Appleove naočale: ponavljanje uspjeha sata ili srl

poruka: 4
|
čitano: 1.222
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleove naočale: ponavljanje uspjeha sata ili srl".
17 godina
offline
Appleove naočale: ponavljanje uspjeha sata ili srl

Mislim da ove godine sigurno neće naočale zato što još nemaju ni AI kako treba na mobitelu. Da riskiraju naočale zbog lošeg AI to bi bila još jedna katastrofa. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2026 12:19 (cristaln).
 
1 0 hvala 0
17 godina
offline
Re: Appleove naočale: ponavljanje uspjeha sata ili
cristaln kaže...

Mislim da ove godine sigurno neće naočale zato što još nemaju ni AI kako treba na mobitelu. Da riskiraju naočale zbog lošeg AI to bi bila još jedna katastrofa. 

 Osim ako su uvjereni da nova verzija radi kako spada  Obzirom da je Apple ušao u deal sa googleom da dobiju pristup Gemini-u, pretpostavka je da nova siri bi zapravo trebala kompletno koristiti gemini + apple optimizacije. Sigurno već tu verziju imaju spremnu za nadolazeći WWDC tako da i lansiranje naočala ove godine zvuči kao razumna odluka ako je proizvod spreman.

Stoja
14 godina
online
Appleove naočale: ponavljanje uspjeha sata ili srl

Ne vidim uopce use case za ovako nesto... cak ni za ove ostale koje imaju ekran, ali bez njega mi nema bas nikakvog smisla

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
3 0 hvala 0
17 godina
offline
Re: Appleove naočale: ponavljanje uspjeha sata ili
Minneyar kaže...

Ne vidim uopce use case za ovako nesto... cak ni za ove ostale koje imaju ekran, ali bez njega mi nema bas nikakvog smisla

 Sa ekranom ja najviše vidim u čitanju i odgovaranju na poruke, navigacija, real-time prevođenje razgovora i možda neke slične radnje. Eventualno content creatorima imati u naočalama teleprompter pa onda mogu snimati i direktno iz naočala čitati skriptu  

Stoja
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice