Nreal Air

poruka: 6
|
čitano: 5.036
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Nreal Air

Službena stranica: https://www.nreal.ai/air

 

Postoji li ovdje netko tko je uspio vidjeti ove naočale uživo i isprobati ih?

 

Do sada sam našao samo sponzorirane reviewove na youtubeu i komentare na redditu i nisam siguran koliko im vjerovati. Primarno me zanima opcija korištenja naočala kao eksternog monitora za kodiranje.

Ako netko zna gdje ih se u Hrvatskoj ili Europi može isprobati prije kupnje to bi mi isto pomoglo.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nreal Air

Baš ih i ja pratim. Navikao sam raditi na 32-34" UWD monitorima pa često imam po 2-3-4 paralelna prozora, a kad sam na putovanju što je često imam 13" ili 14" laptop i onda mi je problem raditi. Zato mi je ovo zapelo za oči.

 

Pogledao sam ovaj review

 

Jedino me brine što u njemu spominje da duži radi izaziva mučninu ili nekakve probleme... mene to zanima isključivo ako mogu raditi bez problema više sati.

 

Javi ako nešto saznaš.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nreal Air

Kupio sam ih, stigle neki dan. Iznenadilo me koliko je cista i ostra slika, bez problema citam i pisem tekst na njima. Za gledanje filmova na velikom ekranu u lezecem polozaju su najbolje rjesenje koje vidim, idem na put ovih dana pa jedva cekam letit s njima. 

Ja sam ih narucio preko ebaya iz Japana, stigle za ~tjedan dana.

 
1 0 hvala 1
16 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Nreal Air
ja čovjek kaže...

Kupio sam ih, stigle neki dan. Iznenadilo me koliko je cista i ostra slika, bez problema citam i pisem tekst na njima. Za gledanje filmova na velikom ekranu u lezecem polozaju su najbolje rjesenje koje vidim, idem na put ovih dana pa jedva cekam letit s njima. 

Ja sam ih narucio preko ebaya iz Japana, stigle za ~tjedan dana.

 Jesi li morao platiti carinu

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nreal Air
ja čovjek kaže...

Kupio sam ih, stigle neki dan. Iznenadilo me koliko je cista i ostra slika, bez problema citam i pisem tekst na njima. Za gledanje filmova na velikom ekranu u lezecem polozaju su najbolje rjesenje koje vidim, idem na put ovih dana pa jedva cekam letit s njima. 

Ja sam ih narucio preko ebaya iz Japana, stigle za ~tjedan dana.

 Može li se duže raditi na njima, barem 3-4h u komadu ili uz kraće pauze? Zanima me najviše za testiranje aplikacija i paralelnu kontrolu koda. U usporedbi za monitorom koja bi to bila dimenzija? Poput 34" UWD ili još šire? Mogu se složiti 2-3 prozora jedan pored drugog i da se svaki može normalno koristiti?

 

Hvala!

14 godina
offline
Re: Nreal Air
Magician kaže...
ja čovjek kaže...

Kupio sam ih, stigle neki dan. Iznenadilo me koliko je cista i ostra slika, bez problema citam i pisem tekst na njima. Za gledanje filmova na velikom ekranu u lezecem polozaju su najbolje rjesenje koje vidim, idem na put ovih dana pa jedva cekam letit s njima. 

Ja sam ih narucio preko ebaya iz Japana, stigle za ~tjedan dana.

 Jesi li morao platiti carinu

Da, morao sam platiti carinu i troskove spedicije. 

mzopg kaže...
ja čovjek kaže...

Kupio sam ih, stigle neki dan. Iznenadilo me koliko je cista i ostra slika, bez problema citam i pisem tekst na njima. Za gledanje filmova na velikom ekranu u lezecem polozaju su najbolje rjesenje koje vidim, idem na put ovih dana pa jedva cekam letit s njima. 

Ja sam ih narucio preko ebaya iz Japana, stigle za ~tjedan dana.

 Može li se duže raditi na njima, barem 3-4h u komadu ili uz kraće pauze? Zanima me najviše za testiranje aplikacija i paralelnu kontrolu koda. U usporedbi za monitorom koja bi to bila dimenzija? Poput 34" UWD ili još šire? Mogu se složiti 2-3 prozora jedan pored drugog i da se svaki može normalno koristiti?

 

Hvala!

 Moze bez problema. Ja probam svakih ~sat vremena se barem malo maknut od ekrana ali nisam osjetio nikave probleme. Ja stavim 3 virtualna desktopa i ovisno o tome kamo gledas ti se pokazuje desktop koji je tamo. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice