Dr. House

poruka: 474
|
čitano: 188.616
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

koliko sam vidila, Housea neće prikazivat nakon šta završi 3 sezona .... samo se nadam da će poslije stavit da ide 6 sezona :D jer i ovako kasnimo čitavu sezonu -.-'

14 godina
offline
RE: Dr.House
Nista čudno, HTV je i onako seljačka televizija, sve nesto pocinju nikad nezavrse.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
HughLaurieFan kaže...

koliko sam vidila, Housea neće prikazivat nakon šta završi 3 sezona .... samo se nadam da će poslije stavit da ide 6 sezona :D jer i ovako kasnimo čitavu sezonu -...-'

Na internetu, hvala bogu, nista ne kasni... }:-)

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Batista kaže...

Neki dan sam pogledao tu seriju prvi put... Malo je prenapuhano njegovo znanje i olako shvacanje situacije tesko oboljelih pacijenta. Al sve u svemu je zanimljivo pa bih vas zamolio da mi javite na kojem trackeru bi se mogle skinut sve sezone te serije.

eztv

uglavnom uvijek imaju sve sezone i jako brzo dolaze nove epizode trenutno aktualnih sezona serija. + kvaliteta.

 

 

Freedom, morality, and the human dignity of the individual consists precisely in this; that he does good not because he is forced to do so, but because he freely conceives it, wants it and loves it.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
HughLaurieFan kaže...

koliko sam vidila, Housea neće prikazivat nakon šta završi 3 sezona .... samo se nadam da će poslije stavit da ide 6 sezona :D jer i ovako kasnimo čitavu sezonu -.-'

samo neka oni stave sto god zele.. theres always internet.

tko s iole malo mozga moze staviti poprilicno pracene i kvalitetne serije tipa "house" u kasno vecernji termin? star trek, 24 (ok.. 24 je postao gadan srot nakon sezone 3, ali opet.. bolje i to nego: "maria... maria *10 minutni razgovor o salati* .. lazljivice..  ukrala si mi *put your favorite spanish/italian/portugese plot mechanism here*").

mislim.. ok je da se brinu i o nezaposlenima.. ali pobogu.. cekati i gledati omiljene serije do 1 pol-2 ujutro? not my cup of tea.

 

Freedom, morality, and the human dignity of the individual consists precisely in this; that he does good not because he is forced to do so, but because he freely conceives it, wants it and loves it.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Littlemanbeingerased kaže...
HughLaurieFan kaže...

koliko sam vidila, Housea neće prikazivat nakon šta završi 3 sezona .... samo se nadam da će poslije stavit da ide 6 sezona :D jer i ovako kasnimo čitavu sezonu -.-'

samo neka oni stave sto god zele.. theres always internet.

tko s iole malo mozga moze staviti poprilicno pracene i kvalitetne serije tipa "house" u kasno vecernji termin? star trek, 24 (ok.. 24 je postao gadan srot nakon sezone 3, ali opet.. bolje i to nego: "maria... maria *10 minutni razgovor o salati* .. lazljivice..  ukrala si mi *put your favorite spanish/italian/portugese plot mechanism here*").

mislim.. ok je da se brinu i o nezaposlenima.. ali pobogu.. cekati i gledati omiljene serije do 1 pol-2 ujutro? not my cup of tea.

 

Meni niti malo ne smeta što su kasno uvečer, da su preko dana garant ih nebi bio u prilici gledati svaki put tako da mi ovo dobro dođe...

Ove sapunjare u popodnevnim satima su druga stvar, njih prezirem.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2010 12:16 (thuglife).
15 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Everybody lies....Smijeh

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
thuglife kaže...

Meni niti malo ne smeta što su kasno uvečer, da su preko dana garant ih nebi bio u prilici gledati svaki put tako da mi ovo dobro dođe...

Ove sapunjare u popodnevnim satima su druga stvar, njih prezirem.

cuj.. meni je definitivno prekasno.. kao i vecini ljudi koje poznajem.

ne bih ja imao nista protiv da barem krenu te seriji oko cca 22.00 h.. ok.. ali krecu uglavnom oko 23.30 i kasnije.to je vec malo pretjerano.

a zao mi housea. pokusao sam pratiti.. ali ovako me hlo i ostali uzgajivaci konja natjerase na mass dl s neta. ;)

 

Freedom, morality, and the human dignity of the individual consists precisely in this; that he does good not because he is forced to do so, but because he freely conceives it, wants it and loves it.
14 godina
protjeran
offline
RE: Dr.House
Littlemanbeingerased kaže...

tko s iole malo mozga moze staviti poprilicno pracene i kvalitetne serije tipa "house" u kasno vecernji termin? star trek, 24 (ok.. 24 je postao gadan srot nakon sezone 3, ali 

 

Littlemanbeingerased kaže...

cuj.. meni je definitivno prekasno.. kao i vecini ljudi koje poznajem.

 

 

 

Moram reci da je ovo bilo trece repriziranje ovih epizoda.

 

Ne bi bilo smisleno staviti ih u neki prime time.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Littlemanbeingerased kaže...
thuglife kaže...

Meni niti malo ne smeta što su kasno uvečer, da su preko dana garant ih nebi bio u prilici gledati svaki put tako da mi ovo dobro dođe...

Ove sapunjare u popodnevnim satima su druga stvar, njih prezirem.

cuj.. meni je definitivno prekasno.. kao i vecini ljudi koje poznajem.

ne bih ja imao nista protiv da barem krenu te seriji oko cca 22.00 h.. ok.. ali krecu uglavnom oko 23.30 i kasnije.to je vec malo pretjerano.

a zao mi housea. pokusao sam pratiti.. ali ovako me hlo i ostali uzgajivaci konja natjerase na mass dl s neta. ;)

 

Ako ti je stvarno prekasno uvijek ti ostaje internet, tamo ti nitko ne određuje kad češ gledati, kad imaš vremena zavališ se i guštaš.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
neaktivan
offline
Dr.House

7. sezona je odlična!

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
13 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Na kojem se prikazuje?

 

harry
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Captain.Price kaže...

Na kojem se prikazuje?

 

  Na onom-o-kojem-se-ne-smije-pričati...Nevinašce

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
16 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Playboy channel? o.O

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
AA-d00d kaže...

Playboy channel? o.O

Bolje da nisam ni pitao!Izlanuo se

harry
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Captain.Price kaže...
AA-d00d kaže...

Playboy channel? o.O

Bolje da nisam ni pitao!Izlanuo se

  Pa sve je to za ljude!

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
14 godina
offline
Dr.House

Daa, zadnja epizoda jednostavno epic, kad mala na kraju veli: "House" 

 

Šteta što tek 6. izađe nova epizoda, ne kužim čemu dvotjedna stanka, al ok :P

If you can understand the me, than I can understand the you.
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

zavrsio jucer s 5 sezonom...pocinjem 6....super zavrsetak ezone jedva cekam pocet 6.....fkt nabolja serija :D

13 godina
offline
RE: Dr.House

-

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2024 13:00 (Desment).
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

 
Yo! Zakon video :D  http://www.peopleschoice.com/pca/vote/votenow.jsp ... Glasajte! TV Drama actor/ress :))

13 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Jel može netko tko nije fan objektivno reći kakva je ova zadnja sezona koja se emitira u Americi (sedma, čini mi se)? Jel to na nivou 3 i 4 sezone? 6 mi je malo slaba bila, prestao sam gledati onda ali razmišljam da krenem od prve sezone sve redom...

16 godina
offline
Dr.House

Tko bi gledao 7 sezona ako nije fan?

 

Meni je serija super, malo mi je 6 sezona bila loša ali sada mi se polako popravlja, House je malo drugačiji na početku ali nadam se da će biti onaj stari cinik kao u prošlim sezonama.i

...Borba za mir je kao jebanje za nevinost...
15 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Serija je definitivno fantasticna, prve 4 epizode u 7 sezoni su me malo razocarale, ali ne dovoljno da prestanem gledat, i dalje se nadam da ce se house vratiti u svoju staru ulogu s vremenom :) postao je pre-mekan... cuddy go away! :P hehe

Čovjek bez mašte je čovijek bez krila....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Meni je 7. Sezona super!
[=XII=] {_.:BRUNO:._}
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
jel mi moze netko na pm dati link za kupnju *khm* cijele serije...
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Koliko vidim nema nikakvih vijesti da će se na HRT-u prikazivat House :((

14 godina
neaktivan
offline
Dr.House
ma ova nasa televizija je smjesna...uvjek pocne nes emitirat a nikad ne zavrse....prve 2 sezone prikazu a ostalo smrdi...
14 godina
offline
RE: Dr.House

Ima li netko nekakvih informacija zašto nema nove epizode već skoro 2 mjeseca? Osma epizoda sedme sezone je bila zadnja.

Piracy lives forever!!!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House

Nova se epizoda prikazuje u pon., 17. 1. Nista novog s pauzama. Izdrži još malo... {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice