Android auto

poruka: 8
|
čitano: 115
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
Android auto

Pozdrav,

Kupili smo zeni Hyundai i20 i vidim da multimedija podrzava Apple CarPlay i Android Auto.

Koliko vidim te usluge jos uvijek nisu podrzane u HR ali smo na njen Samsung Galaxy S7 uspjeli instalirati Android Auto.

Ono sto nisam uspio, je povezati telefon i auto (mirroring?) na nacin da mi Android Auto radi na displayu vozila. Jedino zbog cega bi joj AA dobro dosao je Google Maps ili Waze navigacija, ostalo je nebitno...

U servisu su mi rekli da Apple Car Play radi ok, dok je AA problematican.

Dali netko ima iskustva s time?

Thnx

and the heavens shall tremble
9 godina
Re: Android auto
Mijenjaj kablove android auto je jako osjetljiv na kvalitetu kabla najbolje onim original Samsung
Bluetooth i ne pokusavaj jer nece radit only cable
Pozz
SAMSUNG NOTE 10+
12 godina

Thnx,

budemo to probali... ne vjerujem da imamo orginal, ali posudit/kupit cemo za pocetak :)

and the heavens shall tremble
6 godina
RonoN kaže...

Thnx,

budemo to probali... ne vjerujem da imamo orginal, ali posudit/kupit cemo za pocetak :)

Najvjerovatnije je do kabla, ja sam kupio sebi zamjenski da mi stoji u autu i na kraju sa tim nece. Android Auto vecina ljudi (tj. u zemljama koje nisu podrzane) skida sa ove stranice, znaci dole se izabere najnoviji, prebaci u download folder na mob i skine.

Kak to sve povezat je najbolje gledat na ytu, tipa upise se "android auto how to" i izbaci hrpa videa. Jedino kod nekih auta se automatski nadje apple carplay/android auto dok kod nekih se mora stisnut kvacica dal se bude koristio carplay ili android auto tak da vidi ak imas tu postavku.

10 godina
Android auto

ma ne mora biti original, ali MORA biti kvalitetan...

ja imam micoUSB s adapterom na USB-C na kraju i radi...

za većinu modernijih smartphona treba s APKmirrora skinuti arm64-v8a inačicu Android Auta...

AAuto_arm64_v8a

treba samo dati sve dozvole na smartphoneu toj aplikaciji (pretpostavljam da znate odobriti instalaciju s SD kartice)...

kako inače UVIJEK imam mob spojen BTom na auto radi poziva u vožnji ( a ne ko zadnji tulavac preko gubice na kontra uhu rukom držati mob i razgovarati u vožnji), podesio sam da se kad prepozna mobitel preko BTa auto, automatski starta AAuto (iako ne radi preko BT-a još!) pa dok ga spojim kabelom, u roku 2-3 sekunde mi je na zaslonu...

preporučam i sve aplikacije koje se koriste povrh Auta podesiti i sprobati izvan auta (dakle navigacije  - Google Karte i Waze, Deezer) uvjeriti se da rade i imaju sva nužna dopuštenja, pa onda spojiti na auto...

Ju je je? Je ju je!
8 godina
Android auto

imam android auto u A4 B9 i slazem se sa ovim sto ljudi kazu za kablo.

probao 3 razlicita kabla i samo oni najkvalitetniji rade kako treba.

AA ima svojih musica,npr od zadnjeg updatea mi uopce ne radi ono kad kazem OK google,

vec moram na volanu drat tipku i onda nesto reci,sto je hajde takodje ok ali opet se nadam

da ce se vratit nekad i ovo ok google.

inace odlicna stvar za maps i istovremeno spotify ili slicno

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
8 godina
Android auto

Tak je, kabel je najvažniji.

Nego, možeš napraviti update infotainment sustava na autu? Ili u servisu ili sam ako postoji na netu za tvoj model?

Za moj Suzuki postoji i čim sam napravio update infotainmenta na autu, nestali svi problemi. (skineš fajl, snimiš na USB, uštekaš u auto i čekaš da završi, sva mudrost)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
Stric_Jura kaže...

.....

kako inače UVIJEK imam mob spojen BTom na auto radi poziva u vožnji ( a ne ko zadnji tulavac preko gubice na kontra uhu rukom držati mob i razgovarati u vožnji), podesio sam da se kad prepozna mobitel preko BTa auto, automatski starta AAuto (iako ne radi preko BT-a još!) pa dok ga spojim kabelom, u roku 2-3 sekunde mi je na zaslonu...

....

Izgleda da se pojavljuju uređaji koji omogućuju bežićno spajanje!

EDIT, samo iPhone, my bad.

• Wireless CarPlay for iPhone devices
  • Auto-connects when the vehicle is started
  • Android Auto via cable
  • Mirror-link via cable
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2020 22:30 (CyberDemonVZ).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice