Što je bilo prije, crna rupa ili galaksija? Možda

poruka: 2
|
čitano: 1.578
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što je bilo prije, crna rupa ili galaksija? Možda ".
8 godina
offline
Što je bilo prije, crna rupa ili galaksija? Možda

a ča se desi kad u svemiru ostanu samo crne rupe...jel onda privlaču jedna drugu u super crnu rupu....tolike gravitacije da krene urušavanje u veličinu fažola i onda povuku prostor za sobom i onda u jednom trenutku...buš pukla...bum...i sve kreće iz početka...i jel onda to širenje prostora nakon eksplzije ako se širi neravnomjerno je krivac kondezacije energije u čestice...i onda od silnog razmišljanja...caffetin

 

srića da zastupnici DP-a ne razmišljaju u tom smjeru

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2026 16:27 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
17 godina
offline
Što je bilo prije, crna rupa ili galaksija? Možda

NIRSpec nikome nije blizak, nego detektira svjetlost blizu infracrvene. Stoga je ispravan prijevod spektrograf zrčenja (ili svjetlosti) bliskog infracrvenom.

Možda bolje prijevode prepustiti alatima za prijevod, kad već postoje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2026 17:24 (tgmcro).
 
1 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice