Snimanje Desktopa

poruka: 27
|
čitano: 15.374
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Snimanje Desktopa

trebam ime programa koji može snimati video i da ton ima npr sad u wmp pustim nekakve pjesme i one sviraju i počnem snimat desktop (video) i kad završim video da imam i ton i video!! jel da neroram preko pinaccle studia 12 stavljat ton zasebno jel mi se neda!! pa ako netko zna ime programa da mi kaže!!

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje Desktopa

DesktopActivityRecorder

scio me nihil scire!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Snimanje Desktopa

Ja sam koristio za to camstudio kad mi je trebalo za faks, mislim da se more i ton snimat s njime, program je free i jaako jednostavan, evo ti i link gdje mores downloadat

 

http://camstudio.org/

 

pokusaj s njime, ako ti se nesvidi opet nisi nist izgubio, osim malo vremena Smijeh

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Snimanje Desktopa
Amrapheus kaže...

Ja sam koristio za to camstudio kad mi je trebalo za faks, mislim da se more i ton snimat s njime, program je free i jaako jednostavan, evo ti i link gdje mores downloadat

 

http://camstudio.org/

 

pokusaj s njime, ako ti se nesvidi opet nisi nist izgubio, osim malo vremena Smijeh

 koristio sam ga!! al mi se nije svidio probat ču s ovim radit DesktopActivityRecorder

Mato_Lukic
15 godina
neaktivan
offline
Snimanje Desktopa

Ja sam za to koristio SnagIt i Camtasia Studio.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2009 13:29 (klimama).
 
2 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
RE: Snimanje Desktopa
klimama kaže...

Ja sam za to koristio SnagIt i Camtasia Studio.

Da, i Camtasia Sudio je odlican

14 godina
protjeran
offline
Snimanje Desktopa

snagit imam al nekontam kak spremit video mal je smješno priznajem!!

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje Desktopa
Mato_Lukic kaže...

trebam ime programa koji može snimati video i da ton ima npr sad u wmp pustim nekakve pjesme i one sviraju i počnem snimat desktop (video) i kad završim video da imam i ton i video!! jel da neroram preko pinaccle studia 12 stavljat ton zasebno jel mi se neda!! pa ako netko zna ime programa da mi kaže!!

ajme što je teško stavit ton zasebno, pazi da se ne umoriš.

ja koristim camtasiu i najbolja je!

Čekamo...10.11.09.
14 godina
protjeran
offline
Snimanje Desktopa

evo i ja koristim sad Camtasia Studio. i pre dobar je!! sam sam mic uzo i stavio kod zvučnika a te pjesme što imam nemogu staviti zasebno jel je ka na nekom autorun djelu neam pojma pa je u tom problem a nezz kak da ju izvučem van!!

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Snimanje Desktopa

Da li ima neki program koji snima video i ton iz kompjutera dok igram igre,znam da postoji fraps ali em mi ne snima ton,em mi spusti frame u bilo kojoj igri na neigrivo...trenutno koristim hypercam al on mi samo video snima a ja bi volio da mogu i zvukSramim se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Snimanje Desktopa

e i ja bih volio zvuk al sam se dosjetio uzmeš program s kojim snimaš na igricama nije bitno koji i onda mikrofon prisloniš na zvučnik al program da može snimat ton s mikrofona sam ti takav treba!!

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Snimanje Desktopa

E al problem je što ja nemam normalnog mikorofona,imam jedan na headsetu i zvuk je poprilično loš+hvatao bi vjerojatnu pozadinsku buku od mene,tv-a radia i što već ne,tak da mi ta opcija ne pašeMršti se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Snimanje Desktopa
Stoja kaže...

E al problem je što ja nemam normalnog mikorofona,imam jedan na headsetu i zvuk je poprilično loš+hvatao bi vjerojatnu pozadinsku buku od mene,tv-a radia i što već ne,tak da mi ta opcija ne pašeMršti se

 ONDA NEZZ KAKO I JA SAM SE MUČIO I NISAM KONTO AL SAM SE SJETIO BOLJE OVAKO NEGO NIKAKO!!Belji se

Mato_Lukic
15 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje Desktopa
Mato_Lukic kaže...

evo i ja koristim sad Camtasia Studio. i pre dobar je!! sam sam mic uzo i stavio kod zvučnika a te pjesme što imam nemogu staviti zasebno jel je ka na nekom autorun djelu neam pojma pa je u tom problem a nezz kak da ju izvučem van!!

  Ne trebaš stavljati mikrofon kod zvučnika, nego namjestiš da ti snima zvuk direktno sa zvučne kartice. Kod mene je to na slici Stereo Mix.

Ukoliko koristiš Vistu ili Windowse 7 najprije ćeš morati omogućiti snimanje sa zvučne kartice:

 

Start->Control Panel->Sound i otvoriš karticu Recording. Klikneš na prazno mjesto i odabereš "Show Disabled Devices"

Potom desni klik na uređaj koji želiš omogućiti (kod mene Stereo Mix) i odabereš Enable.

 

Slično treba napraviti i za snimanje zvuka u SnagItu.

14 godina
protjeran
offline
Snimanje Desktopa

imam win 7i ja nisam instalirao drivere jel mi nije tražio i meni neda da naredim e jel imaš team viewer?? ak imaš onda ču ti preko pm dat id i pass pa mi ti naredi!!

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Snimanje Desktopa

Mato_Lukic
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 20:39 (Mato_Lukic).
14 godina
protjeran
offline
Snimanje Desktopa

klimama de mi reci kako si ti stavio ime i da se link nevidi?? molim te mi reci!!

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje Desktopa
Mato_Lukic kaže...

imam win 7i ja nisam instalirao drivere jel mi nije tražio i meni neda da naredim e jel imaš team viewer?? ak imaš onda ču ti preko pm dat id i pass pa mi ti naredi!!

  Ako ti je na matičnoj Realtekove zvučna, otiđi na ovu stranicu i skini High Definition Audio Codecs za Vistu/Windowse 7. Trebaš staviti kvačicu pored "I accept to the above" i stisnuti Next, na idućoj stranici kliknuti High Definition Audio Codecs i potom na slijedećoj stranici ih skinuti i potom instalirati.

 

 

 

 

Mato_Lukic kaže...

klimama de mi reci kako si ti stavio ime i da se link nevidi?? molim te mi reci!!

  Najprije napišeš "ime" kao što sam ja gore napisao "High Definition Audio Codecs za Vistu/Windowse 7"

 

 

Potom tekst obilježiš mišem i klikneš na ikonu za stavljanje linkova.

  Potom u novom prozorčiću koji će se otvoriti upišeš adresu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 20:02 (klimama).
14 godina
protjeran
offline
RE: Snimanje Desktopa
klimama kaže...
Mato_Lukic kaže...

imam win 7i ja nisam instalirao drivere jel mi nije tražio i meni neda da naredim e jel imaš team viewer?? ak imaš onda ču ti preko pm dat id i pass pa mi ti naredi!!

  Ako ti je na matičnoj Realtekove zvučna, otiđi na ovu stranicu i skini High Definition Audio Codecs za Vistu/Windowse 7. Trebaš staviti kvačicu pored "I accept to the above" i stisnuti Next, na idućoj stranici kliknuti High Definition Audio Codecs i potom na slijedećoj stranici ih skinuti i potom instalirati.

 

 

Greška Greška

 

 

Mato_Lukic kaže...

klimama de mi reci kako si ti stavio ime i da se link nevidi?? molim te mi reci!!

  Najprije napišeš "ime" kao što sam ja gore napisao "High Definition Audio Codecs za Vistu/Windowse 7"

   

Potom tekst obilježiš mišem i klikneš na ikonu za stavljanje linkova.

  Potom u novom prozorčiću koji će se otvoriti upišeš adresu.

   

 kad sam skinio High Definition Audio Codecs za Vistu/Windowse 7 i idem ja instalirat i izbaci mi ovo 

Mato_Lukic
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 21:44 (Mato_Lukic).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje Desktopa

Pokušaj ponovno skinuti ovu datoteku. Trebala bi biti velika 33,7 MB (34.585KB), jer koliko vidim kod tebe na slici piše 20 i nešto MB (ako dobro vidim).

14 godina
neaktivan
offline
Snimanje Desktopa

nema tu pomoči to su pre friški windowsi i za divno čudo nije program kriv nego drajveri za zvuk i mene pati nedostatak kontrole zvuka i snimanja istog sa tv karticom od Leadteka model PVR2000 i za sada nema pomoči sa novijim drajverima pogotovo ako ti je matična par godina stara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Snimanje Desktopa

stara je oko 2 godine

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje Desktopa

za snimanje igara je po meni definitivno najbolj FRAPS, ja ga stalno koristim, a ako ti ne snima zvuk, to može biti zato jer ti je ili trial verzija, ili zato jer u njemu nisi označio koji izvor zvuka da prati, odnosno, pod opcijama audio staviš kvačicu u jednoj kućici i to je to.

fraps usporava izvođenje igrica ako imaš sporo računalo, dakle to je do računala a ne do frapsa.

14 godina
protjeran
offline
RE: Snimanje Desktopa
klimama kaže...

Pokušaj ponovno skinuti ovu datoteku. Trebala bi biti velika 33,7 MB (34.585KB), jer koliko vidim kod tebe na slici piše 20 i nešto MB (ako dobro vidim).

 ovako neda mi da imam ton opet jedno te isto ko i prije restarto sam komp al on opet po starom!!

Mato_Lukic
15 godina
offline
RE: Snimanje Desktopa
Alex55 kaže...

Da ne otvaram novu temu...

 

Možete li mi predložiti neki besplatan program koji će isto snimati desktop i zvuk, ali i igre. Volio bih da može biti lako podesiv, tako da snimam video bez kompresije u punoj razvučljivosti svog ekrana (nije me briga što zauzima puno mjesta, jer imam puno prostora).

 

Unaprijed hvala.

 

P.S.: Naglasak na igre!!!

za igre definitivno Fraps

 

a evo ovdje je objašnjeno kao snimati i zvuk u igrama. a moram priznati da još nisam stigao isprobati radi li to zaista

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: Snimanje Desktopa
Alex55 kaže...

A, postoji li neki drugi osim Frapsa, jer on mi smanjuje FPS-ove u igri. Stavim da snima na 50, a onda on smanji na 50 u igri, a do tada je igra vrtila 75-76 FPS-a što sad opet ovisi o dijelu.

 

I samo snima određeno vrijeme, mogu li ikako postaviti duže?

 za duže mi se javi preko pm-a ja ti sve objasnim nesmijemo na forumu!!

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Snimanje Desktopa
Alex55 kaže...

A, postoji li neki drugi osim Frapsa, jer on mi smanjuje FPS-ove u igri. Stavim da snima na 50, a onda on smanji na 50 u igri, a do tada je igra vrtila 75-76 FPS-a što sad opet ovisi o dijelu.

pa 50 fps-a je još uvijek super. još uvijek ne zapinje. tek ispod 25 je zapinjanje

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice