Popcorn Time

poruka: 136
|
čitano: 125.483
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Popcorn Time

bok možete mi objasnit na kojem principu ovo radi?vidim da mi se download-a dok gledam film...i to po največoj brzini..pošto sam umrežen s još par kompijutera, mogu li ja odredit maximalni download?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popcorn Time
dali netko zna kako titlove odabrati ako ide preko mx playera ili vlc na android tv boxu ili mobitelu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popcorn Time
Dado_ZG78 kaže...
Ikarus01 kaže...

 

Io je orginalna verzija a se. i sada propali eu. su forkovi.

 

Koristite io. ljudi to je Pravi put

 A zašto se onda .se i dalje razvija i nadograđuje, a .io verzija stoji na mjestu mjesecima?

Ne postoji "originalna verzija". Developeri su odustali od projekta prije par mjeseci. Postoji par forkova. 

 

 

Verzija .se je fork koji sadrži adware.

 

.io verzija je bolji izbor, čisto zbog sigurnosti. A i ne može se baš reći da se ne nadograđuje. https://git.popcorntime.io/groups/popcorntime

10 godina
neaktivan
offline
Re: Popcorn Time
mrvica12 kaže...

Super stvar,samo ne mogu strimati na tv 1080p.Ide mi samo 720 p.Zašto?

 Ustanovio sam da je do ovog laptopa.Probao sam sa drugim i od njega ide 1080p.Da li se ovo da podesiti na ovom laptopu na kojem radi samo 720p?

14 godina
offline
Popcorn Time

Da li znate može li se slučajno namjestiti da automatski učitava titlove iz odeđenog foldera koje sam ručno skinuo na komp? Kad gledam više epizoda za redom, ne da mi se non stop dizat i ručno ubacivat titlove.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popcorn Time
TiMi79 kaže...

Da li znate može li se slučajno namjestiti da automatski učitava titlove iz odeđenog foldera koje sam ručno skinuo na komp? Kad gledam više epizoda za redom, ne da mi se non stop dizat i ručno ubacivat titlove.

 Ne da mi se uopće zezat s tim titlovima..  gledam bez.

Lijep pozdrav ;)
11 godina
offline
Re: Popcorn Time
TiMi79 kaže...

Da li znate može li se slučajno namjestiti da automatski učitava titlove iz odeđenog foldera koje sam ručno skinuo na komp? Kad gledam više epizoda za redom, ne da mi se non stop dizat i ručno ubacivat titlove.

 Ne a i nece to napraviti jer se ne moze, mozda bi i mogli napraviti tu opciju ali onda bi ti trebao preimenovat sve nazive titlova kao i naziv serije i te epizode. Kolko ja znam on uzima sa ettv sajta serije tako da dalje mozes sam shvatiti da je previše komplicirano za to napraviti. ;)

13 godina
offline
Popcorn Time

Meni ne vidi ''naša ''slova u titlovima.Nije bitno jeli koristim njegove titlove ili svoje sa HDD-a.

U postavkama ne nalazim ništa.Pomoć?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popcorn Time
stipest kaže...

Meni ne vidi ''naša ''slova u titlovima.Nije bitno jeli koristim njegove titlove ili svoje sa HDD-a.

U postavkama ne nalazim ništa.Pomoć?

 Tako se meni zna nekad desiti ali ne na popcornu.

Pokušaj ovako otvori ga u notepadu Copy cijeli tekst, otvori novi notepad Pasteaj tamo i spremi ga ali pod postavkama odaberi UTF-8 kad ga spremaš.i naravno stavi nastavak .srt

13 godina
offline
Popcorn Time

Nije to ,jer inaće radi sve ok.Problem je u postavkama popcorna.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2015 18:42 (stipest).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popcorn Time
stipest kaže...

Nije to ,jer inaće radi sve ok.Problem je u postavkama popcorna.

 Odi pod advanced i wipe subtitle cache

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
13 godina
offline
Re: Popcorn Time

Ne mogu naći to .Gdje?

Hvala

15 godina
offline
Popcorn Time

Settings i skroz dole, flush subtitles cache a možeš probati i sa reset to default setings.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popcorn Time
stipest kaže...

Meni ne vidi ''naša ''slova u titlovima.Nije bitno jeli koristim njegove titlove ili svoje sa HDD-a.

U postavkama ne nalazim ništa.Pomoć?

 Vidi slova, ali prije ručnog ubacivanja titlova moraš ih konvertirat u UTF-8. Meni je u zadnje vrime popcorn player počeo nešto trzat dok gledam nešto, isto kao da fali frameova u filmu, pa sam instalira VLC i sad radi sve super, a i ne moraš se zezat sa konvertiranjem titlova.

13 godina
offline
Popcorn Time

Kod mene to izgleda ovako.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popcorn Time
stipest kaže...

Kod mene to izgleda ovako.

 Koji popcorntime imaš?

Sa koje si stranice skinuo?

13 godina
offline
Popcorn Time

popcorn-time.se

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popcorn Time
stipest kaže...

popcorn-time.se

 kriva stranica još sadrži i adware

Skini sa popcorntime.io

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
13 godina
offline
Re: Popcorn Time

U tome je bio problem.Sad radi sve.

Hvala svima na pomoći .

16 godina
offline
Popcorn Time

Eto ga da je popcorn-time.se bolji od druge grane aplikacije zbog sigurnosnih razloga (pisan u C++ i ne koristi nodeJS):

 

https://torrentfreak.com/popcorn-time-vulnerable-to-hack-attacks-researcher-says-150803/

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popcorn Time
Dado_ZG78 kaže...

Eto ga da je popcorn-time.se bolji od druge grane aplikacije zbog sigurnosnih razloga (pisan u C++ i ne koristi nodeJS):

 

https://torrentfreak.com/popcorn-time-vulnerable-to-hack-attacks-researcher-says-150803/

 

Članak je li-la. Pogledaj komentare, ima ljudi koji su dobro objasnili cijelu stvar. I dalje je bolje koristiti .io


The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
16 godina
offline
Re: Popcorn Time
Lovac kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Eto ga da je popcorn-time.se bolji od druge grane aplikacije zbog sigurnosnih razloga (pisan u C++ i ne koristi nodeJS):

 

https://torrentfreak.com/popcorn-time-vulnerable-to-hack-attacks-researcher-says-150803/

 

Članak je li-la. Pogledaj komentare, ima ljudi koji su dobro objasnili cijelu stvar. I dalje je bolje koristiti .io

 Ne znam..  osobno koristim .se već preko godinu dana i super sam zadovoljan.

 

Koje su točno prednosti .io verzije? 

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
Popcorn Time

.se skriva adware iako navodno poprilično pasivan. Pogledaj da li imaš ovaj folder: "C:/ProgramData/boomcheap". Ako ne i npr. Malwarebytes ne nađe ništa vjerojatno si ok.

Više informacija.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2015 0:10 (Lovac).
Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Popcorn Time
Lovac kaže...

.se skriva adware iako navodno popričično pasivan. Pogledaj da li imaš ovaj folder: "C:/ProgramData/boomcheap". Ako ne i npr. Malwarebytes ne nađe ništa vjerojatno si ok.

Više informacija.

 Nemam ga :)

Lijep pozdrav ;)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Popcorn Time

Stvar je predobra . full

16 godina
offline
Re: Popcorn Time
Naguljizov kaže...

Stvar je predobra . full

 Da :) 

Lijep pozdrav ;)
13 godina
offline
Popcorn Time
Imam instaliran Popcorn Time na laptopu i na tabletu (Nexus 7). Na laptopu kad odabarem hrvatske titlove uz film, nemam nikakvih problema s njima, ali na tabletu mi nikako ne želi prikazati naša slova ć i č. Probao sam koristiti onaj internal player, MX Player, BS player i igrati se postavkama u svakom playeru, ali nikako da to namjestim. Jeli imao netko sličan problem?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Popcorn Time

Jel kome radi popcorn time?

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Popcorn Time

Ah barem se još mogu gledat filmovi s direktnih linkova :D

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice