Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

poruka: 250
|
čitano: 105.008
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Zanima me dali ovaj gamepad ima podršku za sve pc igre te da li ga je moguće uključiti na laptop?

Ako jest, da li ga je pametno kupiti na ovoj stranici ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind

anyone?

14 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

imam ga ja,odličan je,podržava sve igre i uključuje sa sa USB priključkom,znači može i na laptop.Možeš ga kupiti na toj stranici,zašto ne?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Vjerojatno ti ima podršku da 90% igara koje misliš igrat, ja iman neki noname bez drivera i ičega i radi mi u svakoj igri koju sam proba dosad, od raznih NFS, preko FIFE, PESa, Dirta...

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

koji gamepad uzet, htio bi da je kompatibilan sa sljedećim igricama - pes, nba 2k11, call of duty, GTA. imao sam Logitech chillstream, doneki dan, otišla mu žica te počeo gubiti kontakt. s njim sam sve igre pokretao, ali pošto njega više nema za kupiti što kupiti od ovih sa ovog linka.

ako netko ima iskustva s tim molim savjet.

hvala

poz

 

Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2011 19:31 (sage).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
sage kaže...

koji gamepad uzet, htio bi da je kompatibilan sa sljedećim igricama - pes, nba 2k11, call of duty, GTA. imao sam Logitech chillstream, doneki dan, otišla mu žica te počeo gubiti kontakt. s njim sam sve igre pokretao, ali pošto njega više nema za kupiti što kupiti od ovih sa ovog linka.

ako netko ima iskustva s tim molim savjet.

hvala

poz

 

ja ti preporučujem da uzmeš Xbox 360 gamepad za Windowse,najbolji gamepad definitivno,na svim igrama su već unaprijed namještene tipke,ništa ne moraš mijenjati.Po mom mišljenju ti se više isplati uzeti jedan kvalitetan gamepad za 300 kn koji će ti trajati nego neki od 100 kn kojeg ćeš morati mijenjati jer se brzo kvare i nemaju namještene tipke za igre.Ovaj xbox-ov je i kvalitetne izrade,jednostavno je najbolji.

http://www.links.hr/index.php?naziv=Gamepad+MICROSOFT+XBOX+360+for+Windows%2C+za+PC%2C+52A-00005%2C+USB%2C+%9Ei%E8ani&option=artikl&id_kategorija=102010&id_artikl=102.010.093

 

Možeš pogledati i BUG otprije 2 mjeseca,bio je test gamepada,i BUG-ovci su mu dali uvjerljivo najbolju ocjenu,dosta bolji i od Chillstreama i svih drugih gamepada na tržištu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2011 19:38 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Stvar je mrak. Ja ga preporucam svima koji zele bilo kakav gamepad. 
Force feedback je odlicno napravljen, okidaci su taman takve tvrdoce da budu dovoljno jaki za simulacije, a i dovoljno meki za pucacine. Oblik je odlican, gljive su super i moja je preporuka.  {#}

 

Preporucam da ga uzmete s game.co.uk; jeftinije, i sigurno je, ja sam tamo svoj uzeo

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
chutac kaže...

Stvar je mrak. Ja ga preporucam svima koji zele bilo kakav gamepad. 
Force feedback je odlicno napravljen, okidaci su taman takve tvrdoce da budu dovoljno jaki za simulacije, a i dovoljno meki za pucacine. Oblik je odlican, gljive su super i moja je preporuka. {#}

 

Preporucam da ga uzmete s game.co.uk; jeftinije, i sigurno je, ja sam tamo svoj uzeo

da,jednostavno je najbolji i ne isplati se uzimati nikakav drugi,jer je od svih bolji bar za klasu,ja ga imam godinu dana i kao novi je,kvaliteta izrade na vrhuncu,čvrst i podržava sve igre.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

ok, mada mi se sviđa Logitech F710, pošto je uspit i bežični. Samo me zanima da li taj F710 podržava sve igre. Ne mogu naći na netu nikakvu listu kompatibilnih igara za taj F710. Ako je taj xbox toliko dobar, podržava sve igre, onda ću vjerovatno njega kupiti. Imao Logitech Chillstream, ali do neki dan. otišla mu žica, i to taman na onom dijelu gdje izlazi iz gamepada gdje je dodatno plastificiran, tako da ne znam kako bi to popravio, cijelog sam ga već rastavio.

 

Edit: Gamepad Microsoft XBOX 360 windows da li postoji bežićna verzija istog

na ovom videu lik radi review i spominje da je gamepad velik, šta vi kažete koji su vaši dojmovi.

Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2011 20:06 (sage).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

sve  +++++ za xbox 360.. najbolji kontroler kaj postoji!

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
sage kaže...

ok, mada mi se sviđa Logitech F710, pošto je uspit i bežični. Samo me zanima da li taj F710 podržava sve igre. Ne mogu naći na netu nikakvu listu kompatibilnih igara za taj F710. Ako je taj xbox toliko dobar, podržava sve igre, onda ću vjerovatno njega kupiti. Imao Logitech Chillstream, ali do neki dan. otišla mu žica, i to taman na onom dijelu gdje izlazi iz gamepada gdje je dodatno plastificiran, tako da ne znam kako bi to popravio, cijelog sam ga već rastavio.

 

Edit: Gamepad Microsoft XBOX 360 windows da li postoji bežićna verzija istog

  Postoji.

=xfact= kaže...

sve  +++++ za xbox 360.. najbolji kontroler kaj postoji!

  Slazem se s tobom, ali ovo sto si ti rekao je pohvala za konzolu :P(xbox 360)

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows
postoji i wireless gamepad,ali moraš imari adapter,to moraš dodatno kupiti.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

ništa onda bolje žičani, znači to je ovaj http://www.links.hr/index.php?naziv=Gamepad+MICROSOFT+XBOX+360+for+Windows%2C+za+PC%2C+52A-00005%2C+USB%2C+%9Ei%E8ani&option=artikl&id_kategorija=102010&id_artikl=102.010.093 kažete da je ok, plug & play što bi se reklo. taj bežićni ne mogu nigdje ni naći, u linksu ga nemaju, a vjerovatno se ni isplati jer je skuplji, samo ne znam koliko. eto hvala ljudi na pomoći pri odabiru novog gamepada.

Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2011 20:16 (sage).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows
uzmi žični,wireless ćeš rijeko gdje naći,a još moraš kupiti i adapter naknadno.Ovaj žični ima dosta dug kabel pa nije nikakav problem.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

E cem sluze onde rupice na donjem dijelu gamepada..na onom sivom dijelu?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows
za 2.5mm slušalice,ali mislim da moraju biti original od Xbox-a slušalice da bi radile.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

aha ok hvala :)

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

evo kupljen u Linksu, Gamepad Microsoft XBOX 360 windows mogu reči samo da je odličan.

Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.9.2011 16:24 (sage).
 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
chutac kaže...

E cem sluze onde rupice na donjem dijelu gamepada..na onom sivom dijelu?

chat pad

13 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Bok ljudi, otvorio sam i temu vezanu za Aimon XB http://www.opirata.com/images/aimon_xbox360_1.jpg , ali da pitam i ovdje, dali je možda netko igrao sa tim kontrolerom na konzolama ili Pc-u. Zanimaju me doživljaji, neka mala recenzija, te dali je puno dati za njega 700 kn, dali postoji kakva jeftinija i bolja solucija za igranje sa mišem na xbox-u 360. Ispričavam se ako ovo smeta u ovoj temi. Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Kolika je duzina kabela za taj controller? i jos jedno pitanje za bezicni, koliko traje baterija i koje baterije idu u njega?

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2011 17:50 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
lovac82 kaže...

Kolika je duzina kabela za taj controller? i jos jedno pitanje za bezicni, koliko traje baterija i koje baterije idu u njega?

dužina kabela je 3 metra,a ovo drugo neznam jer nisam koristio bežični.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Dosada sam imao neke srotex kontrolere za PC (do 100 KN), zadnji kojeg sam imao bio je od proizvodaca "Hama" (izgleda isto kao PS1/PS2 kontroler)... ali vec u startu sam primjetio da je nekako traljave izrade, force feedback je imao ali u vecini igara nije radio ili se skoro uopce nije osjetio. Inace, tipke su bile jos ok, samo nakon pola godine kontroler otisao u k (jedna tipka pukla - ni sam ne znam kako, 2-3 se zaglavile :S)...

 

Pa eto, sada kupujem novi, a izgleda da je najbolji xbox-ov... radije bih kupio bezicni jer mi je komp dosta udaljen od kreveta {#} (na wikiju pise 2.7). Samo me zanima, dobijem li punjac uz njega? onda dugotrajnost baterija (2 X AA su) i jesu li uopce punjive? predpostavljam da punjac necu dobiti pa bi bilo zgodno da su bar baterije koje se dobiju uz kontroler, punjive...

 

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
lovac82 kaže...
Pa eto, sada kupujem novi, a izgleda da je najbolji xbox-ov... radije bih kupio bezicni jer mi je komp dosta udaljen od kreveta {#} (na wikiju pise 2.7). Samo me zanima, dobijem li punjac uz njega? onda dugotrajnost baterija (2 X AA su) i jesu li uopce punjive? predpostavljam da punjac necu dobiti pa bi bilo zgodno da su bar baterije koje se dobiju uz kontroler, punjive...

 

Kaj dobiješ i baterije? Malo sam gledao po youtube i svi koji su imali wireless controler su imali duracell baterije, mislim da su to punjive.

Ali to je Amerika, pitanje je da li je kod nas isto tako (ja sam recimo u g700 dobio tamo neku bateriju za koju prvi put cujem dok su svi ostali dobili eneloop).

Inače mislim da je netko čak rekao da možeš puniti i kabelom (posebnim i treba ga odvojeno kupiti), jedan kraj u controler a drugi u USB port.

Fuck you NATO!
15 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
Srecom imam originalen punjac za duraselke (al kao sto kazes, di smo mi :/ ), a koliko kosta taj kabel?
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Mislim kupit ovaj Controller. Po forumu se vukao link nekog britanskog shopa gdje je ovaj controller bio poprilično jeftiniji oko 20$ 30$ dolara. Ako netko ima link, molio bih da mi ga uruči u ovu temu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
Vapor kaže...

Mislim kupit ovaj Controller. Po forumu se vukao link nekog britanskog shopa gdje je ovaj controller bio poprilično jeftiniji oko 20$ 30$ dolara. Ako netko ima link, molio bih da mi ga uruči u ovu temu.

evo LINK, ali trenutno nije dostupan..

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..™
13 godina
protjeran
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

frend mi rekao da kontroleri s zavvi.com ili game.co.uk nisu originalni nego kopije,šta vi mislite o tome? ja smatram da imaju samo originalnu robu...

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
Ne vjerujem
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
gin.tonic kaže...

frend mi rekao da kontroleri s zavvi.com ili game.co.uk nisu originalni nego kopije,šta vi mislite o tome? ja smatram da imaju samo originalnu robu...

  Ni iz jedne ni iz druge trgovine nisu kopije, ali za game.co.uk to mogu reci sa sigurnoscu, a i da prodaju neku kopiju uredjaja rekli bi, a i vidjelo bi se po cijeni.

Kako je taj tvoj prijatelj dosao do tog zakljucka?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice