BUG.HR HWBOT OC Team izdvojena tema

poruka: 276
|
čitano: 108.984
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

aha ok,nisam znao jer nisam to nigdje uspio naci

http://www.racunalahakiranje2010.smffy.com/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
nazi commander kaže...

aha ok,nisam znao jer nisam to nigdje uspio naci

mene zanima,ako sam ja otkljucao svoj proc i napravim neki bench s njim,da li ce ti rezultati vrijedit najnormalnije ili moram zakljucavat natrag u x3 i tek onda radit bencheve?

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 9:32 (lollik91).
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
lollik91 kaže...
nazi commander kaže...

aha ok,nisam znao jer nisam to nigdje uspio naci

mene zanima,ako sam ja otkljucao svoj proc i napravim neki bench s njim,da li ce ti rezultati vrijedit najnormalnije ili moram zakljucavat natrag u x3 i tek onda radit bencheve?

Mozes raditi s procesorom sto god hoces i rezultati ce biti valjani.

Google is your friend
14 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

i evo dosao je i taj dan da je BUG.HR OC Team prvi team u Hrvatskoj na Hwbotu.Namigiva

click

Google is your friend
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
Jurky kaže...

i evo dosao je i taj dan da je BUG.HR OC Team prvi team u Hrvatskoj na Hwbotu.Namigiva

click

Čestitke svima koji ste pridonijeli ovom sjajnom rezultatu!Cool

World championships: 7, GP started: 257, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 15:16 (F1-IVO).
14 godina
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
Jurky kaže...

i evo dosao je i taj dan da je BUG.HR OC Team prvi team u Hrvatskoj na Hwbotu.Namigiva

click

Lol fake!(eri) Smijeh

I'm a weapon that fires Lyrical projectiles with no mercy I'm cold blooded like reptiles
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
Jurky kaže...

i evo dosao je i taj dan da je BUG.HR OC Team prvi team u Hrvatskoj na Hwbotu.Namigiva

click

 

Slijedeći korak prvi u Europi, a do tada će se valjda još netko priključiti teamu za krajnji cilj - prvi u svijetu Smijeh

 

Recimo u Hellas teamu iz Grčke je cijela Grčka i drugi su po poretku, što ne bi i mi tako Cool

clock2much
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
Cele303 kaže...

Slijedeći korak prvi u Europi, a do tada će se valjda još netko priključiti teamu za krajnji cilj - prvi u svijetu Smijeh

 

Recimo u Hellas teamu iz Grčke je cijela Grčka i drugi su po poretku, što ne bi i mi tako Cool

tesko ce to bit ostvarivo bez nekih hrvatskih odlicnih overclockera koji su se vec pridruzili u "veliko-balkansku" operaciju preuzimanja svjetskog trona sa timom hwgurus.Plač

Google is your friend
14 godina
protjeran
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

krivo ssam submito score

i nis ne valja

kak da to izbrisem

radi se o cpuz validaciji

i nisam dobio nis bodova

xDDD
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
danfa123 kaže...

krivo ssam submito score

i nis ne valja

kak da to izbrisem

radi se o cpuz validaciji

i nisam dobio nis bodova

udjes u svoj profil, ides na unos koji zelis izbrisat, ides gore na vrhu rezultata di pise informacije/vise, udjes na vise i pod opcije druga ikonica po redu (delete entry) i to je to.

Google is your friend
16 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Jedno pitanje;da li je kod benchmarka wprime dozvoljeno namjestiti da se benchmark vrti sa 4 jezgre ili se mora vrtiti sa 1 kao što je defaultno namješteno?(inače sam također član bug teama,nick:Pita).

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2010 22:31 (iwan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
iwan kaže...

Jedno pitanje;da li je kod benchmarka wprime dozvoljeno namjestiti da se benchmark vrti sa 4 jezgre ili se mora vrtiti sa 1 kao što je defaultno namješteno?(inače sam također član bug teama,nick:Pita).

ti sa quadom vrtis bench sa 4 jezgre.....

Google is your friend
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
Jurky kaže...
iwan kaže...

Jedno pitanje;da li je kod benchmarka wprime dozvoljeno namjestiti da se benchmark vrti sa 4 jezgre ili se mora vrtiti sa 1 kao što je defaultno namješteno?(inače sam također član bug teama,nick:Pita).

ti sa quadom vrtis bench sa 4 jezgre.....

Mislio sam da će tako biti automatski ali mi je rez bio nekako slab pa samo otišao pogledati u settingse i vidio da je namješteno na samo 1 pa sam namjestio sam na 4 i rez se drastično poboljšao.

14 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Podzrav svima :-)

Ja sam se isto pridruzio teamu i u zadnjih par dana sam se bacio na posao.

Barem onoliko koliko sam mogao. Skupio sam par bodova do sada u hardware clasi jer nemam nesta prejaku konfiguraciju

da se natjecem globalno :-(

 

Ali barem sam htio pridonjeti koliko god sam mogao.

Svaka cast onima koji imaju i globalne rezultate !!

 

Trebao bi pomoc za postavljanje 3dmark grafickih testova.. Jako slabe rezultate dobivam i zanima me sta je za njih bitno?

OC procesora, graficke, memorije ili mozda harddisk koci sve.. Neznam zasto ali u tim testovima sam zadnji lol

U klasi phenoma 9550 (nije BE) sam negdje pri vrhu od nas par ali ipak vidi se malo truda :-)

 

ps. nick mi je isto marac212.

 

http://www.hwbot.org/community/user/marac212

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 17:16 (marac212).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
marac212 kaže...

Podzrav svima :-)

Ja sam se isto pridruzio teamu i u zadnjih par dana sam se bacio na posao.

Barem onoliko koliko sam mogao. Skupio sam par bodova do sada u hardware clasi jer nemam nesta prejaku konfiguraciju

da se natjecem globalno :-(

 

Dobro dosao, svaki bod i trud se cijeni....

 

sto se tice 3d markova tu ti procesor igra najvecu ulogu, pa tek onda clock GPU..... trebao bi oc toaj proc na min 3.8 za uhvatit neki bod, nemoj se opterecivat s tim ako neide neide.....probaj jos malo oc proc ako ide pa validiraj, jer i na 3dmark06 sam ja sa i7 i 5870 dobio 0.1 bod, jer dosta ekipe sa 5870 je radilo test na LN2 na proc, pa nema bodova za mene i 5870.....

Google is your friend
15 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team
Kod 3D mark 2005,2006 je najbitniji procesor(njegova brzina), dok OC-anje grafe ima razocaravajuce rezultate i ako niste dobili bogzna sto rezultat sa stock taktovima na Grafickoj,nemojte ni očekivati drastično povećanje sa overclockiranom.
Kod 3D mark Vantage je već kompliciranija igra.Naime taj bench izmuze i procesor i gaficku, ovdije se cijeni i osrednji overclock oboje komponente.
Jurky: jel tebi radi onaj njihov novi Hawen benchmark? Meni radi al mi puno puta u benchu padne FPS(čitaj lag), a neće mi ni uploadati score.
I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team
Jurky: Večeras ću Benchati 3D vantage,2006 i 2005 sa onim 10.3 driverima pa da vidimo.
I kod ATI-a me zivciraju paranoicni driveri.Moram obavezno iskljucit AI u Catalyst control centru,jer mi inače svako malo resetira Drivere kad je već na knap.Nekad je U CCC-u bila opcija za iskljucivanje prokletog resetiranja drivera, di se je izgubila?
I'll be back
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
microman kaže...
Kod 3D mark 2005,2006 je najbitniji procesor(njegova brzina), dok OC-anje grafe ima razocaravajuce rezultate i ako niste dobili bogzna sto rezultat sa stock taktovima na Grafickoj,nemojte ni očekivati drastično povećanje sa overclockiranom.
Kod 3D mark Vantage je već kompliciranija igra.Naime taj bench izmuze i procesor i gaficku, ovdije se cijeni i osrednji overclock oboje komponente.
Jurky: jel tebi radi onaj njihov novi Hawen benchmark? Meni radi al mi puno puta u benchu padne FPS(čitaj lag), a neće mi ni uploadati score.

nisam ga probao kad se neboduje Namigiva, a i sa atijem nemam tu sto traziti :)), mada je ono dobar bench za graficke kartice jer nije toliko ovisan o CPU kao 3dmark, pa su ga mogli stavit da se boduje na radost svih koji nemaju LN2 i 980XNamigiva

Google is your friend
16 godina
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team

eto mislim da sam se i ja prikljucio timu sa nekim sitnim bodovima.

darkness is my friend
16 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Ja sam se regao na HWbotu, RAM-i bi potegnuli, al kaj ces kad imam malen procesor... :(

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

evo i ja sam se proključio timu

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 20:14 (VAPOR-X).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
Batista kaže...

Ja sam se regao na HWbotu, RAM-i bi potegnuli, al kaj ces kad imam malen procesor... :(

Imaš posebno kategoriju za tvoj procesor, npr. max takt ili sl.

14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
Jurky kaže...
marac212 kaže...

Podzrav svima :-)

Ja sam se isto pridruzio teamu i u zadnjih par dana sam se bacio na posao.

Barem onoliko koliko sam mogao. Skupio sam par bodova do sada u hardware clasi jer nemam nesta prejaku konfiguraciju

da se natjecem globalno :-(

 

Dobro dosao, svaki bod i trud se cijeni....

 

sto se tice 3d markova tu ti procesor igra najvecu ulogu, pa tek onda clock GPU..... trebao bi oc toaj proc na min 3.8 za uhvatit neki bod, nemoj se opterecivat s tim ako neide neide.....probaj jos malo oc proc ako ide pa validiraj, jer i na 3dmark06 sam ja sa i7 i 5870 dobio 0.1 bod, jer dosta ekipe sa 5870 je radilo test na LN2 na proc, pa nema bodova za mene i 5870.....

 

 

ma ja nemam Black Edition 9550. moj je onaj stari sa stock 2.2 i zakljucanim multiplyerom  tako da jedino mogu clock preko ref clocka.

U mojoj klasi proca na hwbotu prvo mjesto u cpu-z validaciji procesorovog clocka ima frajer sa 3.1 gz, a mislim da dalje nece dogurati nikako.

 

A mogu reci da mi proc ima idle temp od 37-38 a nakon 1h stressa na 100% (konvert 10 filmova od kojih po 4 istovremeno) dodje do 56.

Nemogu izvuci iz njega ni trunke vise jer je ipak maticna sa 200 na 265 ref.clck

15 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Evo ja sam modernizirao svoj processing unit, kroz pra dana idem ili po CM 212+ sa push pull-om ili megahlems tek dok se ne skupi jos parsto kuna za malo jace vodeno (2 loop-a)

 

tako da kroz par dana ocekujem rusenje carobne granice od 30000 Gpu bodova, i sa vodenim kakvih 4.5Ghz stabilno (vjerojatno sanjam, nije lose ponekad sanjariti)

I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team
http://www.speedtest.net/result/837433126.png
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.9.2010 17:42 (Intel&ATI).
Moj PC  
5 0 hvala 4
13 godina
online
BUG.HR HWBOT OC Team

Dosao i ja sa clockom od 3.4 na otkljucanom x3 435

EDIT:Athlon II x3 435 @ 3.625.05

Valiadacija

EDIT1:Dečki poželite me sreću probat cu srusiti rekord athlona na stock cooling

Probat cu udarit 3.770Mhz

EDIT2:Voltaza dignut na 1.475 fsb na 260 te smanjeni timnizi memorije ali

boot-at nikako!nasao sam fsb wall na 260Mhz ispod jos trebam probat brijem

da na 259 bi ga bootalo ali -.- daimam 770extreme 3 brijem da bi uvatio clock!

Molim savjet u vezi RAM timingsa,core volta, te fsb!

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.9.2010 19:06 (pandza94).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Evo još malo poboljšao čmark 06...

19723 mislim da je to dobar rezultat za hd 5770

A i dobio sam 1.2 boda jeee...Cool

http://hwbot.org/community/submission/1055475_intelaati_3dmark_2006_radeon_hd_5770_19723_marks?tab=info

http://www.speedtest.net/result/837433126.png
Moj PC  
5 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
pandza94 kaže...

Dosao i ja sa clockom od 3.4 na otkljucanom x3 435

EDIT:Athlon II x3 435 @ 3.625.05

Valiadacija

EDIT1:Dečki poželite me sreću probat cu srusiti rekord athlona na stock cooling

Probat cu udarit 3.770Mhz

EDIT2:Voltaza dignut na 1.475 fsb na 260 te smanjeni timnizi memorije ali

boot-at nikako!nasao sam fsb wall na 260Mhz ispod jos trebam probat brijem

da na 259 bi ga bootalo ali -.- daimam 770extreme 3 brijem da bi uvatio clock!

Molim savjet u vezi RAM timingsa,core volta, te fsb!

 

Treba ti AMD Overdrive za overclock iz windowsa ako ganjaš samo validaciju jer tamo lakše dižeš "fsb" bez boota u windowse i nemaš fsb wall na 260 već je to cca zid na nb naponu koji koristiš

 

Pogledaj koliko tvoja ploča može potegnuti u mojim rukama http://img191.imageshack.us/img191/7865/asrock2.jpg

 

Do 1.35V nb napona ti je 100% sigurno, do 1.50V možeš ići za kratkotrajni screenshot ili brzinski benchmark i stavi neki ventilator da ti puše po chipsetu

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.9.2010 21:13 (Cele303).
13 godina
online
RE: BUG.HR HWBOT OC Team
Cele303 kaže...
pandza94 kaže...

Dosao i ja sa clockom od 3.4 na otkljucanom x3 435

EDIT:Athlon II x3 435 @ 3.625.05

Valiadacija

EDIT1:Dečki poželite me sreću probat cu srusiti rekord athlona na stock cooling

Probat cu udarit 3.770Mhz

EDIT2:Voltaza dignut na 1.475 fsb na 260 te smanjeni timnizi memorije ali

boot-at nikako!nasao sam fsb wall na 260Mhz ispod jos trebam probat brijem

da na 259 bi ga bootalo ali -.- daimam 770extreme 3 brijem da bi uvatio clock!

Molim savjet u vezi RAM timingsa,core volta, te fsb!

 

Treba ti AMD Overdrive za overclock iz windowsa ako ganjaš samo validaciju jer tamo dižeš "fsb" i nemaš fsb wall na 260 već je to cca zid na nb naponu koji koristiš

 

Pogledaj koliko tvoja ploča može potegnuti u mojim rukama http://img191.imageshack.us/img191/7865/asrock2.jpg

 

A samo ganjam FSB od 261 da ih ubijem za stock hladenje!

3.770mhz je rekord a ja ocu biti prvi za box hladnjenje!

aAj daj mi napon i to hvala :)

16 godina
neaktivan
offline
BUG.HR HWBOT OC Team

Editirao sam prijašnji post, i još nešto, kako dižeš "fsb" tako spuštaj nb i ht množitelj da ih uvijek držiš oko 2000 jer je 2600 plafon za stabilnost ploče

 

Znači ti koristiš 250 fsb i ht multi ti je 10 po defaultu (na validaciji fsb 2500), spusti i nb i ht množitelj primjerice 250*8=2000

clock2much
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice