Aimbot neradi zaključana tema

poruka: 113
|
čitano: 28.437
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Aimbot neradi

Usput kako mi idu te gluposti na zivce poput svrstavanja klana po nekom "skillu"... Kakve su to kategorije low, pro? To nekužim. Šta ima negdje neki web o toj i toj igri i gdje se svrstava skill po klanu? Ima rubrika low pro med? Nekužim??? Kako se to odreduje koji si skill? Ja nekad mogu biti lošij od početnika, a nekad razvalim i iskusnije igrače koji igraju na lan turnirima i sl.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Aimbot neradi

Znači kad ja dadnem nekom savjet za crack popijem ban od "čitera" naxxa, ali kad netko počme tražit pomoć u vezi samog varanja u MP igrama onda je to ok. Zaštitimo poslodavce koji zarađuju na prodaji programa/igara ali ko jeb.. nas kupce kad kupimo proizvod, dali će mo moć i uživat u njemu. Mislim da je potrebna promjena ustava... khm pravila ovog foruma ako dopuštaju ovakve upite.

 

PS. Ili ćemo potpise za referendum, pa da vidimo   \o/  Osmijeh

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Aimbot neradi
Cerina15 kaže...

Mene je dodao s drugog xf acc-a

antetg77

to nije moj xf uopste druze

odmah si pretpostavio da je moj kakve gluposti

14 godina
offline
Aimbot neradi

i da ja nisam cheater vidite da je tema aimbot neradi koji vam je

napali na mene ko da imam kugu

ovake teme nisam imao u zivotu ja trazim savjet a oni komentiraju moje godiste

sta vam je ako vam nepase tema nemojte ni pisati u njoj

Moj PC  
1 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

Odi na ovaj forum i neseri vise http://www.mpgh.net/

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Aimbot neradi
Encyanix kaže...

Odi na ovaj forum i neseri vise http://www.mpgh.net/

sta mi vrijedi kad neznam engleski

14 godina
neaktivan
offline
RE: Aimbot neradi
prototype sony kaže...
Encyanix kaže...

Odi na ovaj forum i neseri vise http://www.mpgh.net/

sta mi vrijedi kad neznam engleski

OMG Odi na google i odi gore na prevoditelj i upisi http://www.mpgh.net/ i stisni prevedi. odmah ces doc na stranicu i bit ce ti prevedena .

14 godina
neaktivan
offline
RE: Aimbot neradi
prototype sony kaže...

sta mi vrijedi kad neznam engleski

Onda ti savjetujem da naučiš engleski prvo, a onda kako koristit cheatove.

15 godina
offline
Aimbot neradi

Cheaters, GTFO mah internet!

I do what I must because I can
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

al stvarno, ja igram samo na pb serverima jer ti aimbotovi sve sje*u.Lijepo vodiš, taman da skupim kill za airstrike i puf, ovaj hoda prema naprijed i puca hedare na sve strane.Ma mrš.Sinko obriši taj aimbot i ne stavljaj hakove ni na jednu igru.

Dont bug me!
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Aimbot neradi
pbandov kaže...

al stvarno, ja igram samo na pb serverima jer ti aimbotovi sve sje*u.Lijepo vodiš, taman da skupim kill za airstrike i puf, ovaj hoda prema naprijed i puca hedare na sve strane.Ma mrš.Sinko obriši taj aimbot i ne stavljaj hakove ni na jednu igru.

Imaš ti i na PB serverima njih ohoho. Neki dan igrao i dopali lik sa RPD+grip sa aimbotom i stalno mijenja imena.

PSN: filip99 //
15 godina
offline
Aimbot neradi

ma kakav aimbot

nauci igrat il izbrisi cod..

Zelim OC-ati procesor, ako mi neko moze pomoc nek se javi na PP jer mi je to novo i prvi put biradio.
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

cheater koji nezna engleski !!!Plač

XBOX Live: badcxx
 
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

Nadam se da ce dobit sidu.

 
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Aimbot neradi

šta bi reko da te država pošalje u rat? Sorry, ali ja nemam aimbot+wh?

noobe. ostavi se igrica. idi cjepat drva.

http://regmasters.bloger.hr/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Aimbot neradi
K1so kaže...

šta bi reko da te država pošalje u rat? Sorry, ali ja nemam aimbot+wh?

noobe. ostavi se igrica. idi cjepat drva.

ali ali pa ja.. pa ja nemogu.. nemogu napravit headshot bez aimbota, Jer mi mozete nabavit nes da radim headshot?, ja bi se skampo negdje i samo ih puco ;D.. xD

Predobro, ovo se mora pogledat http://shrinkthis.net/1lu posjetite www.podbuzz.com
14 godina
offline
RE: Aimbot neradi
Weky kaže...

Baš se vidi da si 96. godište....

Nije problem godište..problem je ono što je u glavi (iako je to, priznajem, najčešće povezano i sa godištem)..

 

Zbog ovoga dugo nisam imao u potpunosti popunjen profil..

 

Btw. pokretaču teme - jesi našo na kojem ćeš forumu ovo pitati..-.-..odi na forum.hr.

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Aimbot neradi
DamageHigh kaže...
Weky kaže...

Baš se vidi da si 96. godište....

Nije problem godište..problem je ono što je u glavi (iako je to, priznajem, najčešće povezano i sa godištem)..

 

Zbog ovoga dugo nisam imao u potpunosti popunjen profil..

 

Btw. pokretaču teme - jesi našo na kojem ćeš forumu ovo pitati..-.-..odi na forum.hr.

heh, to je grozan forum, ili barem admini tamo su teletabisi.Ja se još prošle registriro, i prvi post bilo mi hitno, stavio link za stranicu neobux (tada sam još bio na tom), i sljedeći dan Permanent ban.Doživotni, a za šta ?Mogo je barem poruku poslat pa reć nemoj, nesmije se ili ban na dan a ne ovo.

 

Ugl. nema se tu šta raspravljati.Hakovi su za mega noobove kojima se neda ni pucat iz vritualnih oružija.Da nepričamo o pravim stvarima tek.A i mislim.......mogo je vrlo lako guglat.Siguran sam da ima preko 20 000 tema......a ne fak, reko je da nezna engleski....niš, pretraga pada sa 20 000 na 2......aj, barem jedno opravdanje zašto na bug.hr pitat o wh i aimbotu XD

Dont bug me!
15 godina
offline
RE: Aimbot neradi

heh, to je grozan forum, ili barem admini tamo su teletabisi.Ja se još prošle registriro, i prvi post bilo mi hitno, stavio link za stranicu neobux (tada sam još bio na tom), i sljedeći dan Permanent ban.Doživotni, a za šta ?Mogo je barem poruku poslat pa reć nemoj, nesmije se ili ban na dan a ne ovo.

 

Ugl. nema se tu šta raspravljati.Hakovi su za mega noobove kojima se neda ni pucat iz vritualnih oružija.Da nepričamo o pravim stvarima tek.A i mislim.......mogo je vrlo lako guglat.Siguran sam da ima preko 20 000 tema......a ne fak, reko je da nezna engleski....niš, pretraga pada sa 20 000 na 2......aj, barem jedno opravdanje zašto na bug.hr pitat o wh i aimbotu XD

u potpunosti se slazem i s jednim i drugim.. admini i modovi na forum.hr su svi neki mutavi i bahati samo te kaznjavaju za sitnicu a ni sami neznaju zasto! a ove hackove i nije toliko lose sto je pito ovdje vec koliko je to sramotno tako igrat ja nemogu vjerovat da ljudi mogu s tim igrat i onda kad ih pitas zasto to radis kaze on: "pa zato sto drugi igraju pa da i ja igram onda" lol koliko mutav moras bit za to onda mos odmah: " AKO NEKO SKOCI U BUNAR SKOCI I TI ZA NJIM" jer je on skocio.. :@

Predobro, ovo se mora pogledat http://shrinkthis.net/1lu posjetite www.podbuzz.com
13 godina
neaktivan
offline
RE: Aimbot neradi

lajkam

13 godina
neaktivan
offline
RE: Aimbot neradi
rakyi kaže...

Nadam se da ce dobit sidu.

lajkam

14 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi

koje gluposti dobro ne igram cod2 igram cod6 ali najslade mi je kada ownam wallhackere i aimbootere iako je tesko ali sande se... nisu ni oni bogovi... igro sam mozda tjedan dana s wh iz zajebancije s frendom kod mene i nije spica kada znas di je.. a aimbot da ne spominjem... i izbriso to i onda mjesec dana nisam znao skoro igrat jer sam se naviko na je.... wh.. ali sada se vratio u nrmalu :D ako ko igra altera nek se javi na pm za private metcheve..

 

poanta daj prestanite hackati sjeb... igru drugima i samom sebi... ja sam naucio lekciju hehe ...

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Aimbot neradi
Evo ne poticem hax nikada...Ali ako ti je tolika zelja haxati i da si tolko napaljen na hax kupi si codehook...bote!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice