Streamajmo - veselo

poruka: 8
|
čitano: 14.920
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Streamajmo - veselo

Pozdrav ekipa, želio bih vam skrenuti pozornost na aplikaciju na koju sam nedavno naletio, vidim da ima par ljudi da ih na forumu koristi, ali je većina neupućena u XBMC.

 

XBMC (X-box Media Center), je open source aplikacija koja omogućuje (uz određene add-one) strimanje muzike, videa, ili pak slike i aplikacije s poznatih servisa.

 

Ovdje će biti opisano samo streamanje videa preko Icefilms dodatka, gdje na vašem računalu se omogućio repozitorij od preko 80,000 serija i filmova. Streamanje je lako i u roku minute možete pronaći zadani film/seriju/sezonu/epizodu i započeti s gledanjem filmova, bez preuzimanja!

 

Htio bih naglasiti da su sve aplikacije free i nikakvih crackova nema, ali nisam sam siguran kakve su zakonske regulative oko ovog (streamanje filmova).

 

Tutorial, XBMC + icefilms + link za subtitlove:

Download xbmc, Linux, Mac i Win7/XP supported:

http://xbmc.org/download/

 

Next->Next->Finish

 

Skini ovaj zip file i otvori XBMC i idi: Settings > Addons > Install from zip, i pronađi skinuti zip i dodaj ga.

Instaliraj dodani add-on: Settings > Addons > Get Add-ons

 

GOTOVO!

 

Vratite se na početnu stranicu idi na Video >Video Addoni >IceFilms > Odaberite serije ili filmove i na kraju samo izaberite izvor i u roku minute vam film počinje!

 

______________________________________________________________________________________________________

 

Ukoliko želite subtitlove, morate instalirati XBMC subtitles, već ga imate dodana, samo ga instalirajte. U postavkama XBMCa, podesite da gleda titlovi.com i podnatpisi.net.

 

Više o titlovima (čitati drugi dio): http://www.mukte.org/index.php?topic=25077.0

 

Sad ako želite instalirati i USB daljinski ili slično, to je na vama. prporučeno je imati flat-rate i min. 2Mbits, dok na 4 radi ko urica.

 

Par screenshotova! UŽIVAJTE!!!!

Početna Početna
Filmova a posebno serija, ima na pretek Filmova a posebno serija, ima na pretek
HD filmove morate gledati iz više dijelova HD filmove morate gledati iz više dijelova
Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2011 19:29 (Smooth Operator).
 
6 0 hvala 11
13 godina
neaktivan
offline
Re: Streamajmo - veselo

Imam Xbmc na htpc-u i nisam zvao za ovo . Svaka cast

15 godina
neaktivan
offline
Re: Streamajmo - veselo
Alesandro kaže...

Imam Xbmc na htpc-u i nisam zvao za ovo . Svaka cast

Posebno su mi su drage serije koje se tek snimaju, tipa How I met your mother ili Big Bang Theory, kroz 2 dana se svi prikažu u aktualnoj sezoni u HD rezoluciji. Da ne spominjem Housa, Top Gear, X-files, svi Star Trekovi i ostale kultne serije! Svi nastavci i sezone!

 

Sve na dohvat ruke, nikad ih ne skineš i nikad si ne zauzimaš HDD. A pokreneš za minut.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2011 19:59 (Smooth Operator).
13 godina
offline
Re: Streamajmo - veselo

Bok! Imam samo jedno pitanje u vezi XBMC-a ver. 11, odnosno preciznije u vezi njegovog Grooveshark XBMC plugina: Zašto mi ne prikazuje ništa preko tog plugina i zašto me traži Gs account, da ne traži možda premium account? Ako netko zna, bio bih mu jako zahvalan.

Hvala unaprijed!

12 godina
offline
Re: Streamajmo - veselo

edit:addon proradio i meni :)

http://www.slike.com/slike/screenkfk.jpg
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2012 20:54 (Sir_Henry_Dale).
14 godina
neaktivan
offline
Streamajmo - veselo

Instalirao i sve radi.

Zanima me jedna stvar,posjedujem program mezzmo i normalno si streamam putem wireless-a sve sa kompa,sto stavim u njegov library,na panasonic g30.

Da li mogu i ovo gledati putem wireless-a u doticnom programu ili samo na kompu to radi ili moram imati neki player??

LP

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Streamajmo - veselo

Veliko HVALA!

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Streamajmo - veselo

da li mi može neko raci kako da ga naredim

MARIJO KOBAS
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice