Robinhood otvorio API za AI agente: tko snosi rizi

poruka: 1
|
čitano: 1.365
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Robinhood otvorio API za AI agente: tko snosi rizi".
16 godina
offline
Robinhood otvorio API za AI agente: tko snosi rizi

Zadnji dio teksta je najbotniji, ovo je uvedeno iskljucivo da se poveca dobit platforme zbog broja tradeova. Zapravo dvije muhe jednim udarcem, uvide AI pa im vrijednost firme odma raste, a samim uvodenjem AI-a povecavaju broj tradeova pa im dobit jos vise raste. Takoder ovaj dio o odgovornosti uzmite sa dozom opreza jer pricamo o firmi koja je zabranila kupovanje dionice kada je to isto kupovanje moglo nastetiti americkim fondovima tako da se dijelom radi o neosudenoj kriminalnoj organizaciji.

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice