Koji prijenosni music player s pojačalom za sluške

poruka: 1
|
čitano: 1.138
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Koji uređaj s pojačalom za slušalice?

Dakle.. večiti paradoks kada imaš Marantz-ovo pojačalo i 2x 150W Technics zvučnika koji ti zauzimaju pola stola ali na kraju možeš da ih "odvrneš" tek toliko da zvuk ne izlazi iz vlastite prostorije je općeprisutan kod mnogih koje poznajem, pa tako i kod mene, gdje u kućanstvu radi reda i ljubavi prema muzici imamo dva odlična i očuvana pojačala stara 15tak godina sa lijepim zvučnicima i koristimo ih u svrhu reprodukcije zvuka sa TV-a i pojačala za slušalice, te zvučnika koji rade isti posao koji bi mogli i malo kvalitetniji USB ili Bluetooth zvučnici... Pišem propalo jer nema smisla da bakica vozi Hamera do tržnice i nazad kući

 

Ono što tražim je uređaj koji sadrži sljedeće

 

Obavezno:

- Reprodukcija zvuka za slušalice do makar 100ohm-a, dovoljno jakim pojačalom da izgura i snažnije slušalice, da se ne plače za basom ili generalnom glasnoćom

- Mogućnost rada u režimu USB DAC-a za Windows računala

 

Poželjno:

1. Display i sve funkcije music player-a, čitač SD kartica, mogućnost reprodukcije MP3 i FLAC datoteka

2. Izdržljivost i kvaliteta kućišta

 

Zgodno no nebitno:

- Bluetooth receiver, aptX i slično, za reprodukciju muzike s mobitela

- Jača baterija

 

Trenutno posjedujem dvoje slušalica: Presonus HD7 i Grado SR80e.. u budućnosti postoji mogućnost da kupim i neke bolje slušalice

 

Kvalitet samog zvuka mi nije toliko bitan koliko je stavka praktičnosti music player-a i cijene. Smatram da ukoliko bih radio ozbiljan poduhvat, uzeo bih čisti USB DAC za do 100€, ili bih uzeo Music player za do 200€..

 

Uređaji koji su mi trenutno pali za oko

Fiio X3 Mark III - Cijena na amazon.de oko 190€

Fiio E10K - Cijena na amazon.de oko 80€

 

Prihvatam sve preporuke za uređaje, generalno marki uređaja i trgovine koje nude dostavu na području hrvatske, sa područja hrvatske ili europske unije. Možda postoji i mogućnost da naručim preko prijatelja u njemačkoj ili engleskoj.

Također se i ispričavam ukoliko ima sličnih tema na koje nisam nailazio, te vas molim za linkove istih.

Hvala vam unaprijed puno na čitanju i još više na odgovorima : )

Ukoliko vam je lakše s vama mogu pričati i preko Skype-a, Whatsapp-a ili Discord-a.

 

Može li itko od moderatora da promijeni ime teme na "Koji uređaj s pojačalom za slušalice?"?.. totalno sam bezveze napisao.. isprike

cQKGUgOfD8U
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 14:16 (spookymulder84).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice