Pomoc oko zvuka

poruka: 3
|
čitano: 892
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko zvuka

Ovako pogledao sam sve teme vezane uz ovakav problem i nista mi nije pomoglo da vratim zvuk tako da molim da so ova tema ne obrise..
Ovako znaci reinstaliro sam vindowse i sada nemam zvuka kad odem tamo u control panel u sounds and audio devices pise mi no audio device pa kliknem na hardwer i tamo mi pise na svim dim cudima working properly ali opet nemam zvuka..game booster mi je nasao drivere i ja sam ih instalirao ali opet mi pise No audio device.
kad odem tamo na hardwer instaliralo mi se nesto novo SoundMAX intregrated digital audio i pise mi pod device status: this device is working properly ali opet nemam zvuka. Evo par slika da vidis sta se dogada

http://www.zaslike.com/files/iisd0j2r78q0j7zle8.jpg

http://www.zaslike.com/files/50u2xjejnyuta0id8ur8.jpg

http://www.zaslike.com/files/pran11u601t9rdin.jpg

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko zvuka

pa to ti je za MIDI našao koliko vidim, to ništ.. Moraš naći prave drivere. Ako je desktop komp, onda otvori ga, i nađi čip na ploči pa ćeš vidijeti koja je marka ako ne znaš. Čip se nalazi tamo kod PCI portova negdje.. (tamo gdje idu kartice) i kakve si to Windowse stavio!? Već ti se navukao WGA (black background i ono u donjem desnom kutu). Trebaš aktivirati Windowse. Ako ni to ne ide, nađi koja je matična ploča pa probaj naći drivere od ploče, tamo imaš i za zvuk sigurno.

http://www.youtube.com/user/Bambytalica
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko zvuka

nasao sam ovo od maticne i instaliro te drivere i opet isto ????
i koji cip od cega? Kakva mara ? cega?

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 21:07 (No sound).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice