﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 04:02:01 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 01 Jun 2026 21:46:47 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Appleove naočale: ponavljanje uspjeha sata ili srl</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/appleove-naocale-ponavljanje-uspjeha-sata-srl/312686.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Appleove naočale: ponavljanje uspjeha sata ili</title><description>&amp;nbsp;Sa ekranom ja najviše vidim u čitanju i odgovaranju na poruke, navigacija, real-time prevođenje razgovora i možda neke slične radnje. Eventualno content creatorima imati u naočalama teleprompter...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/appleove-naocale-ponavljanje-uspjeha-sata-srl/6934067.aspx</link><pubDate>Mon, 01 Jun 2026 21:46:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a28b51972ff9757c5f8163a6e7e0db6f</guid><category /></item><item><title>Appleove naočale: ponavljanje uspjeha sata ili srl</title><description>Ne vidim uopce use case za ovako nesto... cak ni za ove ostale koje imaju ekran, ali bez njega mi nema bas nikakvog smisla</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/appleove-naocale-ponavljanje-uspjeha-sata-srl/6933998.aspx</link><pubDate>Mon, 01 Jun 2026 14:30:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5d182d44f8b92d28c4e0041dafdb3053</guid><category /></item><item><title>Re: Appleove naočale: ponavljanje uspjeha sata ili</title><description>&amp;nbsp;Osim ako su uvjereni da nova verzija radi kako spada&amp;nbsp;&amp;nbsp;Obzirom da je Apple ušao u deal sa googleom da dobiju pristup Gemini-u, pretpostavka je da nova siri bi zapravo trebala kompletno ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/appleove-naocale-ponavljanje-uspjeha-sata-srl/6933995.aspx</link><pubDate>Mon, 01 Jun 2026 14:18:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">455ccb8d373639caa7177dd217d3a57b</guid><category /></item><item><title>Appleove naočale: ponavljanje uspjeha sata ili srl</title><description>Mislim da ove godine sigurno neće naočale zato što još nemaju ni AI kako treba na mobitelu. Da riskiraju naočale zbog lošeg AI to bi bila još jedna katastrofa.&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/appleove-naocale-ponavljanje-uspjeha-sata-srl/6933948.aspx</link><pubDate>Mon, 01 Jun 2026 10:19:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">724eaa39f57e5ab9697d246e1245b65c</guid><category /></item></channel></rss>