﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 02:28:52 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Thu, 28 May 2026 06:12:50 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari članaka s naših web stranica</description><title>Robinhood otvorio API za AI agente: tko snosi rizi</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/robinhood-otvorio-api-ai-agente-tko-snosi-rizi/312623.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Robinhood otvorio API za AI agente: tko snosi rizi</title><description>Zadnji dio teksta je najbotniji, ovo je uvedeno iskljucivo da se poveca dobit platforme zbog broja tradeova. Zapravo dvije muhe jednim udarcem, uvide AI pa im vrijednost firme odma raste, a samim uvod...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/robinhood-otvorio-api-ai-agente-tko-snosi-rizi/6933332.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 06:12:50 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9f83e48512b527ca4b067df1291c3fff</guid><category /></item></channel></rss>