E-izdanje BUGa?

poruka: 9
|
čitano: 2.755
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
E-izdanje BUGa?

Nekad davno sam bio pretplatnik....nekoliko godina.

 

Želio bih to ponovno biti, ali za ipad e-izdanje.

 

Ima li šanse za to??

Uvijek ste bili predvodnici, što se sad čeka?

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: E-izdanje BUGa?

Pretplatnici na tiskano izdanje imaju pristup digitalnom izdanju. Pa ak te to zadovoljava za sad...

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
13 godina
neaktivan
offline
Re: E-izdanje BUGa?
Danny_HR kaže...

Pretplatnici na tiskano izdanje imaju pristup digitalnom izdanju. Pa ak te to zadovoljava za sad...

 

A neznam bas da bi ipad taj format mogao citati
12 godina
neaktivan
offline
Re: E-izdanje BUGa?
trebao bi jer ima Silverlight i HTML izdanje
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
15 godina
neaktivan
offline
E-izdanje BUGa?

ne želim papirano izdanje. ne trebaju mi papiri, zatrpan sam njima.

 

Nekoliko časopisa gledam na ipadu i moram priznati da natrag ne idem. To je predivno iskustvo,

nemjerljivo s čitanjem časopisa na PCu.

 

Predlažem da se uvede pretplata samo za e izdanje, malo jeftinija od papirnatog, i obavezno čitljiva u nekom od formata za ipad.

 

html/silverlight nije baš.....

 

Ne može biti loše za BUG, zar ne? Prihod bez troška tiskanja, više sadržaja multimedijalne prirode itd....

uglavnom, čim bude toga, dobijate još jednog starog(od prvog broja!)/novog pretplatnika...

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: E-izdanje BUGa?
Izgubili bi puno čitatelja, barem koje ja znam, koji se ne misle pretplatit na ništa, ali ipak redovito kupuju Bug svakog mjeseca na kioscima, jedan od njih sam i ja, uvijek sam kupovao Bug preko kioska, još ne razmišljam o pretplati, a kamoli o e-izdanju.

Volim miris svježeg Bug-a :)

Moj je savjet da izbace DVD medij, nikome netreba, epizode Bug TV-a objavljujete online, a za programe se lako sami snađemo, i naravno da bi onda cijena bila barem malo niža bez DVD-a...
Gaming is Life!
16 godina
neaktivan
offline
E-izdanje BUGa?

iPad aplikacija kao npr. Engadget Distro bi bio pun pogodak, uz mjesečnu pretplatu od kojih 20 kn, uzimam garant!

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: E-izdanje BUGa?
PCGamerX kaže...
Izgubili bi puno čitatelja, barem koje ja znam, koji se ne misle pretplatit na ništa, ali ipak redovito kupuju Bug svakog mjeseca na kioscima, jedan od njih sam i ja, uvijek sam kupovao Bug preko kioska, još ne razmišljam o pretplati, a kamoli o e-izdanju.

Volim miris svježeg Bug-a :)

Moj je savjet da izbace DVD medij, nikome netreba, epizode Bug TV-a objavljujete online, a za programe se lako sami snađemo, i naravno da bi onda cijena bila barem malo niža bez DVD-a...

Bosanski INFO je ljetos izbacio DVD i smanjio cijenu sa 9.4 KM na samo 4 KM, pa možda i Bug uskoro uradi sličnu stvar jer siguran sam da jako mali broj koristi nešto pretjerano njihov DVD.

 

Samo, ja bih lično volio da izdaju nekakvo e-izdanje sa prihvatljivom cijenom/pretplatom pa ko voli nek izvoli.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2012 17:10 (Linkosaan).
16 godina
protjeran
offline
E-izdanje BUGa?
mislim da bi ovo pitanje trebalo dati na glasanje i to tako da pitanje vide i korisnici tableta. naime i sam koristim ipad 2 tj nakon sto mi je mjesecima stajao doma krenuo sam ga koristiti i iznenadio se kak je to super. sad citam popular mehancis, how it works, popular science, garden design i jos poneke zanimljive casopise koje kupujem preko newsstanda na iPadu. Bug bi Vam rado platio ali papir mi je nezgodan jer Vas citam samo dok sam na putu ili kad se ukaze slobodnog vremena. pa eto priznam, ponekad skinem pdf jer mi je tako prakticnije. digitalna arhiva mi je neprakticna jer cesto nemam pristup internetu, pa mi ostaje samo download na ipad i onda citanje kad se najde vremena. pozdrav
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice