Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.438
|
čitano: 13.623.099
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mazda 3 totalno razocarenje, fastback fora ali moj glas ide za fenomenlani Focus bas je super autic

Huawei Mate 20 Pro
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Aj kad ste već kod bi em dabliju

A proper use of bmw:

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BabyDriver420 kaže...

 Moj savjet ti je bez razmisljanja BMW 1, da imam toliko casha vec bi sada bio u Tomicu. Znam da svatko ima svoje misljenje ali realno pa ludost je kupiti mazdu ili forda ili hyundai ako za istu lovu dobijes super opremljenji novi BMW. Nema veze sta je dizajn vec neko vrijeme u prodaji, meni osobno je lijepsi bmw ili audi star 10 god nego bilo koji novi japanac ili francuz. A i da se ne lazemo, svaka cura ce te prije pogledati u starom bmw-u nego u novom focusu, a da ne govorim da mozes imati skroz novi bmw

 Hm, za "bolje gledanje svake cure" onda bih kupio još jedan rabljeni nekakav audi tt, ili neznam bmw z3. Ali ja ti imam skoro 50 godina, kužiš, nije mi gledanje blentave površne djece u moj... lim neki fetiš i u životu sam razvio neke prioritete među kojima davanje mnogo novca na auto već odavno nije pri vrhu. Jedino bi smetao pri izlazu iz dvorišta, a istaknuo se nebih nikako jer živim u kvartu u zagrebu u kojem je 70% auta skuplje od 200 000 kn.
Mislio sam na iskustvo ljudi koji su vozili neke od navedenih agregata. BMW 1 koji nije nikakva "premium klasa", a koji mjesec nakon kupovine model se više neće proizvoditi ni prodavati pa mi ne zvuči kao neka prednost u odnosu na tek izašle modele. Mislio sam da je to neki noviji od onog kojeg sam imao na testnoj vožnji prije 3 godine. Nisam pratio. 

jopis kaže...

 Pa, prvo i osnovno, u golf klasi POSTOJI GLE ČUDA, GOLF SA 3 VRATA, sa ok motorom, 1.5tsi, koji košta, gle čuda, 180.000kn, novi. Jbt, napisao si 3 posta gdje si uporan da nema auta u toj klasi s 3im vratima, istina je da su ih smanjili u ponudi poprilično (nema astre 3vr, pežoa, honde, donedavno si imao leona 3vr, itd.), ali da ih baš nema, nije točno. Premalo se traže i prodaju u toj klasi očito pa ih se izbacuje iz prodaje, kao i sve ostalo što ne donosi profit.

 Kao prvo i osnovno gle čuda, svaki put sam naglasio da pričam o NOVOIZAŠLIM MODELIMA. Golf je aktualna 7-ica iz 2012. Da je sad izašao VIII kako su najavili, uzeo bih ga u obzir. Da, shvatio sam ljudi sad više kupuju 5 vratne modele jer je eto vani popularno da se automobil može upregnuti preko ubera i zaradit koju kintu. Sa 3 vrata nema uberisanja i taksiranja a firmama je onda skuplje razvijati i crash testirati paralelne modele. 

Old Iggy kaže...

Uzmi, ako ti se sviđaju. 90% vozača razmišlja racionalnije.

Ja osobno nikad neću automobil skuplji od 20k€ staviti "na cestu", a za istu lovu kupiti BMW ili Hondu... nijedno. Za tu lovu ima bitno boljih price / performance proizvođača.

 Da, izgleda da smo sličnih godina. Vjerojatno bih i ja u dvadesetima da ugledam neki novac dovoljan za gore navedene odmah bez razmišlajnja urlikao "shutup and take this money".  Često je u pitanju i podneblje. Kome ću ja što pokazati i dokazati u kvartu u kojem se velikim dijelom parkiraju i voze auti od više od milijun kuna. Ako si u nekom mjestašcu gdje je pojam otić do omiljene birtije u susjedno selo, a vjerojatno je onda bitnije s čime se pojaviš. Ovdje u gradu je tolika gužva da nikoga nije briga s kojim autom stojiš u koloni. Osim što je tebe frka da se ne izgrebeš na preuskim parkiralištima. Zbog rada u firmi u centru Zagreba i tako smirenije i daleko brže stignem biciklom, i uvijek znam da ću stići za 10-15 minuta. S autom, bez razlike dali je bmw M4 ili fiat panda, zna se prestojati 20 minuta za jednu tramvajsku stanicu. Traženje parkinga da ne spominjem.
Ali mislim da ću odustati od Hyundaia sad kad vidim da troše (potencijalno moj) novac plaćen za skuplji nego što bi trebao biti auto - na ove fikus hostesice, sponze, pjevače grebatore i nogometaše. Ponosni sponzor HNS-a? Ma fakju. 
https://www.index.hr/auto/clanak/vatreni-otvorili-najmoderniji-hyundai-centar/2072243.aspx

passat kaže...

Tesko da se moze totalno pogrijesit s uzimanjem novog auta.

Tehnologija i kontrola kvalitete su toliko napredovali da je sve to sad tu negdje i izbor na kraju uvijek bude subjektivan.

 Ha dobro, tu imaš smisla ako uzmemo u obzir da većinom daju višegodišnju garanciju. A to je i jedan od razloga zašto eto biram novoizašle modele... razvija se to pomalo i ono što u najnovijem dobiješ sad pod normalno, je bilo za doplatu ranije. Sad evo tu u firmi uzeli daciu sandero - pa dolazi sa led dnevnim svjetlima, klimom, parking senzorima, tempomatom, vanjskim termometrom, električnim retrovizorima velikim lcd ekranom i navigacijom s komandama na kožnom upravljaču...?! Uzeli novi Citroen Berlingo - pa to je nekad bio mali gradski kombi, sad je maltene suv. 

RuskeGTT kaže...

focus me razocarao, fastback je fora autic, ali izabrao bi mazdu 3. necu objasnjavati zasto, jer dovoljno da ju se pogleda. i cijena je 162tkn, neznam gdje si izvukao 173

 Da mazda 2019 je super straga, unutra je lijepo sređena i naprijed zašiljena tako da je po mojoj procjeni BMW1 izašao 2011 ipak samo značka - dizajn se vidi da mu je zaostao. 
Skyactiv g122 plus je 173, skyactiv g122 osnovni je 162 tkn. Jučer sam proučavao zašto plus a ne bazični, sad ubi me ako se sjećam :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Hah, nevezano uz moje dileme, ali naletio dok sam guglao omodelima. Ajde sa smo i to doživjeli:
https://automobili.hr/novosti/zanimljivosti/prvi-u-hrvatskoj-policija-ulovila-prevaranta-koji-je-skinuo-kilometre-na-automobilu

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Cek sta Mazda 3 ima najjaci motor sa samo 122 ks ? To mi je malo smijesno

#fsb
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

za 152900 kn je Kadjar s novim strojčićem od 140 KS i Limited opremom (+ 4 zimske + skije) debelo najbolja kupnja, bolja i od Mazde 3 i okljaštrenih Fordova...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To je SUV. 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
overhaul kaže...

Hah, nevezano uz moje dileme, ali naletio dok sam guglao omodelima. Ajde sa smo i to doživjeli:
https://automobili.hr/novosti/zanimljivosti/prvi-u-hrvatskoj-policija-ulovila-prevaranta-koji-je-skinuo-kilometre-na-automobilu

 komentari su najbolji  

 

nego sad ozbiljno pitanje, jel ima kakva stranica da se provjeri stanje kilometraze i svih informacija automobila ? naravno ne mora bit besplatna, do 10ak€ ak uopce postoji takva 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 22:51 (hahhaajaads).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
overhaul kaže...

 Ha dobro, tu imaš smisla ako uzmemo u obzir da većinom daju višegodišnju garanciju. A to je i jedan od razloga zašto eto biram novoizašle modele... razvija se to pomalo i ono što u najnovijem dobiješ sad pod normalno, je bilo za doplatu ranije. Sad evo tu u firmi uzeli daciu sandero - pa dolazi sa led dnevnim svjetlima, klimom, parking senzorima, tempomatom, vanjskim termometrom, električnim retrovizorima velikim lcd ekranom i navigacijom s komandama na kožnom upravljaču...?! Uzeli novi Citroen Berlingo - pa to je nekad bio mali gradski kombi, sad je maltene suv. 

 

Je, ali novi modeli su isto tako i dvosjekli mac. Ipak se nisu dokazali kao neki koji su duze na trzistu i potencijalne djecje bolesti nisu ispravljene.

Mada eto, prema tome da zelis novi model, suzi izbor na Mazdu 3 i Focus, eventualno nova Corolla, al mislim da si bas za nju par str. unazad komentirao los dizajn. Meni osobno se svida, pogotovo u hybrid verziji za po gradu.

I da, po meni obavezno automatik, za gmizanje po gradskoj guzvi dusu dao. Ne znam samo kakva je dostupnost istog kod Mazde i Forda, kod Toyote je serijski uz hibrid.

 

 

overhaul kaže...

Hah, nevezano uz moje dileme, ali naletio dok sam guglao omodelima. Ajde sa smo i to doživjeli:
https://automobili.hr/novosti/zanimljivosti/prvi-u-hrvatskoj-policija-ulovila-prevaranta-koji-je-skinuo-kilometre-na-automobilu

 

Nije prvi, mislim da je unazad koji mjesec bila vijest o cijeloj ekipi koja je pala. Nadajmo se da cemo ovo sve cesce vidat, mozda nam se i trziste rabljenih unormali.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
overhaul kaže...
jopis kaže...

 Pa, prvo i osnovno, u golf klasi POSTOJI GLE ČUDA, GOLF SA 3 VRATA, sa ok motorom, 1.5tsi, koji košta, gle čuda, 180.000kn, novi. Jbt, napisao si 3 posta gdje si uporan da nema auta u toj klasi s 3im vratima, istina je da su ih smanjili u ponudi poprilično (nema astre 3vr, pežoa, honde, donedavno si imao leona 3vr, itd.), ali da ih baš nema, nije točno. Premalo se traže i prodaju u toj klasi očito pa ih se izbacuje iz prodaje, kao i sve ostalo što ne donosi profit.

 Kao prvo i osnovno gle čuda, svaki put sam naglasio da pričam o NOVOIZAŠLIM MODELIMA. Golf je aktualna 7-ica iz 2012. Da je sad izašao VIII kako su najavili, uzeo bih ga u obzir. Da, shvatio sam ljudi sad više kupuju 5 vratne modele jer je eto vani popularno da se automobil može upregnuti preko ubera i zaradit koju kintu. Sa 3 vrata nema uberisanja i taksiranja a firmama je onda skuplje razvijati i crash testirati paralelne modele. 

 

Omašio si ceo fudbal. Prvo i osnovno prednosti 5vr nad 3vr nemaju apsolutno nikakve veze s uberom. Hint - dužina vrata i kudikamo lakše otvaranje istih kod 5vratne izvedbe na ionako premalim i prenapučenim parkinzima. Druga stvar, to je klasa koja već debelo ulazi u obzir(kupuju ih) za manje obitelji, a kažeš imaš 50 godina? Nisi nikad iz auta sa 3 vrata vadio malo dijete skupa s jaje sjedalicom? Super zabava, ja jesam, imao sam 3vr clia prije trenutnih vozilica. Da ne spominjem kad nekog povezeš, a to se često događa, moraš mu se ustajat da on uđe i izađe iz auta svaki put.

Katastrofa. U 90% situacija nemamo šta pričati o praktičnosti i upotrebljivosti auta s 5 vrata naspram auta sa 3 vrata. Što se mene tiče, neka ih ostave tamo gdje im je mjesto - na coupe automobilima.

 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
jopis kaže...

 

Omašio si ceo fudbal. Prvo i osnovno prednosti 5vr nad 3vr nemaju apsolutno nikakve veze s uberom. Hint - dužina vrata i kudikamo lakše otvaranje istih kod 5vratne izvedbe na ionako premalim i prenapučenim parkinzima. Druga stvar, to je klasa koja već debelo ulazi u obzir(kupuju ih) za manje obitelji, a kažeš imaš 50 godina? Nisi nikad iz auta sa 3 vrata vadio malo dijete skupa s jaje sjedalicom? Super zabava, ja jesam, imao sam 3vr clia prije trenutnih vozilica. Da ne spominjem kad nekog povezeš, a to se često događa, moraš mu se ustajat da on uđe i izađe iz auta svaki put.

Katastrofa. U 90% situacija nemamo šta pričati o praktičnosti i upotrebljivosti auta s 5 vrata naspram auta sa 3 vrata. Što se mene tiče, neka ih ostave tamo gdje im je mjesto - na coupe automobilima.

 

 Hyundai Veloster mi je najneobičniji auto ikad..

s jedne strane 1 vrata, s druge strane 2 bočnih.. wtf 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 23:45 (Ziga).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne sjecam se kada sam nekoga vozio iza, gepek vise i ne koristim.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže... 

 Hyundai Veloster mi je najneobičniji auto ikad..

s jedne strane 1 vrata, s druge strane 2 bočnih.. wtf 

 

 

Taman nesto za Overhaula 

 

ivanzu kaže...

Ne sjecam se kada sam nekoga vozio iza, gepek vise i ne koristim.

 

Onda je Smart idealno vozilo za tebe, o gepeku i zadnjim sicevima uopce ne moras razmisljat 

 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

 Hyundai Veloster mi je najneobičniji auto ikad..

s jedne strane 1 vrata, s druge strane 2 bočnih.. wtf 

 

Vozio sam se u njemu, kolega s posla ga ima. Zezam ga da ima 4-vratni hatchback :)

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
pasko kaže...

Mazda 3 totalno razocarenje, fastback fora ali moj glas ide za fenomenlani Focus bas je super autic

 cisto me zanima zasto...bez podbadanja, zanima me tude (negaativno) misljenje

overhaul kaže...
RuskeGTT kaže...

focus me razocarao, fastback je fora autic, ali izabrao bi mazdu 3. necu objasnjavati zasto, jer dovoljno da ju se pogleda. i cijena je 162tkn, neznam gdje si izvukao 173

 Da mazda 2019 je super straga, unutra je lijepo sređena i naprijed zašiljena tako da je po mojoj procjeni BMW1 izašao 2011 ipak samo značka - dizajn se vidi da mu je zaostao. 
Skyactiv g122 plus je 173, skyactiv g122 osnovni je 162 tkn. Jučer sam proučavao zašto plus a ne bazični, sad ubi me ako se sjećam :)

 ja bi se zadovoljio sa osnovnim + 18 felge (najvj aftermarket ili kupljene negdje kod nekoga tko ih tek skinuo i prodaje radi prelaska na 19ke, npr.) + sound pack. dovoljno G122 za namjenu. ne treba mi 170-180ks...

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kada "pustis" da ti ljepsi spol opere auto.

 

Stavio vosak i dalje se vidi, bjesan sam...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 18:11 (ivanzu).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Barem su ravne crte.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

Cek sta Mazda 3 ima najjaci motor sa samo 122 ks ? To mi je malo smijesno

 Mislim da je zato jer koliko sam ovih dana guglao, trebala je doći runda sa "revolucionarnim" skyactive X motorom (ima članaka o njemu i tu na BUGu - https://www.bug.hr/tehnologije/mazdin-motor-skyactiv-x-uzima-najbolje-od-benzinaca-i-dizelasa-2582 ), 
i to je po defaultu trebao biti oko 180KS benzinac koji bi trošio kao dizel, ali eto čeka se. Htio sam baš to ubosti, ali opet stoji i ovo što  

gamer34 kaže...

Je, ali novi modeli su isto tako i dvosjekli mac. Ipak se nisu dokazali kao neki koji su duze na trzistu i potencijalne djecje bolesti nisu ispravljene.

 

 zato sam ipak odlučio da ga nebih čekao, previše je tu nepoznanica u apsolutno novoj tehnologiji motora. Lako za novu karoseriju, ali ako to vrisne nakon garancije (koja je kolko, 3 godine) a i unutar - tko će čekati 3 gladne godine da servis nešto smrda, a dijelova nigdje... pogotovo ako bude nekako radilo, ali nepouzdano. Onda smo tek kuhani. Lijepo je da mazda probija granice, ali danas se njen svojedobno dosta skup RX8 sa wankelom daje za kikiriki (u odnosu na slične sport coupe  modele).
 

jopis kaže...

 

Omašio si ceo fudbal. Prvo i osnovno prednosti 5vr nad 3vr nemaju apsolutno nikakve veze s uberom. Hint - dužina vrata i kudikamo lakše otvaranje istih kod 5vratne izvedbe na ionako premalim i prenapučenim parkinzima. Druga stvar, to je klasa koja već debelo ulazi u obzir(kupuju ih) za manje obitelji, a kažeš imaš 50 godina? Nisi nikad iz auta sa 3 vrata vadio malo dijete skupa s jaje sjedalicom? Super zabava, ja jesam, imao sam 3vr clia prije trenutnih vozilica. Da ne spominjem kad nekog povezeš, a to se često događa, moraš mu se ustajat da on uđe i izađe iz auta svaki put.

Katastrofa. U 90% situacija nemamo šta pričati o praktičnosti i upotrebljivosti auta s 5 vrata naspram auta sa 3 vrata. Što se mene tiče, neka ih ostave tamo gdje im je mjesto - na coupe automobilima.

 

 Poštujem argumente, ali rijetko vozim putnike, a dosad je uvijek 3 vratna verzija bila kruća i lakša - mehanizmi i čelično ojačavanje nosača i vrata za slučajeve sudara su dosta teški. I dizajnerski su bili bolje izvedeni jer nije trebalo štokova po sredini karoserije. Omašivanje fudbala je zato jer mi je to objasnio prodavač u renaultovom salonu. Kaže da im aute te kompakt klase uglavnom kupuju ljudi koji planiraju i taksirati i rent a car firme. Dakle, meni to nije padalo na pamet, jer fakat nisam obraćao pažnju tko zašto danas kupuje nove aute takve klase. No što je tu je, sad je svejedno kad novi modeli i tako više ne nude izbor. Na kraju sam gotovo na granici da bih uzeo coupe, ali i oni su dosta niche ponuda, barem ne ogromni i novi za normalan novac. Neda mi se davati 40 000 eura za auto. Znam, ima lijepih atraktivnih rabljenih tipa BMW 4 ili  C-klasa Coupe ali to mi... ne stane u garažu :/ Znam da zvuči glupo, ali u Zagrebu na ulici baš nema mjesta (također je i zabranjeno ispred mene) niti bih bio miran ostavljati na izvolte. 

RuskeGTT kaže...

 ja bi se zadovoljio sa osnovnim + 18 felge (najvj aftermarket ili kupljene negdje kod nekoga tko ih tek skinuo i prodaje radi prelaska na 19ke, npr.) + sound pack. dovoljno G122 za namjenu. ne treba mi 170-180ks...

 Pa nije bezveze mišljenje, to moram provjeriti u salonu što se točno dobije tj. ne dobije s bazičnim. Ok, često uvaljuju ono što imaju, pa treba strpljenja obići ponudu u više njih. Kod kupnje novog je i frustrirajuće kad skontaš da ti naplaćuju novac u vrijednosti geforce RTX 2080 za fakin naslon za ruku, "sportske" bočne pragove, i gps sa mp3. Hajd dobro je što kod novih modela polako iščezavaju nekadašnje nadoplate takvog tipa. 
...
Ford je pak na stranici jako lijepo posložio prednosti i ponudu modela, tako da npr. neznam dali konkurencija ima automatsku zaštitnu barijeru koja štiti vrata pri otvaranju ili ima li motor "eco mode" ili  sustav aktivne rešetke hladnjaka koji se mogu automatski zatvoriti pri većoj brzini i tako poboljšati aerodinamiku...  https://ford.hr/novi-ford-focus#!1-Pregled
I tak, znam da sam naporan, pa javim ako otkrijem ili poduzmem nešto konkretnije :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Kada "pustis" da ti ljepsi spol opere auto.

 

Stavio vosak i dalje se vidi, bjesan sam...

 

 

Automatska autopraona ili celicna spuzvica(ona za posude)

Kupi sonax polir pastu, 50-100kn i rjesis to brzo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 18:54 (CroNk3r).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Uzela krpu za pranje felgi i po suhoj boji punoj prasine prosla, a stisnula je kao krava da je skinulo sjaja iz laka.. Golf je crne boje tako da ima srece u nesreci sto nije po njemu trljala. 

Koja pasta valja? Meguiars Swirl X prvo probati ili treba nesto jace? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 19:05 (ivanzu).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zanimljiv taj japan

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kad vec spominjete pranje, imate u Lidlu od danas onu finu jako mekanu rukavicu za pranje auta.

Mislim da je cijena oko 25 kn.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Zanimljiv taj japan

 Pogledam video, pa vidi dobar recommended sastrane, pa jos jedna, pa sleeper vs super cars, pa toyota supra 1000+ hp, ........................... i evo 22:37 ..................... sve si ti kriv.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

 Pogledam video, pa vidi dobar recommended sastrane, pa jos jedna, pa sleeper vs super cars, pa toyota supra 1000+ hp, ........................... i evo 22:37 ..................... sve si ti kriv.

 Poznata situacija haha

15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Kolika je  cijena pregleda vozila u opel ovlaštenim servisima?

Kako vam se cini ova astra?

https://www.njuskalo.hr/auti/opel-astra-1.7-cdti-125-ks-cosmo-navi-oglas-27934232

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Cini mi se ne odrzavano. Pregled je mislim oko 250kn. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Cini mi se ne odrzavano. Pregled je mislim oko 250kn. 

 Po cemu ti se to cini?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Po tome sto je interijer pohaban sto znaci da je kilometraza skidana ili je auto dosta lose odrzavan, posto sam bio u 2 Astre J sa 250-300k km i niti kod jedne se lak nije gulio sa plastike, volan samo dobio sjaj i to je to. 

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Tko je ono imao noviji model forda cmaxa (2015+ godina) ? Nek mi se javi u pp 

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Ima moj sogi, 2019. C-Max Grand EcoBoost 1l 125Ks.

 

90% obitelji i frendova mi voza Fordove sa EcoBoost motorima,

tako da ti mogu reci sto god te zanima, ako je u vezi njih.

 

Imao sam ga i ja u B-Maxu, samo 100Ks, pa tuniran na 140Ks.


Sto te zanima?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice