1 sve radi uredno kao i na fire tv cube....

12 godina
offline
Re: HBO Max
love2ml86 kaže...
error_666 kaže...
koja ti je ver aplikacije, mislim kako si je instalirao, sideload? Izgleda kako sam upratio po iskustvima poznanika, a i po forumima, problem s pamćenjem postavki za titl nema samo na tizen i webOS smart tv-ima(za ostale tv platforme ne znam), i na firesticku sa hbo max skinutim direkt sa Amazon storea (kod mene je tako). Ko je radio sideload, kao i na ostalim atv sistemima ima taj problem. Al mislio sam da su do sada ispravili to jbt

Ne ne, preko playstorea od chromecasta with google tv, i dalje moram svaki put kliknuti na subtitles unutar videa (postavke naravno uključene u settings), na poslu sam pa ne mogu pogledati verziju ali mora biti zadnja jer mi je auto update uključen.

 Kod mene je 50.63.0.51 verzija , zadnja dostupna na amazonu i nije ista ni verzija ni  aplikacija kao sto je za android/google tv  . Imao sam ih prilike uporediti i vidjeti razlike . Ova za atv kao kod tebe( novija , da je nazovemo europska ),  ima problem sa pamćenjem postavki za titlove , dok ova sa amazona (us)  ima druge probleme . Pamti titl . ali je lose pravo urađeno ostalo u vezi titlova , npr ne možeš im promjeniti poziciju ni izgled  , stoje pravo visoko , gotovo na polovini ekrana što pravo nervira , ali još uvijek nema rješenja . Valjda ubrzo riješe svima . 

 

@posmatrač .... znam da radi na lg , naveo sam webOS  :) 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2022 18:49 (error_666).
12 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max
Posmatrač kaže...

 Na fire tv cube nema premotavanja vec lijevo desno pomjera po 15 sec. Titlove pamti kao i gdje sam stao....

Kada držiš tipku za lijevo ili desno malo duže onda ne premotava po 15 sec. nego prvo ide 1x, pa 2x, pa 3x... moguće da sam fulao ove brojke, pišem iz glave, ali uglavnom tako se dobije ubrzano premotavanje.

 

error_666 kaže...
ista stvar je i na firesticku 4k, pamti titlove od prvog dana kako je usluga krenula kao i dokle sam došao.
Ne mogu vjerovati da jos nije riješen problem s titlovima na atv sistemima 🙄

Kod mene je isto firestick 4k i 4k max i radi kako sam napisao. Aplikaciju ne mogu skinuti preko trgovine, ne dozvoljava, barem je tako bilo prošli tjedan nisam gledao jesu li nešto mijenjali pa sam skinuo ovu https://www.apkmirror.com/apk/warnermedia-direct-llc/hbo-max-stream-hbo-tv-movies-more/hbo-max-stream-hbo-tv-movies-more-52-10-0-release/ i instalirao.

 

Uz navedeno ima još jedna super iritirajuća stvar.

 

Recimo da žena gleda istu seriju kao i ja, ona stane na polovici pete epizode, a ja gledam od početka četvrte, nakon što mi završi četvrta peta ne krene od početka već tamo gdje je žena stala. Ovo mi je totalno glupo jer ako gledam prethodnu seriju onda je valjda logično da mi sljedeću krene od početka. Isto će napraviti i ako je netko pogledao sljedećih deset epizoda do pola, svaku sljedeću mi pokrene od pola. 

6 godina
offline
Re: HBO Max
mzopg kaže...

 

Uz navedeno ima još jedna super iritirajuća stvar.

 

Recimo da žena gleda istu seriju kao i ja, ona stane na polovici pete epizode, a ja gledam od početka četvrte, nakon što mi završi četvrta peta ne krene od početka već tamo gdje je žena stala. Ovo mi je totalno glupo jer ako gledam prethodnu seriju onda je valjda logično da mi sljedeću krene od početka. Isto će napraviti i ako je netko pogledao sljedećih deset epizoda do pola, svaku sljedeću mi pokrene od pola. 

Sad imaš profile baš za ovakve stvari.

12 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max
love2ml86 kaže...
mzopg kaže...

 

Uz navedeno ima još jedna super iritirajuća stvar.

 

Recimo da žena gleda istu seriju kao i ja, ona stane na polovici pete epizode, a ja gledam od početka četvrte, nakon što mi završi četvrta peta ne krene od početka već tamo gdje je žena stala. Ovo mi je totalno glupo jer ako gledam prethodnu seriju onda je valjda logično da mi sljedeću krene od početka. Isto će napraviti i ako je netko pogledao sljedećih deset epizoda do pola, svaku sljedeću mi pokrene od pola. 

Sad imaš profile baš za ovakve stvari.

 Znam, ali tri kućanstva koriste isti acc pa smo onda podesili profile po kućanstvu, a ne po osobama. Na Netflixu mi ovo radi ok, ali na HBO Max ne radi.

12 godina
offline
Re: HBO Max
Meni je postavljeno sve na Amazon accountu na USA, tako da mi je bila dostupna u storeu i tu i koristim od prvog dana . Gore sam napisao, to je drugačija verzija skroz od ove što si sideload-ao, po broju možda i malo starija i ona nema problem sa pamćenjem jezika titla, ali ima neke druge koje ova nema. isprobao sam i ovu sa amazona i tu sideload-anu , ali sam na kraju ostavio Amazonovu jer ima manje problema i manje nervira (bar za sada) :)
Ako riješe to prebacit ću se i ja na tu..
5 godina
offline
Re: HBO Max
mzopg kaže...
Posmatrač kaže...

 Na fire tv cube nema premotavanja vec lijevo desno pomjera po 15 sec. Titlove pamti kao i gdje sam stao....

Kada držiš tipku za lijevo ili desno malo duže onda ne premotava po 15 sec. nego prvo ide 1x, pa 2x, pa 3x... moguće da sam fulao ove brojke, pišem iz glave, ali uglavnom tako se dobije ubrzano premotavanje.

 Ne. Kod mene kada koristim magic remote za fire tv cube premotava po 15 sec i to premotavanje ide konstantno dok sa originalnim daljinskim to preskakivanje po 15 sec ubrzava ali se nikad ne pojavljuje 1x 2x ili bilo sta slicno. Cim pustim tipku premotavanja tj preskakanje staje.....

10 godina
offline
HBO Max

Samurai Jack na oledu 😎

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max
Posmatrač kaže...
mzopg kaže...
Posmatrač kaže...

 Na fire tv cube nema premotavanja vec lijevo desno pomjera po 15 sec. Titlove pamti kao i gdje sam stao....

Kada držiš tipku za lijevo ili desno malo duže onda ne premotava po 15 sec. nego prvo ide 1x, pa 2x, pa 3x... moguće da sam fulao ove brojke, pišem iz glave, ali uglavnom tako se dobije ubrzano premotavanje.

 Ne. Kod mene kada koristim magic remote za fire tv cube premotava po 15 sec i to premotavanje ide konstantno dok sa originalnim daljinskim to preskakivanje po 15 sec ubrzava ali se nikad ne pojavljuje 1x 2x ili bilo sta slicno. Cim pustim tipku premotavanja tj preskakanje staje.....

 evo baš sam sad još jednom provjerio, stisnem i držim tipku za premotavanje, u biti onaj "krug" na daljincu (moj nije sigurno magic remote ) i nakon par sek. se pojavi 1x premotavanje, pustim tipku i video se sam premotava, ako stisnem ponovno tipku onda 1x pređe u 2x i tako sve do 4x.

5 godina
offline
Re: HBO Max
mzopg kaže...
Posmatrač kaže...
mzopg kaže...
Posmatrač kaže...

 Na fire tv cube nema premotavanja vec lijevo desno pomjera po 15 sec. Titlove pamti kao i gdje sam stao....

Kada držiš tipku za lijevo ili desno malo duže onda ne premotava po 15 sec. nego prvo ide 1x, pa 2x, pa 3x... moguće da sam fulao ove brojke, pišem iz glave, ali uglavnom tako se dobije ubrzano premotavanje.

 Ne. Kod mene kada koristim magic remote za fire tv cube premotava po 15 sec i to premotavanje ide konstantno dok sa originalnim daljinskim to preskakivanje po 15 sec ubrzava ali se nikad ne pojavljuje 1x 2x ili bilo sta slicno. Cim pustim tipku premotavanja tj preskakanje staje.....

 evo baš sam sad još jednom provjerio, stisnem i držim tipku za premotavanje, u biti onaj "krug" na daljincu (moj nije sigurno magic remote ) i nakon par sek. se pojavi 1x premotavanje, pustim tipku i video se sam premotava, ako stisnem ponovno tipku onda 1x pređe u 2x i tako sve do 4x.

 Svasta ;) Kod mene ne...

15 godina
offline
HBO Max

Death on the Nile dosao na HBO Max, ali ga nema na hrvatskoj verziji. Jedino ga vidim kad se spojim preko VPN-a na US server, zna netko vise o tome? Zasto nije dostupan u HR, bude li isto tako s Batmanom?

9 godina
offline
Re: HBO Max
emerik kaže...

Death on the Nile dosao na HBO Max, ali ga nema na hrvatskoj verziji. Jedino ga vidim kad se spojim preko VPN-a na US server, zna netko vise o tome? Zasto nije dostupan u HR, bude li isto tako s Batmanom?

 

koliko sam čuo bolje je ne gubit vrijeme na taj film, isto kao i na Matrix novi

14 godina
offline
Re: HBO Max
emerik kaže...

Death on the Nile dosao na HBO Max, ali ga nema na hrvatskoj verziji. Jedino ga vidim kad se spojim preko VPN-a na US server, zna netko vise o tome? Zasto nije dostupan u HR, bude li isto tako s Batmanom?

 To je sasvim normalan region lock kod svih streaming platformi ne samo kod HMAX-a. I oni su sami naveli da neki naslovi neće biti odmah dostupni kao i na US verziji. Postoji niz razloga, da ih ne navodim a vrlo lako ih je i samostalno zaključiti. Hoće li se pojaviti - vrlo vjerojatno da hoće u narednim tjednima sa lokaliziranim titlovima a da ćemo imati prvi naslove kao što imaju ameri, to vrlo teško.

 

Ukoliko hoćeš ipak gledati taj materijal, kao što si već naveo, preswitchas se na US preko VPN-a i vozi..

12 godina
offline
Re: HBO Max

Tako preko vpn na US kad se spojiš, nemaš više opciju za HR titlove?

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2022 18:48 (mariclius).
15 godina
offline
Re: HBO Max
mariclius kaže...
Tako preko vpn na US kad se spojiš nemaš više za HR opciju za titlove?

 Nemas.

15 godina
offline
HBO Max

Pitao sam ih danas na Instagramu za Batmana i rekli su da ce doci 18.4. kod nas :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice