Dobar bass!!

poruka: 10
|
čitano: 9.976
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Dobar bass!!

Molio bih forumase da napisu pjesme koje imaju dobar bass!!

Nemam kaj radit doma pa isprobavam koja pjesma najvise trese stakla na prozorima/zivcira susjede/privlaci policiju!!Smijeh

Oprostite ako je tema stavljena na krivo mjesto!!

Usput, preporucite i neki dobar program za slusat glazbu, winamp mi vec na usi ide!!

 

PC RULES!!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.4.2008 10:27 (mika2210).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dobar bass!!

Pikni si Foobar ,ruzan je ali je jako funkcionalan,a da koristis Linux preporucio bi ti Amarok, a sto se tice basa,samo ime ti kaze>>poslusaj neki drum and bass.

Chase+Status

Ed Rush+Optical

Calyx+Teebee

Black Sun Empire

 ima ih...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobar bass!!

Hm... Dobar bas ti ima Benny Benassi i stvar Satisfaction, onak, poprilicno mocno zvuci bas na toj stvari. Opcenito ima opasno producirane stvari, puno paznje na bas.

Sad, jedan od zbilja bolesno slozenih basova je od Kelis - Milkshake ali to onak nije muzika koja mi se uopce svida. Samo bas opasno mocno zvuci.

Recimo nemozes fulat s Prodigy i recimo The fat of the land albumom, garantirano ubija susjede a i basevi su dobri.

Onda, recimo The chemical brothers i album Dig your own hole je zbilja podosta bas album. Recimo setting sun ce izazvat reakciju susjeda sigurno.Cool

Svakako neki drum 'n bass albume nabaviti kao i break beat, jungle, sve je to muzika u zanru susjed likes. Susjedi mogu i plakati recimo na pendulum, Aphrodite, John B, Matrix and futurebound i tako.

Mislim da ces od ovoga izvuc nesto. Osmijeh

 

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.4.2008 10:51 (Radikal).
16 godina
neaktivan
offline
Dobar bass!!

ma izaberes neku techno pjesmu i nemozes fulati na basu :P....iako kao metalac moram napomenuti da ne mozes fulati ni sa nekom brutal death metal pjesmom, to nije ljudski kako bubnjaju tamo \m/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dobar bass!!

Bas cu probat skinut neke od tih stvari!!

neznam ko tocno izvodi al pjesma je my humps (remix) - ima strahovito dobar bass!!

ima jos ko kakav prijedlog? samo pisite!!


PC RULES!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dobar bass!!

Probaj naći neku pjesmu koja se zove

SUBWOOFER TEST

basa nema krajaCool

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dobar bass!!

Probaj i sa Massive Attack,kad nešto minjan u svon hi fi sistemu i želim testirat bas obavezno stavin Massive Attack.


i cant wait 4 the weekend 2 begin
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dobar bass!!

Kolonija je u stilu TUC-TUC-TUC-TUC...... Namigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dobar bass!!

Subwoofer test-thx-world's deepest bass(extreme subwoofer test)

Ova pjesma je baš za Subwoofer

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dobar bass!!

Skinula sam skoro sve navedene pjesme, sve imaju je**** bass!!!

Susjedi me nekak ispod oka gledaju, al nema veze, glavno da sam ja woofer istestiral!! Belji seNamigiva

 


PC RULES!!!!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice