Software za video obradu - pitanja&odgovori izdvojena tema

poruka: 1.976
|
čitano: 618.410
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Software za video obradu - pitanja&odgovori

Daješ mu valjda prezahtjevne datoteke ( HD ) a proc ti je preslab da to provari!

 

TIP: Pogasi sve pozadinske procese i programe koji ti momentalno ne trebaju, očisti komp sa CCleanerom, provjeri zauzeće sistemske particije da ti nije možda puna, pretvori HD video datoteke u mpeg-2 pa ih onda importiraj u M.M. na obradu, kupi jači proc {#}.

He died for you, why not live for Him!
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Software za video obradu - pitanja&odgovori

Imam nekoliko .MOV klipova snimljeni sa Canon SX 130 aparatom koji su preveliki u vidim da su kodirani sa suludo visokom bitrateom. Zelim da sve to konvertiram u .mp4 ali za video ne znam koliki bitrate da odaberem.

Evo detalja o .mov-ovima

 

General
Complete name : C******** MVI_2519.MOV
Format : MPEG-4
Format profile : QuickTime
Codec ID : qt
File size : 786 MiB
Duration : 4mn 28s
Overall bit rate : 24.6 Mbps

Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Baseline@L4.1
Format settings, CABAC : No
Format settings, ReFrames : 1 frame
Format settings, GOP : M=1, N=15
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Duration : 4mn 28s
Bit rate : 23.0 Mbps
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 29.970 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.834
Stream size : 737 MiB (94%)
Language : English

 

Ja cu to sve sa Freemake > Free Vide Converterom. Napravio sam neke probe sa 9000~9500 Kbs ali primjecujem razlike (sa screenshotima) u kontrastu i saturaciji boja. Zato zelim cuti vase mislenje

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori

Daj nabaci te screenshot-ove..

 

14 godina
offline
Software za video obradu - pitanja&odgovori

Najbolji izbor za tvoju situaciju su alati poput ovih:

mymp4boxguimpegstreamclip ili AviDemux

 

Probaj pa nam javi jel si zadovoljan rezultatom{#}

 

btw: OVDJE imaš sve šta bi ti ikad bilo potrebno vezano uz A/V tematiku!

 

EDIT: Naišao sam na jedan zanimljiv post:

 

".MOV container is based on .MP4. And it seems like you can safely rename .MOV files to .MP4 in most cases. 

 

But Apple always like to create standards not supported by other software and hardware. No wonder QuickTime 7 added support of multichannel audio (used, for example, in the high-definition trailers on Apple's site) to .MOV container while the original MP4 container is limited to stereo only. Therefore multichannel audio must be re-encoded during MP4 export.

 

In the MPEG-4 Export dialog of the QuickTime Pro use an option called Passthrough to do a .MOV lossless conversion (export) to .MP4 without affecting the audio or video streams."

He died for you, why not live for Him!
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2012 0:00 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
Lazarus Long kaže...
Ja cu to sve sa Freemake > Free Vide Converterom. Napravio sam neke probe sa 9000~9500 Kbs ali primjecujem razlike (sa screenshotima) u kontrastu i saturaciji boja. Zato zelim cuti vase mislenje

Jesi radio dvoprolazno kodiranje? Možda je bolje da probaš s drugim enkoderom ako te ne zadovoljava kvaliteta Freemakeovog kodiranja. Naime, koliko sam skužio, Freemakeovo sučelje koristi relativno brze postavke kodiranja, dakle nižu kvalitetu. Uzmi recimo AviDemux, gdje si sam možeš birati stupanj kvalitete kodiranja, a ne samo bitrate kao kod Freemakea (zapravo je AviDemux po defaultu već podešen za višu kvalitetu kodiranja). Za 720p generalno gledano trebao bi ti biti dovoljan bitrate od 4-5 Mbit/s, a ako baš inzistiraš na što višoj kvaliteti, onda 8 Mbit/s (iako mislim da je to generalno gledano overkill).

 

 

I još jedna stvar - kažeš, promjene u saturaciji i kontrastu - možda zapravo ni nema promjena u samom videu, nego je stvar u playerima kod reprodukcije. Moguće je da se koriste drugi rendereri, s drugačije podešenim kontrastom/saturacijom (možda ti se kod reprodukcije .MOV datoteke colorspace razvuče na maksimalne vrijednosti, od 0-255, umjesto od 16-235). Dakle, probaj reproducirati s više različitih programa, a idealno bi bilo kad bi obje datoteke otvorio u nekom NLE-u koji nativno podržava oba formata pa bi onda vidio ima li zaista razlike u saturaciji/kontrastu.

16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
mbaksa kaže...
 

I još jedna stvar - kažeš, promjene u saturaciji i kontrastu - možda zapravo ni nema promjena u samom videu, nego je stvar u playerima kod reprodukcije. Moguće je da se koriste drugi rendereri, s drugačije podešenim kontrastom/saturacijom (možda ti se kod reprodukcije .MOV datoteke colorspace razvuče na maksimalne vrijednosti, od 0-255, umjesto od 16-235). Dakle, probaj reproducirati s više različitih programa, a idealno bi bilo kad bi obje datoteke otvorio u nekom NLE-u koji nativno podržava oba formata pa bi onda vidio ima li zaista razlike u saturaciji/kontrastu.

  Eto valjanog odgovora zasto ima razlike u screenshotima. Probao sam sa VLC-om i usporedivao screenshote na screenshot compare.com i nema razlike.

 

Inace Freemake ima dvoprolazno kodiranje i dobio sam super rezultate sa 9 Mbit/s (ne dobija se bitno veci file)

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2012 1:34 (Lazarus Long).
15 godina
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
Lazarus Long kaže...
--

Inace Freemake ima dvoprolazno kodiranje i dobio sam super rezultate sa 9 Mbit/s (ne dobija se bitno veci file)

 -Freemake je jednostavan, dobar i brz. Za detaljnije opcije je MediaCoder. Ponekad iznenađujuće kompresije bez primjetne razlike u kvaliteti (na HD materijalima). Oba koriste VGA za transkodiranje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
ihush kaže...

  -Freemake je jednostavan,  dobar i brz. Za detaljnije opcije je MediaCoder. Ponekad iznenađujuće kompresije bez primjetne razlike u kvaliteti (na HD materijalima). Oba koriste VGA za transkodiranje.

  Kako mi je samo promakao onakav  geeky  program kao sto je MediaCoder? (:

Dobijam crasne rezultate sa njim (malo sam se igrao na nekim kracim klipovima). Jos da mi netko objasni sto da odaberem Baseline ili High (original ima Baseline) koji Level (sto je ovo?) i B-Frames

 

Sto da klikam na ovim slikama?

 
Da li treba da podesavam sve na svaki tab?

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2012 10:54 (Lazarus Long).
16 godina
offline
Software za video obradu - pitanja&odgovori

Imam nekoliko filmova koji u sebi imaju ugrađene titlove, uglavnom engleski. Radi se o MP4 i MKV videima na kojima nisu "zaljepljeni" titlovi nego su na neki način ubačeni.

Htio bih gledati filmove sa našim prijevodom i to dobro radi na kompjuteru. Moj problem je što ih uglavnom gledam na LCD TV na koji je spojen DVBT reciever NOT Only TV koji reproducira filmove, ali ako su u njih ubačeni titlovi neće da prikaže sekundarne titlove ni pod razno, pa prema tome ne mogu gledati filmove sa našim prijevodom.

 

Da li ima neki program sa kojim bih mogao samo izbaciti te ubačene titlove?

 

Probao sam sa Freemake Video Convertorom i on prekodira film, izbaci te prethodno ubačene titlove, ali napravi daleko veću datoteku nego što je originalni film i sa nešto slabijom kvalitetom slike.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori

Probaj sa mkvMerge GUI, samo skini kvačicu sa integriranih titlova i bez reenkodiranja ćeš za par minuta dobiti gol (bez integriranih titlova) .mkv file. Kasnije samo dodaj eksterni titl (npr .srt) u folder.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2012 20:02 (Ord Mantel).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
mbaksa kaže...

Moguće je da se koriste drugi rendereri, s drugačije podešenim kontrastom/saturacijom (možda ti se kod reprodukcije .MOV datoteke colorspace razvuče na maksimalne vrijednosti, od 0-255, umjesto od 16-235).

Tko razvlači colorspace? I kakve su to maksimalne vrijednosti? RGB je definiran kao 24 bit-a, 8 bita po boji - 256 mogućnosti. Sve boje u RGB gamutu opisane su istim rasponom i ne postoje minimalne i maksimalne vrijenosti, već je svaka nijansa kombijacija vrijednosti RGB kanala.

 

Postoji nešto što se zove kolorimetrija, ali to je već druga priča..

 

16 godina
moderator
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
bed kaže...

Tko razvlači colorspace? I kakve su to maksimalne vrijednosti? RGB je definiran kao 24 bit-a, 8 bita po boji - 256 mogućnosti. Sve boje u RGB gamutu opisane su istim rasponom i ne postoje minimalne i maksimalne vrijenosti, već je svaka nijansa kombijacija vrijednosti RGB kanala.

Svjestan si da je H.264 video u pravilu u kolornom prostoru yv12 (pri čemu Y ima raspon od 16 do 235), a ne u RGB-u? Ili, da budem precizniji, kamere tipično snimaju raspon od 0-255, ali se kod reprodukcije videa koristi samo raspon od 16-235 pa imaš lufta za korekciju - ono što izgleda spaljeno (vrijednosti od 236-255), često puta se da spasiti tako da se smanji kontrast.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori

ok. puno hvala pomogao si mi

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
ihush kaže...
Lazarus Long kaže...
--

Inace Freemake ima dvoprolazno kodiranje i dobio sam super rezultate sa 9 Mbit/s (ne dobija se bitno veci file)

 -Freemake je jednostavan, dobar i brz. Za detaljnije opcije je MediaCoder. Ponekad iznenađujuće kompresije bez primjetne razlike u kvaliteti (na HD materijalima). Oba koriste VGA za transkodiranje.

Bas me znanima kakve su to iznenađujuce kompresije volio bi vidjet neke usporedbe i ako sa MediaCoderom se mogu dobit te iznenađujuce kompresije zamisli sta bi dobio sa cistim x264 i notepadom :D imas najdetaljnije opcije moguce 

Lazarus Long kaže...
ihush kaže...

  -Freemake je jednostavan,  dobar i brz. Za detaljnije opcije je MediaCoder. Ponekad iznenađujuće kompresije bez primjetne razlike u kvaliteti (na HD materijalima). Oba koriste VGA za transkodiranje.

  Kako mi je samo promakao onakav geeky program kao sto je MediaCoder? (:

Dobijam crasne rezultate sa njim (malo sam se igrao na nekim kracim klipovima). Jos da mi netko objasni sto da odaberem Baseline ili High (original ima Baseline) koji Level (sto je ovo?) i B-Frames

 

Sto da klikam na ovim slikama?

  Da li treba da podesavam sve na svaki tab?

 

 

 

Enkodiranje sa CUDA je prilicno lose 

istina da je brzo ,ali fali pola opcija i sa CPU ces postic bolju kvalitetu pa to iskljuci ,ako ti je stalo

 

Inace za profil odaberi high i to 4.1 ,do 4 ref frame-a za 1080p video -9 za 720p (ako je vise onda se razbija 4.1 level i prelazi u 5.0 ili 5.1 pa se gubi kompatibilnost sa nekim HW playerima)

B-frames mozes i 4,6 stavit na temelju tih frameova encoder predviđa buduce i time je samo enkodiranje efektivnije 

 

iz mog iskustva najvaznije opcije po kojima treba prckat su:

 - aq-strength (za cistu sliku je preporucljivo 1.0 ,kod ciste animacije i do 1.40 ,a kod filmskog zrna smanjit na 0.65) 

  sa vecom jacinom tamne scene bolje izgledaju ,ali izmrlja filmsko zrno

 - psy-rd za obicnu cistu sliku je isto preporucljivo 1.0:00 ,kod ciste animacije 0.60:0:20 ,a kod filmskog zrna 1.0:25 (iako oko njega ima puno posla sa nekim filmovima sam zavrsio i na 1.60:0.10 
  jednostavno nije predvidljivo i treba prilagodit filmu(odnosno sceni) kao i svaku opciju ,a ovu pogotovo 

 

 

uz pravilno podesene postavke se daju postic vrhunski rezultati samo za to treba vremena 

 

trenutno radim na Tonari no totoro bluray-u 

 

 

pokusavam dostic kvalitetu orginala naravno 

pa evo jedna usporedba po kojoj sam se jednim dijelom ravano 
Source - stari encode - novi encode (paznju obratite na vrh djecakove plave kape(zamucenje)) --- Rec.601 colormatrix
Stari encode nije imao dobre postavke (prvenstveno psy-rd) i imao je bitrate od 15.6 Mbps dok novi encode ima 12.5 Mbps bitrate
Ako netko hoce mogu izrezat kavih 100frameova te scene i uploudat pa da se netko od vas okusa u tome pa napravi jos bolji posao 

 

 

 

 

http://revohd.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2012 1:46 (Arnold Layne).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
mbaksa kaže...

Svjestan si da je H.264 video u pravilu u kolornom prostoru yv12 (pri čemu Y ima raspon od 16 do 235), a ne u RGB-u? Ili, da budem precizniji, kamere tipično snimaju raspon od 0-255, ali se kod reprodukcije videa koristi samo raspon od 16-235 pa imaš lufta za korekciju - ono što izgleda spaljeno (vrijednosti od 236-255), često puta se da spasiti tako da se smanji kontrast.

Svjestan si da je prikaz na ekranu u RGB-u? Y je luma i prilikom reprodukcije videa radi se pretvorba iz YCbCr u RGB. To što digitalna varijanta YUV signala ima offset - smanjenu informaciju od 16 -235 ne znači da imaš 'lufta' za korekciju. Obzirom da YCbCr ima veći gamut od RGB-a, dobio bi negativne vrijednosti za informacije izvan RGB gamuta i zato se radi offset. Međutim, nitko ne kaže da ne može postojati i informacija 0-15 i 234-255. Tada je to xxYCC kolor space za širi gamut. Bilo koja varijanta (s offsetom ili bez) pri prikazu neće širiti (niti skupljati) bilo koju informaciju videa, već se RGB prikaz derivira matematičkom formulom (ako te baš zanimaju formule - traži po netu). U toj formuli postoje i određene konstante - Kb i Kr, koje su za određeni standard drugačije, npr. BT.601 ili BT.709. Promjenom tih konstanti-koeficijenata ili krivom/lošom računicom mijenja se prikaz boje, saturacije, pa i kontrasta. To se zove kolorimetrija (što sam spomenuo prije). Tako da ista informacija videa u prikazu može izgledati drugačije pri različitoj kolorimetriji. Što u konačnici nema nikakve veze s offsetom ili varijantom da player razvuče informaciju izvan offseta, što se na kraju krajeva niti ne radi. Ukoliko imaš video s informacijom izvan offseta i player to zna prikazati - imati ćeš prikaz s većim gamutom, ukoliko imaš informaciju unutar offseta - imati ćeš manji gamut. Nema razvlačenja informacija unutar offseta na informacije izvan offseta. Tako si to mali Ivica zamišlja..

Luma u novije vrijeme teži biti luminance, što je najbliže ljudskoj percepciji, pa se i formule za pretvaranje iz YCbCr u RGB razlikuju. A i svatko ima svoju politiku što bi bilo bolje, tj. kakav bi prikaz bio najrealniji. Prije nekog vremena radio sam nešto vezano uz lumu i luminance i natrčao sam na barem desetak različitih što formula, što koeficijenata na netu. Zato i postoji standard (recimo za hd video je to načešće BT.709) da prikaz bude 'isti' na svim uređajima - playerima. Što u praksi nije slučaj, pa isti video u različitim playerima može različito izgledati. Što opet nema veze s offsetom ili 'razvlačenjem'informacija izvan offseta, kako to ti predstavljaš..

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
Arnold Layne kaže...
pa evo jedna usporedba po kojoj sam se jednim dijelom ravano 
Source - stari encode - novi encode (paznju obratite na vrh djecakove plave kape(zamucenje)) --- Rec.601 colormatrix

HD - bluray je u BT.709 (u 99,99%). Ako ga ne mijenjaš (smanjuješ) u SD, nema potrebe raditi colormatrx na BT.601. Osim toga da si radio BT.709 u BT.601, tada bi vidio razlike boja slike source-a i onoga što si napravio/promijenio colormatrix-om. Ne kontam što si htio time reći?

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
bed kaže...
Arnold Layne kaže...
pa evo jedna usporedba po kojoj sam se jednim dijelom ravano 
Source - stari encode - novi encode (paznju obratite na vrh djecakove plave kape(zamucenje)) --- Rec.601 colormatrix

HD - bluray je u BT.709 (u 99,99%). Ako ga ne mijenjaš (smanjuješ) u SD, nema potrebe raditi colormatrx na BT.601. Osim toga da si radio BT.709 u BT.601, tada bi vidio razlike boja slike source-a i onoga što si napravio/promijenio colormatrix-om. Ne kontam što si htio time reći?

 

znam :( to mi se slucajno dogodilo na prva 2 screenshota ,a nije mi se dalo njih ponovo radit pa sam ovo zadnjeg isto stavio u taj colormatrix 

on se inace koristi za xvid kolko se sjecam 

To sam napomenuo da se netko ne cudi ak vidi krive boje jer je koristen krivi colormatix no dok su sve 3 slike u istom nije problem :)

http://revohd.com
16 godina
moderator
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
bed kaže...
Svjestan si da je prikaz na ekranu u RGB-u? Y je luma i prilikom reprodukcije videa radi se pretvorba iz YCbCr u RGB. To što digitalna varijanta YUV signala ima offset - smanjenu informaciju od 16 -235 ne znači da imaš 'lufta' za korekciju.
...
Tada je to xxYCC kolor space za širi gamut...

Ne kužim zašto misliš da mi trebaš pokazivati da znaš da postoje formule za pretvorbu iz jednog kolornog prostora u drugi - prošao sam kolegij Kolorimetrija i multimedija.

 

Što se tiče lufta za korekciju - može značiti, ovisno što je enkoder napravio s lumom. To znam iz prakse, ali da ne bi bilo "kako si to mali Ivica zamišlja" evo citat koji te pobija i u teoriji:

The scaling that results in the use of a smaller range of digital values than what might appear to be desirable for representation of the nominal range of the input data allows for some "overshoot" and "undershoot" during processing without necessitating undesirable clipping. This "head-room" and "toe-room" can also be used for extension of the nominal color gamut, as specified by xvYCC.

Kamera mi inače ima x.v.Color (dakle xvYCC), ali ga ne koristim. Trebao bih napraviti testove - ako ga uključim, onda bih po svemu sudeći trebao ostati bez lufta za korekciju lume, a on mi je zapravo bitniji od šireg gamuta.

 

bed kaže...
Što u konačnici nema nikakve veze s offsetom ili varijantom da player razvuče informaciju izvan offseta, što se na kraju krajeva niti ne radi.

Pozvat ću te da pogledaš ffdshow > Postprocessing > mplayer - tu imaš opciju Level fix > Luminance i Full luma range. Dakle, ffdshow kao filter može se poigrati s lumom (primijeti da je deblocking filtar iz mplayera!), a nešto slično imaš i u Levels.

 

Mada ne znam koje playere je koristio, odnosno koje filtre ili efekte ti playeri koriste, mislim da shodno navedenome nije nategnuto za zaključiti da je player/dekoder u jednom slučaju koristio jedan raspon za lumu, u drugom za drugi. {#}

 

Molim te da me ubuduće poštediš ovakvih suvišnih dociranja, zbog kojih moram ići tražiti dodatne "crno-na-bijelo" potvrde za nešto za što zapravo znam da je tako.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
mbaksa kaže...
Mada ne znam koje playere je koristio, odnosno koje filtre ili efekte ti playeri koriste, mislim da shodno navedenome nije nategnuto za zaključiti da je player/dekoder u jednom slučaju koristio jedan raspon za lumu, u drugom za drugi. {#}

Aha, uz puno mašte. Što se babi htilo, to se babi snilo.. {#}

 

13 godina
neaktivan
offline
Software za video obradu - pitanja&odgovori

Pozdrav, upravo smo u razredu pokrenuli neki projekt iz engleskog i trebamo napraviti video i objaviti ga na Youtube, pa me zanima ako mi možete preporučiti neki programčić s kojim bi se poslužio jer nemam iskustva u obradi videa.

Znači neka gluma ili tako nešto snimljeno mobitelom i ja bi to trebao doma na kompu malo urediti i objaviti pa me zanima koji program koristiti.

Hvala :) !

steam:hcplankton
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
Keops kaže...

Pozdrav, upravo smo u razredu pokrenuli neki projekt iz engleskog i trebamo napraviti video i objaviti ga na Youtube, pa me zanima ako mi možete preporučiti neki programčić s kojim bi se poslužio jer nemam iskustva u obradi videa.

Znači neka gluma ili tako nešto snimljeno mobitelom i ja bi to trebao doma na kompu malo urediti i objaviti pa me zanima koji program koristiti.

Hvala :) !

  Freemake - Free video converter

 

Bio je program tjedna na Bug Onlineu. Potrazi ga

 

15 godina
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori

-za editiranje može windows movie maker (u XPu je uključen, za Sedmicu ga treba skinuti s MSa)

-ne savjetujem (nepotreban) upload na YT. Školska djeca nisu za objavu bilo gdje, za projekt to nije potrebno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
odjavljen
offline
Software za video obradu - pitanja&odgovori

Pozdrav!

 

Zanima me jeli moguće napravit smooth slow motion od videa koji je sniman u 30fps? Koristim Sony Vegas Pro 10.

R.I.P Tupac 1971. - 1996.
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
footballer kaže...

Pozdrav!

 

Zanima me jeli moguće napravit smooth slow motion od videa koji je sniman u 30fps? Koristim Sony Vegas Pro 10.

http://revohd.com
13 godina
odjavljen
offline
Software za video obradu - pitanja&odgovori

Hvala, ali ne treba mi super slow mo, samo mi treba oko 60, ako je moguće 120 i da je što bolje moguće. Koristio sam i Velocity al ne valja ništa.

R.I.P Tupac 1971. - 1996.
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
footballer kaže...

Hvala, ali ne treba mi super slow mo, samo mi treba oko 60, ako je moguće 120 i da je što bolje moguće. Koristio sam i Velocity al ne valja ništa.

to isto mozes preko avisyntha 
samo nazalost ne znam kak tak da to i mene zanima

probaj trazit "frame interpolation avisynth" i mozda nađes nesto 

http://revohd.com
13 godina
odjavljen
offline
Software za video obradu - pitanja&odgovori

Probat ću sa njim onda, sad sam i Twixtor nabavio pa ću i s njim vidit.

R.I.P Tupac 1971. - 1996.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Software za video obradu - pitanja&odgovori
Arnold Layne kaže...

to isto mozes preko avisyntha 
samo nazalost ne znam kak tak da to i mene zanima

ugrubo..

 

12 godina
offline
Software za video obradu - pitanja&odgovori

koristim pinnacle studio 15 zelio bih na svoj video stavit svoje ime u kutu da se zna da sam ga ja napravio ?? jel se to moze?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Software za video obradu - pitanja&odgovori

Napravi png sliku sa svojim nickom i imaš potpisan sav mogući video koji ćeš radit{#}

primjer primjer
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2012 15:57 (plavi08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice