Nova mobilna mreza - Bonbon

poruka: 104
|
čitano: 71.298
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

gle, sve to stoji, ali ja idem smanjiti račune...

 

žena mi je doma i ne gledam: e za samo 5 kn više dobiješ 3x više....

 

ja sam bio na pretplati s njom (obiteljska) i davao 220 kn mjesečno 

 

sad je žena na 55 kn a ja na 75 kn i ne cuka me to - 5-10-15 kn više ali x puta više minuta/SMSova/MB

 

 

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
Dumbledore kaže...

Je l ima i za poslovne korisnike Bonbon?

Neki me dan zvali iz T-mobilea da se vratim, ali nema šanse nakon njihovih svinjarija. Sad mi se čini super bonbon, još ako mogu na firmu uzet,

Mislim da ima, volio bih i ja čuti iskustva takvih korisnika...

Kad se klikne na prijenos broja može se birati "pravna osoba".

8 godina
neaktivan
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
givooo kaže...
Dumbledore kaže...

Je l ima i za poslovne korisnike Bonbon?

Neki me dan zvali iz T-mobilea da se vratim, ali nema šanse nakon njihovih svinjarija. Sad mi se čini super bonbon, još ako mogu na firmu uzet,

Mislim da ima, volio bih i ja čuti iskustva takvih korisnika...

Kad se klikne na prijenos broja može se birati "pravna osoba".

 

Ja i na hladno pušem.Sićam se kad je Tele2 počeo nuditi pravnim osobama pretplatu, sve divno i krasno, a u praksi nula bodova.Ali ajde, ipak dajem šansu bonbonu,samo da nam netko kaže da radi i za nas "pravne"osobe kako spada.

11 godina
neaktivan
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

dali bi mobitel koji prihvaca bonbon karticu mogao prihvatit i t-mobile?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon

Da isti je to operater, pa ne bi trebalo biti problema...........

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2016 13:06 (jobi123).
12 godina
neaktivan
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Jel netko zna nakon koliko vremena nedoplaćivanja kartice novim bonom ti bonbonovci ugase broj ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
Han Solo kaže...

Jel netko zna nakon koliko vremena nedoplaćivanja kartice novim bonom ti bonbonovci ugase broj ?

10 sekundi guglanja - valjanost kartice bonbon

12 godina
neaktivan
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Svega 90 dana, vip ti čuva broj 9 mjeseci a tele2 6 mjeseci....

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon

možeš i privremeno isključiti broj

provjeri ovdje

 

 

edit: odnosi se samo na pretplatu, nisam gleda

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 21:46 (xDISORDERx).
13 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

planiram prelazak sa Vip mreže na BonBon mrežu... kakva je pokrivenost i kvaliteta signala uspoređujuči te dvije mreže?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Kod mene je super signal :D

Kvaliteta poziva izvrsna!

L.P
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon

bonbon ti koristi t mobile infrastrukturu, pa vidi šta ti je bolje vip ili t mobile

 

inaće ja neman nikakvih primjedbi, živim u predgrađu

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2016 11:44 (xDISORDERx).
16 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Kako ste opcenito zadovoljni mrezom i jeste smanjili racune u odnosu na prethodnog opreratera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon

sve ti ovisi od korisnika do korisnika.. za mene jednostavno jeftinijeg nema, a odem svako godinu dana na stranice drugih mreža da vidim ima li što povoljnije..

tako da ako dvojiš, najbolje ti je vidit što više opcija različitih operatera, pa stavit to na papir i vidit šta je najbolje za tebe..

 

inaće zamjerki nikakvih nemam osim ovog glupog poreza za pristup mreži kojeg je uvela država, to svi operateri imaju, tako da se ne može ništa promjenit

16 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Ako uspostave poziva nema to je ok.

Sad me vip dere 110-150kn mjesecno, a nakon 6.7 nemam vise pravo na mlade do 28. godina.. :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon

meni su te cifre nezamislive, meni račun bude 50-60 kn, ljeti se radi sezone i posla protegne na plafon 80kn..

odeš na bonbon stranicu i složiš sebi pakete koji ti odogvaraju, mogu bonovi, može pretplata, pa vidi..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
Ja sam prezadovoljan. Uzeo 1000 minuta, 150 poruka, 3 gb interneta. Zovem kad god hoću koliko god hoću i najbolje što je meni nema više uspostave poziva, samo zovi i to je to. Prešao s VIPa i ne mislim se više vraćati.
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
BlackDwarf kaže...

Kako ste opcenito zadovoljni mrezom i jeste smanjili racune u odnosu na prethodnog opreratera?

Povećao sam troškove. Zbog paketa podatkovnog prometa. Trošim više, a kvaliteta mreže je ista jer je vlasnik isti kao i mreže na kojoj sam prethodno bio.

 

13 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Meni bi jedino pasalo da ovih 120Mb dignu na bar 300Mb, jer ovak 800Mb je 30Kn, a opet za 5 kuna više možeš uzet 3Gb, pa onda to uzimam, a u biti ne treba mi...

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
David87 kaže...

Meni bi jedino pasalo da ovih 120Mb dignu na bar 300Mb, jer ovak 800Mb je 30Kn, a opet za 5 kuna više možeš uzet 3Gb, pa onda to uzimam, a u biti ne treba mi...

  Meni bi pasalo da daju paket 1,5 do 2GB za 20 kuna. No, posve je jasno da su paketi i cijene bonova namješteni do zadnjeg detalja kako bi se navelo ljude da ramišljaju poput forumaša koji je napisao "e za samo 5 kn više dobiješ 3x više....". 5 po 5 kuna i tako uvijek platiš više. 

 

13 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Sve je to taktika

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
David87 kaže...

Sve je to taktika

 I to rade savršeno.

16 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Zna li netko tko je prodavao one bonove s popustom (tj. nadoplaćivao iznos na račun), čini mi se da je tema izbrisana jer je ne mogu naći?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
Eyekool kaže...

Zna li netko tko je prodavao one bonove s popustom (tj. nadoplaćivao iznos na račun), čini mi se da je tema izbrisana jer je ne mogu naći?

 Lik se zove Kristian. Mob: 0953912280. Kupio sam bon od 200kn od njega. Naravno inzistirao sam da on prvo prebaci novce meni na račun (pristao je na to jer je i sam naveo da će prvi uplatiti iskunim forumašima) nakon čega sam ja njemu uplatio na tekući.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
13 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Jel ima tko problema s 4G? Jednostavno mi ga ne hvata, a uzeo sam 5GB/4G opciju. Radilo mi je super prva 2 dana ali od tada ne. Prebacivao APN, konfigurirao, kreirao, gasio-palio mob, vadio karticu, ništa ne pomaže.

Zvao danas i rekli mi da prebacim APN na internet.ht.hr ali mi stalno vraća na web.htgprs. Probao obrisati taj APN, svejedno nema 4G. Kolegi radi perfektno 

 

EDIT: Riješeno, tražio da mi ponovno pošalju konfiguracijsku poruku za mobilni internet, instalirao i radi

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2016 23:18 (Ćoby).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
Inače mozes zatraziti i automatske postavke, samo pošalji praznu poruku (ili razmak ili tocku) na 13700 i postavke ti dođu kroz koju minutu.
 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Namjeravam prenest broj u Bonbon pa me zanima kakav je 4G signal (Rijeka) te koliku brzinu dobivate? Da li je kvaliteta razgovora kao i kad se koristi T-Mobile (probao sam ubacit Tomato karticu koja koristi Vipnetovu infrastrukturu i obavit par poziva i glasovi su lošije kvalitete nego sa Vip kartcom).

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon

Ako si do sad imao t-mobile onda ti je potpuno isto i na bonbonu jer je ista mreža.

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
10 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Ja se ne bi slozio da je ista mreza isti kvalitet. Ja sam na bonbonu u Osijeku do prije godinu dana imao problema sa pucanjem veze i propustenim pozivima (iako mi se i danas zna desiti propusteni poziv jednom u 5 mjeseci) i cijelo vrijeme su u SZK tvrdili da je sve u redu isli su mjeriti i nista nisu "otkrili". Na forumu se jos ljudi zalilo i usporedjivalo sa t-mobile pretplatnicima i njima nije pucala veza, tako da sigurno postoji prioritet i veca kvaliteta poziva za pretplatnike nego za prepaid (te sestrinsku firmu bonbon) samo sto to operateri nikada nece priznati.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Zanima me jedna stvar, pošto imam fiskalne blagajne (dvije) na obe imam BonBon SIM kartice i preko njih pristupam mobilnom Internetu. Zanima me dal postoji broj ili način putem kojeg upišem podatke o kartici (broj telefona, PUK) te da mi izlista koliko kuna imam na računu?

Jer ih svaki put zovem (službu za korisnike) pa dok dođem na red, to me ubije

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice