Dexter se vraća!

poruka: 12
|
čitano: 3.256
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Dexter se vraća!

 

Nevjerojatno! Prve dvije sezone su bile prilično kompletne, a gle evo nam treće sezone krajem mjeseca. Doduše, vani je screener, ali čekamo HDTV, naravno, jel? Cool

 

A taman sam maknuo avatara s mojim omiljenim ubojicom. Vraćam ga!

 

 

Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31
15 godina
offline
Dexter se vraća!

Upravo gledam drugu sezonu Dextera. Serija je veoma dobra. Tip je hladan ko spricer i veoma voli svoj "posao".

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dexter se vraća!
boxer kaže...

Upravo gledam drugu sezonu Dextera.

Završio sam sa gledanjem prije par dana Osmijeh
boxer kaže...

Tip je hladan ko spricer i veoma voli svoj "posao".

 
Hehe, American Psycho se može sakrit pred Dexterom.

<?= "hello world" ?>
15 godina
offline
RE: Dexter se vraća!
disturbedHR kaže...

Hehe, American Psycho se može sakrit pred Dexterom.

 He he, ali covjek ipak ima neke standarde----nikad djecu! Prva epizoda! Cool
Lud je i onaj Misuka, seksualno opterecen tip. Sto se tice prve sezone i svih likova, izgleda da je najnormalniji tip medju njima onaj Angel.
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
16 godina
neaktivan
offline
Dexter se vraća!

 

Meni je Dexter jedna od rijetkih serija s dosta originalnom pričom. Setting nije - pravedni ubojica "osvetnik" - ali takav bolesnik, s dijelovima gdje on promišlja život, smrt, filozofira, živi dvostruki život na rubu da ga otkriju, s dubokim ubilačkim nagonom koji kanalizira na poseban način, sve je to nešto posebno. Obožavam. Osobito napete razvoje događaja gdje sve prijeti da ga se otkrije, kao u onom filmu s Kevinom Costnerom usred CIAe kad se obruč sužavao oko njega, predobro.

 

Velim, prve dvije sezone Dextera su bile odlično zaokružene priče, a kako će reća sezona, e to je svima došlo kao iznenađenje.

 

Inače, Dexter je jedna od najpopularnijih TV serija zadnje dvije godine.

 

 

Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31
14 godina
neaktivan
offline
Dexter se vraća!

Dexter season 6 promo trailer

:)
14 godina
offline
Dexter se vraća!

Stvarno sam se nagledao serija i serija, ali Dexter mi jednostavno nema konkurenciju. Baš mi je 'sjeo'. 

I sada mi je jedino pitanje da li da počnem gledati kada počne sezona ili da nadljudskim naporima pričekam da se prvo odvrti cijela sezona pa da onda pogledam sve epizode odjednom,,,,

Hm,,,, 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dexter se vraća!
Tomo Yoda kaže...

Stvarno sam se nagledao serija i serija, ali Dexter mi jednostavno nema konkurenciju. Baš mi je 'sjeo'. 

I sada mi je jedino pitanje da li da počnem gledati kada počne sezona ili da nadljudskim naporima pričekam da se prvo odvrti cijela sezona pa da onda pogledam sve epizode odjednom,,,,

Hm,,,, 

all you have to decide is what to do with the time that is given to you

:)
14 godina
offline
Re: Dexter se vraća!
alexspalato kaže...
Tomo Yoda kaže...

Stvarno sam se nagledao serija i serija, ali Dexter mi jednostavno nema konkurenciju. Baš mi je 'sjeo'. 

I sada mi je jedino pitanje da li da počnem gledati kada počne sezona ili da nadljudskim naporima pričekam da se prvo odvrti cijela sezona pa da onda pogledam sve epizode odjednom,,,,

Hm,,,, 

all you have to decide is what to do with the time that is given to you

To me podsjeća na Gandalfa :) 

 

Mah, probat ću ne gledati do kraja sezone, al već znam da će mi svi spojlati, mamicu vam,,, ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dexter se vraća!
Odlično režisirano i adaptirano,a Michael C.Hall je genijalan.Jedva čekam.
alrighty then
13 godina
neaktivan
offline
Dexter se vraća!

Pre pre pre odlicna serija.Bas,vrhunski !

14 godina
neaktivan
offline
Dexter se vraća!

Baš sam pogledao sezonu 6 i ostao sam preugodno iznenađen temom odnosno scenarijem, tempom događanja, krajem, ima li komentara?

www.rigburning.comule.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice