Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.255.410
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CyberDemonVZ kaže...
RuskeGTT kaže...

nego decki, dal postoje oni smart retrovizori sa kamerama, itd. ali da se kace na prednju sajbu, neovisno o postojecem retrovizoru, znaci bez onih gumenih zakacka, nego neki nosac tipa ovi za go pro na sukciju? nisam bas vidio, a ako netko zna, moze mi linkati

 Upravo jučer najavljen Xiaomiev model

https://forum.bug.hr/forum/topic/videokamere/koji-dashcam/251051.aspx?page=9&jumpto=6099487&sort=asc&view=flat

 

Pogle dal ti to paše

 ne pase, jer nema svoj neovisni nosac, nego se kaci na postojeci retrovizor...

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Skužio kad sam ponovo išao gledati... Sorry.

Sad mi na Aliexpressu prikazuje reklame i preporuke vezane uz pametne retrovizore :) Ako uleti nešto pametno, javim.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Evo, i ja prao sjedala, tepihe i eksterijer ovih dana. Gume Verdstein drze cestu odlicno do sad sto sam vozio.

 

Provlacio kabl od wireless chargera kroz rupu koja je ostala od GPSa koji sam skinio kad sam ga kupio.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Fičeki napadaju, ili za cijenu plavušana je bolje i ne pitati fučkaj ga sad.

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas me skoro lik razvalio na rotoru. Jebo mater svoju ne gleda u rotor nego je zujao sastrane i uletio sa 60kmh a ja u njemu...... Jedva sam stao, mm od prednjeg branika je proletio.......... Lik stane i kroz prozor nešto maše rukama, a ja toliko umoran nije mi se dalo pičkarati nego gas dalje....................... Fakat treba  analizirati sve brzine voznje oko sebe, pokrete, zujanje drugih i sva sranja da nebi najebao u prometu.

Šteta što nemam dash cam da se vidi taj djelič sekunde u kome  se sve desilo.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Zapises broj i prijavis.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Danas me skoro lik razvalio na rotoru. Jebo mater svoju ne gleda u rotor nego je zujao sastrane i uletio sa 60kmh a ja u njemu...... Jedva sam stao, mm od prednjeg branika je proletio.......... Lik stane i kroz prozor nešto maše rukama, a ja toliko umoran nije mi se dalo pičkarati nego gas dalje....................... Fakat treba  analizirati sve brzine voznje oko sebe, pokrete, zujanje drugih i sva sranja da nebi najebao u prometu.

Šteta što nemam dash cam da se vidi taj djelič sekunde u kome  se sve desilo.

 A gle, nabavi.

Ima ih već za 300kn

https://www.smartus.hr/xiaomi-70mai-1s-dash-cam-1080p-1242.html

 

Ili ako hoćeš još klasu bolje:

https://www.smartus.hr/xiaomi-70mai-dash-cam-pro-5mp-1036.html

(ako se dobije bez GPSa: https://www.smartus.hr/gps-modul-za-xiaomi-70mai-dash-cam-pro-1095.html)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Danas sam imao prilike sjesti u a3 limuzinu 2015 i moram priznat da sam se razocarao jer sam uvijek mislio kako je taj audi premium.Za razliku od moje astre j nema bas neke razlike u kvaliteti unutrasnjosti,stovise ugodnije mi je sjediti u astri.U audi kad sam usao prva misao mi je bila kako je sve skučeno i maleno,a prostora za glavu jedva da ima za mene koji sam 180 cm.Priznajem izvana je auto bomba ali unutra srednja zalost.Kako se ponasa u voznji nisam probao...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima malo bolje materijale(ABS-A3 vs PP-EPDM-Astra) i cesce bude bolje sklopljena ali da je razlika nebo i zemlja, nije.  

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 18:00 (ivanzu).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Danas me skoro lik razvalio na rotoru. Jebo mater svoju ne gleda u rotor nego je zujao sastrane i uletio sa 60kmh a ja u njemu...... Jedva sam stao, mm od prednjeg branika je proletio.......... Lik stane i kroz prozor nešto maše rukama, a ja toliko umoran nije mi se dalo pičkarati nego gas dalje....................... Fakat treba  analizirati sve brzine voznje oko sebe, pokrete, zujanje drugih i sva sranja da nebi najebao u prometu.

Šteta što nemam dash cam da se vidi taj djelič sekunde u kome  se sve desilo.

 Nabavi si dashcam... Nije skupo a moze ti posluzit 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ima malo bolje materijale(ABS-A3 vs PP-EPDM-Astra) i cesce bude bolje sklopljena ali da je razlika nebo i zemlja, nije.  

 Na koga se odnosi da ima bolje materijale,astra ili a3?

Ma nisam.ni rekao da je razlika nebo i zemlja,samo sam ocekivao vise od audija jer kosta i vise nego duplo od astre...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

A3 ima bolje gdje se vidi, kod A3 sva plastika koja nije cesto u vidnom polju je losija nego ona u Astri (plastika pragova, donji dio B stupa itd..). 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 18:45 (ivanzu).
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

pežot 205 sa mazdinim 20b..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Da podijelim svoju sreću

 

sa golfa 6 1.4TSI DSG u Highline opremi (2010-to godište) sam prešao na

 

A4 B9 2.0 TDI 140KW S-Tronic (2016-to)

 

Nije neka posebna oprema ali meni najbitnije je tu a to je bio sportski volan, sportska sjedišta sa alcantara/koža kombinacijom

i Phonebox za korištenje android auta i naravno opet DSG.

 

Auto imam sada puna 2 mjeseca i stvarno sam prezadovoljan.

Omišljao sam se između BMW F30 i Audija A4 B9

 

prvo sam naginjao jako na BMW jer su mnogo jeftiniji ali interijer Audija me oduševio i to su mi jedini karavani koji su mi zapravo lijepi

da sam BMWa uzimao to bi bila samo limuzina ali sreća uspio sam ženu nagovorit da nam treba karavan i da je ovaj mnogo jeftiniji u osiguranju

(BMW godišnje 920e polukasko a Audi 530e polukasko)pa je odluka pala na Audi.

 

Platio sam ga 15400e iz prve ruke

 

 

Uglavnom za sad nemam primjedbu.

Motor je san i DSG je mnogo bolji nego što je bio kod Golfa

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 19:24 (mersimh).
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
mersimh kaže...

Platio sam ga 15400e iz prve ruke

 

izašao te jeftinije nego moj 3-4 godine stariji volvo  puno sretnih km.. nego koliko km ima?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 19:40 (nine).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
mersimh kaže...

Platio sam ga 15400e iz prve ruke

 

izašao te jeftinije nego moj 3-4 godine stariji volvo  puno sretnih km.. nego koliko km ima?

 uzeo ga sa 196k i evo vec nabrao na 202000

 

iskreno ti kilometri su mi bili odma jako nebitni,  auto mlado, svi servisi rađeni uredno, prije nego što je meni predan još jedan servis urađen i kočnice i diskovi zamjenjeni.

uglavnom ko god ga je imao prije sa autoputa nije silazio haha.

u myAudi Appu vidim takođe sve servise koji su uredno rađeni isto kao i u knjižici

aBd do 350k ima da ga gonim po autoputu haha

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
big_guy kaže...

Danas sam imao prilike sjesti u a3 limuzinu 2015 i moram priznat da sam se razocarao jer sam uvijek mislio kako je taj audi premium.Za razliku od moje astre j nema bas neke razlike u kvaliteti unutrasnjosti,stovise ugodnije mi je sjediti u astri.U audi kad sam usao prva misao mi je bila kako je sve skučeno i maleno,a prostora za glavu jedva da ima za mene koji sam 180 cm.Priznajem izvana je auto bomba ali unutra srednja zalost.Kako se ponasa u voznji nisam probao...

Realno puno ti ovisi u kakvoj je audi opremi.

Ako je neki pocetni paket opreme sa obicnim sjedalima, cetverokraki volan to je za plakati.

Da ne spominjem ako nema niti xenone, komande na volanu i slicne stvari.

Problem je sto se sve naplacuje kod audija masno, i onda kad vidis te najjeftinije kao da je drugi auto.

A3 ti je Golf 7 sa malo boljim materijalima, tako ga trebas gledati.

Mjesta unutra stvarno nema, iza je skuceno koga god sam vozio bio je nezadovoljan.

Meni to nije bitno, pa sam zato i uzeo limuzinu.

Gepek je ok.

 

Prvi primjer je klot gol model:

 

 

 
 

Malo bolji model:

 

 
 

 

 

Zadnji put sam sjedio u astri j mislim 2015g, ostala mi u dobrom sjecanju sto se tice interijera.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 22:06 (BORG).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

The amount of happiness a single car can give to a man is just priceless

13 godina
online
Auti - ultimativna tema

Analogna klima i obične štopke iza pikaju oči. Iza probaj nabavit LED. Al sve je to zapravo nebitno, tih 190KS je dovoljno za sve, auto je tih pri većim brzinama tak da će bit super.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

zanimljivo koliko našem narodu smeta ova klima,ljudi to je automatska klima samo sto je jednozonska haha.
ovdje u njemačkoj gomila ovakvih.

probao sam i jednog sa boljom opremom, znaci led naprijed i nazad,webasto,virtual cockpit,kamera i ta trozonska klima
ali motor nažalost 150 konja i tako da sam odustao nakon probne voznje od toga.
teško mi je i ovako bilo naći ovog sa 190 konja u "normalnoj" cijeni
slažem se štopke su daleko ljepše u LED ali ne pada mi napamet išta ulagat u auto sem servisa guma itd.

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 23:33 (mersimh).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Na stranici kupi-ulje imate velike popuste tako da se ispalti uzeti unaprijed stvari. 

 

CASTROL MAGNATEC STOP-START 5W-20, 4L- 300kn

GM (OPEL) DEXOS2 5W-30, 5L- 166kn

CASTROL EDGE TITANIUM 5W-30 507.00, 4L- 260kn

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 23:34 (ivanzu).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mersimh kaže...
zanimljivo koliko našem narodu smeta ova klima,ljudi to je automatska klima samo sto je jednozonska haha.
ovdje u njemačkoj gomila ovakvih.

 Zapravo nije. Ovo bi bila poluautomatska - nemaš crveno plavo označeno bez stupnjeva da bi bila ručna, ali nemaš ni ekran sa gradacijom od pola stupnja da bi bila automatska.

 

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...
mersimh kaže...
zanimljivo koliko našem narodu smeta ova klima,ljudi to je automatska klima samo sto je jednozonska haha.
ovdje u njemačkoj gomila ovakvih.

 Zapravo nije. Ovo bi bila poluautomatska - nemaš crveno plavo označeno bez stupnjeva da bi bila ručna, ali nemaš ni ekran sa gradacijom od pola stupnja da bi bila automatska.

 

 

nisam druze ni kod golfa 6 imao stimanje u pola stupnja mada je bila dvozonska digitalna

bilo je 21 ili 22 nije bilo 21.5 npr (sto mi je uvijek bilo nejasno)

golf 5 je to imao hah

 

uglavnom stavim na AUTO i regulira odlicno na to sam mislio

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Sve jasno, petica to ima da, za šesticu nisam sad siguran, ima ju kolega ali nisam to gledao bio. Ali bez obzira na to, ova tvoja se i dalje deklarira kao poluautomatska. Kotačić sa stupnjevima je znak da nije potpuna automatska, kao što se deklarira da je automatska kada ima ekran na kojemu se namještaju sutpnjevi. Ručna je kad imaš toplo hladno, bez stupnjeva.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gradska vožnja prije korone: 8.5 do 9 l/100km

Gradska vožnja tijekom korone: 6.5 l/100km.

Ne vozim se na posao. I žena i ja radimo od doma. Ali odemo svaki dan malo provozati gradom iz dosade, a i zbog toga jer klinac ne izdrži cijeli dan u stanu. Lagano kruzanje i eto koliko sam goriva uštedio;))

PSN - darklydexter
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
To ti je zato sto nemas vise gradskih guzvi te puno start-stop-start situacija.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mersimh kaže...

zanimljivo koliko našem narodu smeta ova klima,ljudi to je automatska klima samo sto je jednozonska haha.
ovdje u njemačkoj gomila ovakvih.

probao sam i jednog sa boljom opremom, znaci led naprijed i nazad,webasto,virtual cockpit,kamera i ta trozonska klima
ali motor nažalost 150 konja i tako da sam odustao nakon probne voznje od toga.
teško mi je i ovako bilo naći ovog sa 190 konja u "normalnoj" cijeni
slažem se štopke su daleko ljepše u LED ali ne pada mi napamet išta ulagat u auto sem servisa guma itd.

 Sretno. Sad smo dvojica ovdje sa istim autom 😀.  Kak se s tronic ponasa na toj kilometrazi? Ja sam na tek na 96tkm.

PSN:Tomislav025
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ezio kaže...

Gradska vožnja prije korone: 8.5 do 9 l/100km

Gradska vožnja tijekom korone: 6.5 l/100km.

Ne vozim se na posao. I žena i ja radimo od doma. Ali odemo svaki dan malo provozati gradom iz dosade, a i zbog toga jer klinac ne izdrži cijeli dan u stanu. Lagano kruzanje i eto koliko sam goriva uštedio;))

 potrosnja prije korone (benzin 11kn i guzve i murija svuda): 10l

potrosnja tijekom korone (benzin 8.5kn, nema pasa a ni murijaka): 14l

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bome ja u dva tjedna neznam dal sam napravil 40km s autom. inace u jednom danu napravim oko 80.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ko nov druže haha.
nema stucanja nikakvog, salta odlicno.
ma hej imao sam golfa 6 sa 100000km pa ga vozio sve do 185000km i u njemu onaj famozni suhi DSG DQ200 koji je na užasnom glasu i sa njim nisam nikad imao problema a ni ulje se tu nije mijenjalo (suhi logicno) znaci 0 ulaganja haha.
a vidim po servisima audija da je i ovaj S-tronic fakat covjek mijenjao ulje samo svakih 60k km
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice