EPG za 4 HR DVB programa

poruka: 20
|
čitano: 10.369
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
EPG za 4 HR DVB programa

Zanima me jel ovi programi emitiraju EPG, jer sam jučer uzeo LCD TV s ugrađenim DVB-om, i programe hvatam, ali mi je čudno da nema epg. Jel netko zna nešto o ovome. A TV je LG, mada mislim da to ne bi trebalo imati nikakve veze.

Hvala

92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Satellite pro a300 1gt
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: EPG za 4 HR DVB programa

Ne, DVB-T programi dostupni kod nas: HRT1, HRT2, RTL, NovaTV, se emitiraju bez EPGa. Imas jedino teletext...

 

 

 

Think locally, act globally...
15 godina
neaktivan
offline
RE: EPG za 4 HR DVB programa
SupremeCommander kaže...

Ne, DVB-T programi dostupni kod nas: HRT1, HRT2, RTL, NovaTV, se emitiraju bez EPGa. Imas jedino teletext...

 

 

 

Tako je DVB-T se 2002 poceo experimentalno emitirati s sljemena, sad ga ima po cijeloj hrvatskoj. Sto su OiV i HRT do

sada postigli u 7 godina?

DVB-T je jos uvijek u "eksperimentalnoj fazi", jos uvijek nema EPG niti VPS, nema pravih HD kanala, zapravo jos uvijek

ima samo 4 navedena kanala. Dok je bio croatel bar smo imali Discovery HD i HRT plus, al eto i to oslo.

 

Nego prije nekog vremena prosle godine sam visio po hrt forumu jer me zanimalo kad bi mogao EPG ( tada sam jos iamao nade)

ali jedino sto sam sazno je da HRT niti zanima niti imaju volje za uvodenjem EPG-a (cak niti za HRT-ov satelitski program)

uz cesto famozne izjave HRT-ovaca kao sto su da EPG nije rasiren po europi i da ga zapravo skoro nitko ni ne koristi pa

zasto bi mi?. Sramota.

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2009 14:37 (drnde).
16 godina
offline
RE: EPG za 4 HR DVB programa

Jos uvijek u eksperimentalnoj fazi? EPG nitko ne koristi? Smijesni ljudi stvarno. A kakav je plan dalje s DVB-T? Drugi programi, HD ako netko ima volje da napise, posto vjerujem da ima dosta ljudi koje to zanima.

92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Satellite pro a300 1gt
16 godina
neaktivan
offline
RE: EPG za 4 HR DVB programa

A meni i dalje na Sony Bravia ne pokazucje cjeli epg nego samo start i kraj emisije a u cjelovitom pregledu samo prazno i no event information!

16 godina
neaktivan
offline
EPG za 4 HR DVB programa

samo jedno pitanje, čitao sam na oiv-u da se emitira hd hrt 2  a kod susjeda odem pogledat i emitira se samo nekakvi isječci iz prirode, i ja onako wtf panebi valjda laži pisali, kako vi primate hd?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
EPG za 4 HR DVB programa

To je HD promo program, a neka sportska natjecanja koja budu na HRT2 puste na HD HRT2 na tom kanalu. Recimo, EP u nogometu je bio u HD.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: EPG za 4 HR DVB programa
Kad ce ubacit jos programa? Na analogu sam ima 9 programa sad 4.
15 godina
online
RE: EPG za 4 HR DVB programa

Pojavio ti se 5 Kapital Network, a do nove godine moraju preci i ostali ako misle ostati na zivotu.

15 godina
neaktivan
offline
RE: EPG za 4 HR DVB programa
Kad se pojavio KN? Da li bi trebao biti EPG u Zadru, jer ga nemam? Meni hvata samo 8 DVB-T programa na novom LCD-u, po dva od 'stara' cetri, znaci poduplano.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
neaktivan
offline
EPG za 4 HR DVB programa

menije je došo EPG

Neznam di se ide za to .
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: EPG za 4 HR DVB programa

čuo sam da su počeli testirati EPG.. jučer sam pogledao ali nisam imao. A neki prijatelji mi govore da su ga imali tijekom vikenda.

Možda ne emitiraju na svim lokacijama?

Google is your friend
15 godina
neaktivan
offline
RE: EPG za 4 HR DVB programa
A kad ce u Zadru? Tu nema EPG-a...
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: EPG za 4 HR DVB programa

mislim da su počeli reklamirati da su u postupku uvođenja EPG-a. S obzirom da je zadnja regija za gašenje analognog signala predviđena u 10.mjesecu pretpostavljam da će EPG do tada raditi u svim regijama.

 

Nigdje se nisu izjasnili kada službeno počinju s EPG-om. Tako da samo možemo čekati

Google is your friend
14 godina
offline
RE: EPG za 4 HR DVB programa

nagdisam pročitao ds epg uvode po regijama kao sto se gase analogni programi navodno da ove dve regije več imaju epg dali su samo eksperimentalno ili ne ne znam ali ako ima koga iz tih regija neka kažu kakva je situacija inače ja sam u D1

15 godina
online
RE: EPG za 4 HR DVB programa

D4 Zagreb EPG radi vec mjesec i pol, na 4 programa HTV1, HTV2, RTL i NovaTV, kanal 42 sa Sljemena na MUX-A, na MUX-B 48 kanal EPG ne radi.

Ali ovo sto radi nije bas tocno, ocito da si djelatnici koji na tome rade nedaju bas previse truda, to znaci da kad preko EPG-a programiras snimanje na DVB-T prijemnika, ne ukljucuje i iskljucuje se bas kako bi trebalo, ima malih odstupanja.

Nadamo se da ce se ti nadostaci sto prije rijesiti, jer znas da imas nesto a to nesto ne radi bas kako treba.Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
RE: EPG za 4 HR DVB programa

Radili su u Rijeci nešto na EPG-u jer od jucer na mom Sony Bravia EPG radi u cjelosti sa ispravno prikazanim HRV znakovima,što do jucer nije bio slučaj!

14 godina
offline
RE: EPG za 4 HR DVB programa
U Zagrebu radi EPG, al netocno. Neprati mi vrijeme koje sam naveo, pokazuje ono sto je proslo.
16 godina
neaktivan
offline
EPG za 4 HR DVB programa

Cudi me da jos nisu uveli EPG za nase programe, mislim, barem po meni to je jedan od pluseva DVB televizije...zato ja na kabelskoj za svaki program imam EPG hehehehe

MY ROFLWC GOEZ FLUSH FLUSH FLUSH THE B***H 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2010 18:58 (GW freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: EPG za 4 HR DVB programa
uveli su ga, ali ne na svim kanalima. procitaj poruku od bugovog moljca
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice