a ča se desi kad u svemiru ostanu samo crne rupe...jel onda privlaču jedna drugu u super crnu rupu....tolike gravitacije da krene urušavanje u veličinu fažola i onda povuku prostor za sobom i onda u jednom trenutku...buš pukla...bum...i sve kreće iz početka...i jel onda to širenje prostora nakon eksplzije ako se širi neravnomjerno je krivac kondezacije energije u čestice...i onda od silnog razmišljanja...caffetin
srića da zastupnici DP-a ne razmišljaju u tom smjeru
